Loe ametlikku kirjeldust

  1. aastal asutajate Jos Verschueren ja Simon Van Kerckhoven tuli välja ideega luua akadeemilise kursuse Jalgpall Business. See oli alguses kaheaastase reisi.

Ametlik avamine

See teekond lõppes 26. septembril 2016 ametliku avamise International Football Business Institute või IFBI meie uue kodu Ülikooli Sihtasutus, südames Brüsselis. Tänu kahe aasta väga raske töö ja toetuse asutajaliikmete Robert Kuijpersin ja Walter Mortelmans, on nüüd võimalik noortele bakalaureuse ja noorte meistrid avalöögi oma karjääri jalgpall.

Kodu klassi ja stiili

Rahvusvaheline Jalgpall Business Institute leiab oma kodus Ülikooli Sihtasutuse Brüsselis. Autentne hoone pealinna südames, asutati 1920. aastal, et toetada kõrghariduse ja teadusuuringute. Koht rahvusvaheliste õppejõudude koguda ja kohtuda kodanikuühiskonna esindajad.

yr8l

Stiilis saal räägib enda eest. See on koht, mis hingab klassi ja täiustamiseks ning annab IFBI kogu vajaliku majutus. Auditoorium osalejatele jälgida iga päev loenguid ja piirkondades täita, uuring, lõuna- ja lõõgastuda.

Eksklusiivne seade, mis peegeldab pilti ja iseloomu meie instituudi ja pakub meie osalejate ideaalne koht õppida ja arendada omadusi, nagu tulevikus jalgpalli äri mehed ja naised.

Klejdi Zenelaj Graduate IFBI 16-17

"Ma õppisin, kuidas jalgpalli ilma pallita mängida. Fantastiline koht õppimiseks, fantastilised inimesed, kellega töötada. Üks aasta sellel programmil andis mulle jalgpallitööstuse võrgustiku, mida ma kunagi ei kujutanud. Tasub hinna, mis on väärt teadmisi. Tänan teid kõigile minu elu parimale aastale. "
Jaideep Chakrabarty Graduate IFBI 16-17

"Kas sa oled kunagi olnud Camp Nou? Kas olete kunagi FIFA ja UEFA saali käinud? Oled sa kunagi vaadanud Euroopa karika finaali, LIVE? Mul on. Ma unistasin kõigist sellistest asjadest ja tänu IFBI-le olen neid kõiki täitnud. Viimase aasta jooksul on mul olnud selliseid hämmastavaid kogemusi, et ma teen kogu oma elu. Tänan, IFBI. Sa oled eriline."

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International Football Business Institute

See kõik algab äritegevuse südames ja jalgpalli kirguga. IFBI pakub osalejatele ainulaadset kommenteeritud meistriliiki, kes spetsialiseerub jalgpalli äri. Kursuse käigus ... [+]

Rahvusvaheline jalgpalli ärijuhataja

Brüsseli ülikooli rahvusvaheline magistri kraad - Vrije Universiteit Brussel, mille korraldab ja koordineerib International Football Business Institute (IFBI).

Programmi ülevaade

Jalgpalli sotsiaalset mõju ei saa alahinnata. Mitte ükski teine spordiala ei puuduta nii palju inimesi iga nädal. Jalgpall ja kirg on kaks sõna, mida on raske eraldada, kuid ei ole iseenesest piisav, et spordis professionaalselt edukas olla. Jalgpallitööstuses töötamine nõuab teadmisi, kaasatust, pühendumist ja koolitust. Püüame kasutada seda viimast komponenti, koolitust, et suunata noori, andekaid spetsialiste ligi paljutõotava karjääri poole rahvusvahelisel jalgpallitööstuses.... [-]

Belgia Brüssel
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Our students about the EVS Experience Tour to Switzerland