Ghent University - Faculty of Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Teaduskond on väga mitmekesine. Teaduskondade teadlased keskenduvad väikseima ja suurima universumi uurimisele, elavale ja elusolule, otsides teadmisi kõige põhilisemal tasemel või arendades kõrgtehnoloogilisi rakendusi. Seetõttu pakume haridust ja teadustööd kõrgel rahvusvahelisel tasandil, ühiskonna vajadustele suunatud teaduse ja tehnoloogiaga. Selle kõrval pakume kursusi ja programme kõikides traditsioonilistes valdkondades, aga ka paljudes spetsialiseeritumates valdkondades.

Haridus

Aktiivsete koostöölepingute kaudu tervitame ligikaudu 120 vahetusüliõpilast igal aastal ja see arv kasvab veelgi. Enamik vahetusüliõpilasi on pärit Euroopa riikidest. Paljud neist tudengitest osalevad uurimistöös teaduskonna laborites. Samuti võtavad meie bakalaureuse-, magistri-, magistri- ja doktoriõppeprogrammid vastu ligikaudu 150 regulaarset rahvusvahelist tudengit üle kogu maailma.

Oleme uhked, et oleme tähelepanelikud meie välisüliõpilaste vajadustele, pakkudes juhiseid kõigil tasanditel.

Teadusuuringud

Teaduskond aitab kaasa teaduse arengule ja teadmiste kasvule Flandrias ja maailmas. Teaduskond investeerib uuringutesse, mis vastavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Meie 13 osakonnas koos nendega kaasnevate uurimisrühmadega pakume noortele teadlastele stimuleerivat uurimiskeskkonda. Iga uurimisrühm on kindlaks määranud mitmeid uurimisvaldkondi. Teadusvaldkondade teemad hõlmavad laia spektrit.

Faktid ja arvud

Osakonnad: 13
Meeskonna liikmed
  • Professorid: 130
  • Assistendid ja teadustöötajad: 700
  • Haldus- ja tehniline personal: 160
Õpilased
  • Bakalaureuseõppe üliõpilased: 1250
  • Magistriõpe: 950
  • Doktorandid: 1500


Genti ülikooli ülemaailmne ülikool

Genti ülikool on esimene Euroopa ülikool, mis saab osalema Korea suurenevas ülemaailmses ülikoolis Incheonis. Ghenti Ülikooli-Globaalne Campus pakub kolme bakalaureusekraadi: molekulaarbi biotehnoloogia, keskkonnatehnoloogia ja toidutehnoloogia.

Veebisait

https://www.ugent.be/we/en

PublicDomainPictures / Pixabay

Asukohad

Genti

Address
Krijgslaan 281 - S2
9000 Genti, Flandria, Belgia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega