Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Missioon ICHEC

ICHEC, talendiotsijateks, koolitab oma õpilastel saada vastutustundliku ja maailmale avatud juhid.

Selle saavutamiseks missiooni koolitusprojekti rõhutab link väli range lähenemisviisi toidab uuringud. Teadmised, oskused ja pädevusi võimaldavad lõpetanutel registreeruda õppeprotsessi kogu elu.

Respect, usaldusväärsuse ja solidaarsuse on väärtused, mida ehitada ICHEC meelt.

ICHEC, ülikooli tasemel School of Management

mis on traditsioon väga ärikoolides ja pakub päeval kursused juhtimise koolitusprogrammide kui õhtuses alus- ja jätkuõppe.

ICHEC koosnev rühm 3 spetsialiseeritud keskused täiendõppe keskus täiskasvanutele

ICHEC Enterprises, VKEde ICHEC ICHEC-ESSF (College of Fiscal Science) moodustavad nüüd ICHEC koolituskeskus pühendatud kvaliteedi ja tipptasemel koolitust juhtimise.

ICHEC keskmes võrgu

Rohkem kui 2000 õpilast, üle 12000 endise tulnud ühingu ICHEC Vilistlased, õppejõud 200 inimest, teadlased ja eksperdid kutse maailma, kes toovad oma kogemusi igapäevase juhtimise.

ICHEC seotud Louvain School of Management

Esimene saavutused olid juba 2006 aastal, mille "International MBA" ja doktoriõppes juhtimise ja 2008. võimalusi väiksemate vahetust Masters. ICHEC korraldamine topelt kraadi Leuveni School of Management Master in Business Management, erirahastamisele. See koolitus on tunnustamist CFA ® (Chartered Financial Analyst).

ICHEC allkirjastamisel sada kahepoolsete lepingute ülikoolid ja koolid Euroopas ja kogu maailmas

ICHEC on allkirjastanud kahe kraadi ESAN Peruu.

ICHEC liige EFMD (European Foundation for Management Development).

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ICHEC Brussels Management School

Organiseeritud üle ühe aasta jooksul, see 60-krediidi Master 's Õppekava peamiselt spetsialiseerimata, võimaldab õpilastel, kui pikendamise bakalaureusekraad, et parandad ... [+]

Organiseeritud jooksul üks või kaks aastas (s), see 60 või 120-krediidi Master 's Õppekava peamiselt spetsialiseerimata, võimaldab õpilastel, kui pikendamise bakalaureusekraad, et parandada oma pädevust erinevatel teemadel, mis on seotud kaubandusliku teaduste .

Internatuuri jooksul on korraldatud 120-krediidi magistrikraadi, kuid mitte 60-krediidi magistrikraadi.

Õpilase lõpetamist selle programmi raames kvalifitseeruvad «Master kaubik teadused» eest MIBM-60 ja «Master in Business juhtimise» eest MIBM-120.

Programmid on saadaval ka prantsuse (Master in Commercial Sciences ja Master in Business Management).

KEELED

Keeleõpe on üks peamisi eeliseid ICHEC. Tõepoolest, asuvad keskmesse Belgias ja Euroopas, tulevikus manager oodatakse kapten, mitu võõrkeelt. Keelt õpetatakse ICHEC on: inglise, hollandi, saksa, hispaania, hiina ja jaapani keeles.... [-]

Belgia Brüssel
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICHEC Brussels Management School

See magistrikraadi on loogiline jätk bakalaureuse kraad Business insener. Kaks konkreetset eriala peamised äriühingud on rakendatud tulevikus äri insenerid .. ... [+]

See programm on õpetatud täiesti prantsuse keeles.

Master in Business ehitus See magistrikraadi on loogiline jätk bakalaureuse kraad Business insener. Kaks konkreetset eriala peamised äriühingud on rakendatud tulevikus äri insenerid. Lisaks õpilaste ümardada see koolitus, valides ühe alaealise. Lisaks ühise "core" programmi, õpilased on toodud kaks peamist võimalust:

tehnoloogia juhtimise Fiscal engineering

Vahemikus alaealiste pakutud ICHEC võimaldab õpilastel valida õppekava, mis kõige paremini sobib nende projektide ja vajadustele. Alaealisi tegelema üks spetsialiseeritud valdkondades ärijuhtimist läbi valdkondadevahelist lähenemisviisi. Viimase aasta projekte (internatuuri ja magistritöö) järgneb läbi mitmeid seminare ja käsitletakse nii ettevõtetes projektijuhtimise ülesandeid. Üliõpilane lõpetamist selle programmi raames kvalifitseeruvad «Master in Business ehitus». Ettevaatust, et programm on saadaval ainult prantsuse keeles.... [-]

Belgia Brüssel
September 2020
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICHEC Brussels Management School

Selle loogiliseks jätkuks auaste Bachelor ärijuhtimise, Master 120 krediiti ettevõtte juhtkond ettepaneku kaheaastase programmi. ... [+]

Selle loogiliseks jätkuks auaste Bachelor ärijuhtimise, Master 120 krediiti ettevõtte juhtkond ettepaneku kaheaastase programmi.

Kõik õpilased täitma ühiseid koolitusi kogum valikuid juhtimise erialadel. Siis on võimalus valida:

Variant 1 (Block 1): finantsvara või International Business and Management; Variant 2 (Block 1): finantsturud, Advanced International Business and Management, Marketing ja arvestus otsused ja Révisorat (1); Variant 3 (Block 2): Areng ja Põhja-Lõuna Management, ettevõtluse ja VKEde säästva majandamise, Euroopa perspektiivid, raamatupidamine ja Révisorat (2) Maksustamine, ekspertiis Turundus ja International Business and Management. ... [-]
Belgia Brüssel
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICHEC Brussels Management School

Organiseeritud jooksul kaks aastat, see 120-krediiti magistrikraadi programmi, peamiselt spetsialiseerimata, võimaldab õpilastel parandada oma oskusi erinevatel teemadel, ... [+]

Organiseeritud jooksul kaks aastat, see 120-krediiti magistrikraadi programmi, peamiselt spetsialiseerimata, võimaldab õpilastel parandada oma oskusi erinevatel teemadel, mis on seotud kaubandusliku teaduste.

Vastavalt kokkuleppele ICHEC, Brüsseli Vaba Ülikooli ja UCL, õpilased peavad järgima 15 EAP kohta Brüsseli Vaba Ülikooli campus ja üks võimalus moodul väärt 15 ECTS ainepunkti ühel UCL ülikoolilinnakud (Louvain-la-Neuve või Mons) lisaks tuum programmi . Nii UCL ja Brüsseli Vaba osaleda ka järelevalve MA väitekirjad.

Internatuuri jooksul on korraldatud. Lõputöö on ka vaja.

Üliõpilane lõpetamist selle programmi raames kvalifitseeruvad «Master in Business Management».... [-]

Belgia Brüssel
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a
1150 Brüssel, Belgia
Telefon
false