Evangelische Theologische Faculteit, Leuven

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ETFi profiil

Leuveni Evangelische Theologische Faculteit (ETF) on unikaalne kõrgema ülikoolihariduse institutsioon. Asume Beneluxi vanim ülikooli linn riigis, kus protestandid on vaid väike vähemus. Samal ajal, kui üks Euroopa väikseimate evangeelsete kõrgkoolide institutsioonidest on ETFi mõju, mis ulatub meie riigipiiridest kaugemale.

Missioon

Eesmärgiks on süvendada, tugevdada ja varustada rahvusvahelist evangeelset liikumist akadeemilisel tasandil. Sellepärast on meie õppejõud sihtriik kõigile, kes soovivad teaduslikult ette valmistada, et nad saaksid osaleda kirikutes, usuõpetuses, kristlaste organisatsioonides ja missioonivaldkonnas. Teadusuuringute, väljaannete ja elukestva õppe kaudu aitab ETF kaasa evangeelse liikumise teoloogilisele peegeldusele Belgias, Hollandis ja kogu maailmas. ETF-i ülesanne on seeläbi viia kogu oma tegevus Jumala ja meie naabri teenimisse.

Visioon

ETF soovib, et inimesed võtaksid oma koha Kirikus ja ühiskonnas, et levitada Jeesuse Kristuse häid uudiseid maailmas. Meie lähenemine on Piiblil põhinev , akadeemilisel tasemel ja kultuuriliselt rikastav .

Piibel põhinev

Reformatsiooni traditsioonis ja kooskõlas maailma evangeelsel liikumisega uurime Piiblit kui kristliku elu ja mõtlemise peamist ja autoriteetset allikat. Kirjalikult pühendatud tähelepanu ei vähenda traditsioonide, mõistuse ja kogemuste tähtsust. Kuid Piibli kui Jumala Sõna tajumine rõhutab Vanade ja Uute Testamentide teadusliku eksgeksiumi tähtsust. See tähendab ka seda, et Piibel saab meie haridusse, teadustöösse ja meie teenistusse keskne koht.

Akadeemiline ja ajakohane

Oleme veendunud, et on oluline ajakohane ja teaduslikult põhjendatud haridus ning pakkuda akadeemilisel tasemel tunnustatud kraadi (bakalaureuse, magistri ja doktoriõppe). Samal ajal stimuleerime me vaimset kujunemist koos juhtimisoskuste arendamisega.

Rahvusvahelised ja rahvusvahelised

Inimesed paljudest riikidest / kontinentidest ja kiriku taustast õpivad ja töötavad meie institutsioonis. See mitmekultuuriline atmosfäär rikastavad teket, laiendab silmapiiri ja valmistab õpilased ette, et nad töötavad, elavad ja usuvad koos kultuuridevahelise ühiskonna ja kiriku konteksti.

Leuven

ETF asub Heverlees, mis on sajandi vana, kuid elutähtsa Leuveni linna eeslinn. Leuven on vaid kivist, kes viskavad Brüsselist, Euroopa südames ja riikliku lennujaama lähedal. Leuveni kui ülikooli linna ajalugu ulatub 1425. aastani, kui asutati ülikool. Erasmus, Vesalius ja Mercator on mõned suured mõisted, kes siin õppisid. Madalmaade vanima ülikooli ehitised kaunistavad peaaegu igas nurgas ja linnaelu elab kogu õppeaasta jooksul üle 55 000 üliõpilase elaniku kohta. On mõistlik, et Leuvenit tuntakse Belgia üliõpilaselinnana.

Leuvenil on palju aareid: ilus ajalooline kesklinn, kus on pärlid, näiteks 1439. aastal ehitatud raekoda või veelgi vanem Grand Béguinage. Kuid ka uus muuseum M, botaanikaaed, võluv kaubanduskeskused, restoranid ja väljas kohvikud. Leiad palju võimalusi kultuuri, looduse ja spordi jaoks . Leuvenis on palju väikseid protestantlikke evangeelseid kirikuid. Ümbritsevas piirkonnas leiate veelgi rohkem.

Leuvenis on lihtne jalgrattaga sõita või ühistransport. Leuven ise on ka kergesti ligipääsetav : linn asub kahe peamise kiirteede ristumiskohas, linna keskel on rongijaam ja 15 km kaugusel asuv Brüsseli lennujaam.

Faktid ja arvandmed

Evangelische Theologische Faculteit veebruaris 2015, väljendatud mõnes numbris:

203 üliõpilast

  • 80 bakalaureuseõpet
  • 71 magistriõpe (sh eripedagoogika koolitusprogramm)
  • 52 PhD
  • 19 rahvust / riiki </ li>

60 töötajat

  • 34 iseseisvat akadeemilist personali (lektor, dotsent, professor)
  • 12 akadeemilise personali abistamist (assistent, doktoriõppejõud, praktikute õpetamise assistent)
  • 5 erilist akadeemilist personali (külaliste õppejõud, külalisteadlased, vanemteadurid)
  • 9 haldus- ja tehnilist personali
  • 11 vabatahtlikku, kellest 4 misjonärid

Üle 1000 vilistlasi

Üle 2014 väljaande

62 doktorikraadi

6 osakonda

16 partnerasutust

70 ülikoolilinnakust üliõpilast

Asukohad

Leuven

Address
Evangelische Theologische Faculteit
Sint-Jansbergsesteenweg 95-97

3001 Leuven, Flandria, Belgia