Loe ametlikku kirjeldust

110790_rsz_adobestock_80501595.jpg

TRANSFERSKILLS 2019 rahvusvaheline suvekool

„Teadlaste ülekantavad oskused”

Genti ülikool, Gent, Belgia, 8.-19. Juuli 2019

Rahvusvaheline suvekool TRANSFERSKILLS 2019 keskendub nii magistriõppe kui ka doktorantide ja doktorikraadi teadlaste ülekantavatele oskuste väljaõppele. Ülekantavad oskused on mitmekülgsed oskused ja võimed, mida saab rakendada paljude erinevate töökohtade ja tööstusharude jaoks. Kuigi tehnilised oskusteabe loomise oskused on veidi pehmemad, on üleantavad oskused tööandjatele äärmiselt väärtuslik ja sageli võivad nad otsustada tööle võtmise ja edutamise üle. Nad näitavad, et olete meeskonnale kõige sobivam ja näidata, mida kandidaat võib rollile tuua. Koolituse käigus unustatakse sageli ülekantavaid oskusi ning magistri-, doktorantide ja doktorikraadi teadlased tavaliselt ei saa õpingute ajal või akadeemilises keskkonnas teadustöö käigus palju kasulikke ülekantavaid oskusi. Sellepärast on väga väärtuslik osalemine koolitusüritustel, et omandada tehnilise väljaõppe kõrval ülekantavaid oskusi!

Riiki sisenemise nõuded

Rahvusvahelises suvekoolis TRANSFERSKILLS 2019 on professionaalsete koolitajate poolt näidatud ja koolitatud mitmekülgseid ülekantavate oskuste töövahendeid. Meie suvekool keskendub peamiselt rakendus- (bioteaduste) ja (bioteaduste) inseneri üliõpilastele ja teadlastele. Kuna omandatud oskused on ülekantavad ja koolitused on väga interaktiivsed, siis on oodatud ka teiste valdkondade üliõpilased ja doktorikraadi teadlased ning mitteakadeemilistest keskkondadest pärit (alustavad) töötajad! Üldiselt palutakse vähemalt ühe aasta pikkune teadustöö kogemus selle rahvusvahelise suvekooli kontseptsioonide täielikuks mõistmiseks. Vaja on inglise keele arusaamist B2 või sarnasel tasemel.

Kõik TRANSFERSKILLS 2019 koolitusmoodulid on korraldatud väikestele gruppidele maks. umbes 12-15 osalejat, et maksimeerida suhtlemisvõimalusi. Iga osaleja võib vabalt valida suvekooli 2 nädala jooksul oma koolitusmooduleid (vältides moodulite kattumist). Suvekool toimub 8. juulist 19. juulini Genti Ülikooli bioteaduste teaduskonnas Gentis, Belgias. Edasi, ülekantavate oskuste koolitamiseks korraldatakse terve suvekooli jaoks mitmeid sotsiaalseid / kultuurilisi tegevusi. Vahetult pärast suvekooli algab “Gentse Feesten”, et osalejad saaksid vabalt kombineerida suvekooli selle maailmakuulsa 10-päevase linnafestivaliga Gentis.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise