Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited

Meie teaduskond võib omandada laialdased riiklikud ja rahvusvahelised võrgustikud nii teadustöös kui ka hariduses. Riiklikult on meil tihedad sidemed ärimaailmaga regulaarsete töökooste kaudu tööstusharu kaptenitega nii õppejõududes - nn partnerite koosolekute vormis - kui ka väljaspool teaduskonda koostöös Vlerick Leuven Gent Management Kool Rahvusvahelisel tasandil oleme üliõpilasvahetuse programmid juhtivate välisriikide ülikoolidega, näiteks Pennsylvania Ülikooli Wharton School, Chicago Business School Ülikool ja USA Cornelli Ülikool, Briti Columbia Ülikool, Queen's University, Toronto Ülikool ja Kanadas Montréal'i ülikool, India Kolkata ja Bangalore IIM-id, Hiina ülikool ja Hongkongi linnakõrgkool, Singapuri juhtimisülikool ja 65 ülikooli Euroopas.

Viimastel aastatel on mitmed iseseisvad külastuskomisjonid tunnistanud meie õppejõudude hariduse ja teaduse kõrget kvaliteeti. Meie hariduses ja teadustöös püüame vastata sotsiaalsetele suundumustele, näiteks laenukriisile, globaliseerumisele ja Hiina rollile meie maailmamajanduses. Üliõpilaste juhised, jätkusuutlik kõrgharidus ja põhjalik teaduslik uurimistöö on meie kolm peamist sammast.

Lõpuks on kasulik lühidalt arutada meie unikaalset asukohta. Meie õppejõud asub Leuveni ajaloolise keskuse südames, mida iseloomustab rohkem kui 575-aastane ülikoolitraditsioon, kuid millel on dünaamilisus, progressiivsed kunstnikud ja õpilased. Meie õppejõud on jalutuskäigu kaugusel New Heberlee uurimisparkist, mida mõnikord nimetatakse Belgia Silicon Valley'iks. Brüsseli institutsioonid, näiteks Euroopa Liit, ei ole kunagi kaugel, nii sõna-sõnalt kui ka piltlikult. Mitmed kolleegid annavad nõu Euroopa osakondadele ja paljudes vilistlaste töös Euroopa institutsioonides.

Meie missioon ja väärtused

MISSIOONI AVALDUS

Majanduse ja ettevõtluse teaduskonna peamised ülesanded on haridus ja teadustöö.

FEB haridus eesmärk on valmistada üliõpilasi edukaks ettevõtlusalaseks püüdlusteks ja karjääriks ärimaailmas, riiklikus ja rahvusvahelises avaliku poliitika kujundamises või teadusuuringutes. Selle saavutamiseks pakub FEB kõrgelt kvalifitseeruvaid teaduspõhiseid kraadiõppe programme nii majanduse kui ka ettevõtluse ning bakalaureuse ja doktoriõppe valdkondades.

Teiseks soovib FEB edendada uuringuid, millel on suur akadeemiline ja ühiskondlik mõju ning suur äratundlikkus ärimaailmas.

FEB eesmärgiks on olla Euroopas juhtiv õppe- ja uurimiskogukond ning edendada koolide õpilasettevõtete erinevaid uurimisaluseid valdkondi, mis väärib seeläbi kõrgelt Euroopa majandus- ja ettevõtluskoolide tippu.

Nende kahe põhieesmärkide saavutamiseks soovib FEB luua personali ja üliõpilaste jaoks stimuleerivat keskkonda, kus nad tunnevad vabadust arendada uuenduslikke, eetilisi ja ettevõtlusalaseid teadmisi haridus-, teadus- ja ettevõtlusvaldkondades, rõhutades samas majanduspoliitika ja ettevõtjate rolli suurem ühiskond ja globaalne keskendumine rahvusvaheliste vahetuste ja koostöö kaudu.

MUUD VÄÄRTUSED

Oma missiooni ja nägemuse täitmisel on FEB pühendunud:

  • Rangelt, mida me õpetame, mida me uurime ja õpetades seda, mida me uurime.
  • Innovatiivne haridus ja ettevõtlus ning meie ambitsioon on mängida teadlaskonna esirinnas.
  • Collegial on meie juhtimisstiil ja meie asjakohaste sisemiste ja väliste sidusrühmade suunas.
  • Seoses meie pühendumusega praktilise tõendusmaterjali tõlkimiseks tõenditepõhiseks praktikaks ning teadustöö edendamiseks, millel on suur akadeemiline ja ühiskondlik mõju, ning ärimaailma suurt nähtavust.
  • Sotsiaalselt vastutav meie rolli kui avatud mõttevahetuse keskusena ettevõtete, majanduslike, ühiskondlike ja eetiliste probleemide üle, millel on rahvusvaheline ja kultuuridevaheline fookus.
  • Kooskõlas KU Leuveni identiteediga ja missiooniga toetab FEB inimõiguste ja sotsiaalse õigluse väärtusi ning üksikisikute, kogukondade ja ideede mitmekesisuse austamist.

Õppida KU LEUVENis

Tere tulemast Katholieke Universiteit Leuvenisse, mis on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Pakume kvaliteetset haridust, mis põhineb tipptasemel rahvusvahelistel teaduslikel uurimistööl ja suurepärastel, laiahaardeliste üliõpilasvajadustel. Leuven on maaliline ajalooline linn, kuid see, kes elab elavana ja elab õpilase rütmis.

KU Leuven on Lääne-Euroopa südames Belgias olnud peaaegu kuus sajandini õppimise keskus. Täna on see Belgia suurim ülikool ja asutatud 1425. aastal üks vanimaid ja tuntumaid ülikoole Euroopas. KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus rahvusvahelisi magistriprogramme, mida toetavad kvaliteetsed, uuenduslikud ja interdistsiplinaarsed uuringud.

Alates selle loomisest on KU Leuven asunud linnas, kus on oma nime. Leuven on meeldiv, turvaline ja tormav üliõpilaslinn, kus sajanditepikkune ajalugu vastab tipptasemel teadusele. Ülikool pakub ka ülikoolilinnakutes ülikoolilinnakud 11 Belgia linnal, sealhulgas Brüssel, Gent ja Antwerpen.

Missiooni kirjeldus

KU Leuven täidab oma ülesannet, pakkudes katoliku allkirjaga kvaliteetseid interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ja haridust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hollandi

See ülikool pakub ka:

MSc

KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Magistrikraad Information Management pakub mitte-tehnilist koolitust teabe haldamine. Rõhuasetus on infotehnoloogia tõhusal ja tulemuslikul rakendamisel ja haldamisel eri ... [+]

Magistrikraad Information Management pakub mitte-tehnilist koolitust teabe haldamine. Rõhuasetus on infotehnoloogia tõhusal ja tulemuslikul rakendamisel ja haldamisel erinevates ärivaldkondades (nt rahandus, turundus, personalijuhtimine, tootmine ja logistika jne).

Mis on "Master of Information Management"?

See programm pakub üliõpilastele bakalaureuse- või magistrikraadi täiustatud mittetehnilist koolitust infoteaduses, keskendudes infotehnoloogia tõhusale ja tulemuslikule rakendamisele ja juhtimisele erinevates ärivaldkondades (nt rahandus, turundus, personalijuhtimine, tootmine ja logistika, jne.). Pärast põhilisi ettevalmistusi tehnoloogias uurib programm põhjalikumalt konkreetseid juhtimisküsimusi, eelkõige infovajaduste analüüsimiseks vajalike oskuste arendamiseks, infosüsteemide kujundamiseks ja juhtimiseks ning IT-strateegia kohandamiseks üldise äristrateegia lahutamatu osana. .... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

See on inglise keele õpetamise programm 120 ECTS, mis valmistab õpilasi ette karjääriks kindlustusmatemaatika, finantskorralduse või kvantitatiivse riskijuhtimise valdkon ... [+]

Programmi pealkiri ja ingliskeelne võrdlus on heaks kiidetud komisjoni 19. jaanuari 2018. aasta Flandriigi kõrgharidusega. Ootame programmi lõplikku kinnitamist Flandria valitsuse poolt 2018. aasta märtsi alguseks.

See on inglise keele õpetamise programm 120 ECTS, mis valmistab õpilasi ette karjääriks kindlustusmatemaatika, finantskorralduse või kvantitatiivse riskijuhtimise valdkonnas finantsasutuste.

See magistriprogramm toob kaasa:

põhikoolitus kindlustusmatemaatika, kindlustuse, finantstoodete, finantsmatemaatika ja inseneriteaduse, finantseerimise ja kindlustuse andmete analüüsi, finantseerimisasutuste riskijuhtimise alal;täiustatud kursused, mis näitavad valdkonna uusimaid arenguid;teoreetiliste kursuste ja arvutuskoolituse segu;praktiliste aspektide tutvustamine meie personali, külalisõppejõudude ja internatuuri (6 ECTS) otsesest kogemusest;multidistsiplinaarne lähenemisviis, kus tehnilised kvantitatiivsed kursused on seotud kursuste (finants- ja kindlustus) reguleerimise, usaldatavusnormatiivide, majanduse ja aruandlusega.... [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Meie tänapäeva ühiskonnas ei saa ükski organisatsioon infosüsteemideta toimida. Magistrikraadi äri-ja infosüsteemide inseneri programm, olete õpetanud nii ärijuhtimise ku ... [+]

Meie tänapäeva ühiskonnas ei saa ükski organisatsioon infosüsteemideta toimida. Magistrikraadi äri-ja infosüsteemide inseneri programm, olete õpetanud nii ärijuhtimise kui ka infosüsteemide rahvusvahelises kontekstis.

Mis on "Master of Business & Systems Engineering"?

Infosüsteemide inseneri äriinsenerina olete endiselt tervikliku äriinsenerina: saate analüüsida ja optimeerida erinevaid äriprotsesse (turundus, tootmine ja logistika, rahandus jne). Te mõistate, kuidas ettevõte töötab ja võtate arvesse ettevõtte majanduslikke, organisatsioonilisi ja inimlikke aspekte. Infosüsteemide inseneri äriinsenerina saate tõlkida ka need ärijuhtimise elemendid otsustusprotsessi toetavateks infosüsteemideks. Võite otsustada infotehnoloogia vastu kogu ettevõtte taustal, ennustada nende strateegilisi tagajärgi ja teostada (üldisi) juhtimisülesandeid.... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Magistriõppe Advanced Studies in Economics (MASE) on arenenud inglise-õpetanud programm, mis võtab üliõpilane esialgse kraadiõppe ökonoomika kraadi edasi arvesse teaduse ... [+]

Magistriõppe Advanced Studies in Economics (MASE) on arenenud inglise-õpetanud programm, mis võtab üliõpilane esialgse kraadiõppe ökonoomika kraadi edasi arvesse teaduse piiril majandusteaduses.

Mis on "Majandusteadlane majandusteaduses"?

Majanduse Advanced Studies in Economics pakub üliõpilastele sügavamaid teadmisi konkreetsetes rakendusvaldkondades, pakub neile täiustatud teoreetilisi ja empiirilisi vahendeid, et analüüsida konkreetseid majandusprobleeme ja tutvustada neid praeguste teadustegevustega majanduses.

MASE pakub erinevaid kraadiõppe tasemeid eri majandusharudes. Programmi eesmärk on võimaldada teil leida paljutõotavat uurimusteemat ja ergutada teid arendama oma teadustööd sellel teemal. Selle uuringu tulemuseks on MASE väitekiri, mis saab paljudele õpilastele lõpuks doktoriväite esimene peatükk.... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Majandusteaduste magistriõpe (ME) on üheaastane magistriõpe, mis on orienteeritud üliõpilastele, kellel on sotsiaalse ja teadusliku valdkonna huvid ning kes on võimelised ... [+]

Majandusteaduste magistriõpe (ME) on üheaastane magistriõpe, mis on orienteeritud üliõpilastele, kellel on sotsiaalse ja teadusliku valdkonna huvid ning kes on võimelised kriitilise ja loova mõtlemise saavutamiseks.

Mis on "majanduse magister"?

Magistriõppe programm pakub õpilastele bakalaureusekraadi teoreetilist raamistikku, mis võimaldab neil anda põhjendatud vastuseid sotsiaalmajanduslikele küsimustele. Majandusteadlasena jälgite erinevaid osalejaid (üksikisikuid, ettevõtteid, kohalikke ja välisriikide valitsusi) ja nende vastastikust mõju maailmamajanduses. Saate tõlgendada üldist majanduslikku olukorda laiemas sotsiaalses ja õiguslikus kontekstis.

Programm koosneb ühest südamikust kahe programmiosadest ja magistritööst.... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister on spetsiaalselt välja töötatud programm mittemajanduslikel lõpetajal. See pakub ülevaadet kõigist suuremate ... [+]

Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister on spetsiaalselt välja töötatud programm mittemajanduslikel lõpetajal. See pakub ülevaadet kõigist suuremate ettevõtete majandusteaduste ja juhtimise erialadel akadeemilisel tasandil.

Mis on "Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister"?

Magistrikraad Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise (MIBEM) on magistriprogrammi omanikele kraadi mitte-äri majandus-või juhtimise erialal. See valmistab ette karjääri rahvusvahelises äris, omandades ettevõtlusalaseid teadmisi, teadmisi ja juhtimisoskusi.

Õppekava võtab praktilist ja ettevõtluspõhist perspektiivi, kuid pakub põhjalikku teadustegevust, peamiste rahvusvaheliste ettevõtete majandus- ja juhtimisküsimusi.... [-]

Belgia Brüssel
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Programm rõhutab põhiteadmiste omandamist põhiteadmiste ja -oskuste valdkonnas, mis on seotud ettevõtte maailmaga, nagu rahvusvaheline äri, strateegia ja innovatsioon, et ... [+]

Programm rõhutab põhiteadmiste omandamist põhiteadmiste ja -oskuste valdkonnas, mis on seotud ettevõtte maailmaga, nagu rahvusvaheline äri, strateegia ja innovatsioon, ettevõtlus, finantsmajandus ja turundus. Suurte ja alaealiste valikute kombineerimiseks võite oma isikliku lõpetamise profiili täpselt kohandada vastavalt oma huvidele.

Mis on "ärijuhtimise magister"?

Pärast majanduse magistriõppe lõpetamist saate rakendada teaduslikke raamistikke sõltumatult ja kriitiliselt, mis võimaldab teil pidevalt areneda dünaamilises ühiskonnas. Selle programmi ühendades oma bakalaureuse programmi esialgsete erialadega, arendab teid põhjalikumat ülevaadet paljudest valdkondadest. Programm põhineb suurte ja väiksemate distsipliinide valikul, mis võimaldab teil oma isikliku lõpetamisprofiili täpselt kohandada ning rakendada uurimis- ja tõenditel põhinevaid juhtimistavasid ja -vahendeid erinevates valdkondades. Te omandate teadmised juhtimise parimate tavade valimisel tänapäeva lenduvate, keeruliste ja mitmetähenduslike ärikeskkondades. Programm pakub teile nii ettevõtluse ja käivitamise juhtimise kui ka juhtkonna ja strateegiliste otsuste tegemisel loodud organisatsioonidega.... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Ettevõtteinsener on interdistsiplinaarne juht, kes suunab ettevõtteid kvantitatiivselt ja juhtimisalaselt. Selleks ühendavad juhtimis- ja analüütilised oskused põhjalikku ... [+]

Ettevõtteinsener on interdistsiplinaarne juht, kes suunab ettevõtteid kvantitatiivselt ja juhtimisalaselt. Selleks ühendavad juhtimis- ja analüütilised oskused põhjalikku arusaamist äri- ja (tehnoloogia) innovatsiooniprotsesside toimimisest. See erialade integreerimine muudab äriinsenerid suutma kujundada ettevõtete ja organisatsioonide tulevikku.

Mis on "ärijuhtimise magister"?

Ettevõtte insener on koolitatud äriprobleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks kvantitatiivselt ja juhtival seisukohal. Programm kuulub äri majandusteaduse valdkonda ja on suunatud juhtimisele: õpilased õpivad, kuidas ettevõtted toimivad, kuidas tuleb kujundada äriprotsesse ja kuidas optimaalselt korraldada äritegevust. Juhtimise keskmes on tugevate analüütiliste oskuste ja põhjalik arusaam sellest, kuidas äri- ja (tehnoloogia) innovatsiooniprotsessid töötavad. Selline valdkondade integreerimine on väga oluline nii tootmiskeskkondades kui ka teenindusettevõtetes (nt nõustamine või info- ja kommunikatsioonitehnoloogia).... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Faculty of Economics and Business, KU Leuven

Address
Naamsestraat 69 box 3500 3000 Leuven Belgium
Leuven, Flandria, Belgia
Address
Korte Nieuwstraat 33 2000 Antwerpen BELGIUM
2000 Antwerpen Antwerpen, Flandria, Belgia
Address
Warmoesberg 26 1000 Brussels BELGIUM
1000 Brussels Brüssel, Belgia