KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie teaduskond võib omandada laialdased riiklikud ja rahvusvahelised võrgustikud nii teadustöös kui ka hariduses. Riiklikult on meil tihedad sidemed ärimaailmaga regulaarsete töökooste kaudu tööstusharu kaptenitega nii õppejõududes - nn partnerite koosolekute vormis - kui ka väljaspool teaduskonda koostöös Vlerick Leuven Gent Management Kool Rahvusvahelisel tasandil oleme üliõpilasvahetuse programmid juhtivate välisriikide ülikoolidega, näiteks Pennsylvania Ülikooli Wharton School, Chicago Business School Ülikool ja USA Cornelli Ülikool, Briti Columbia Ülikool, Queen's University, Toronto Ülikool ja Kanadas Montréal'i ülikool, India Kolkata ja Bangalore IIM-id, Hiina ülikool ja Hongkongi linnakõrgkool, Singapuri juhtimisülikool ja 65 ülikooli Euroopas.

Viimastel aastatel on mitmed iseseisvad külastuskomisjonid tunnistanud meie õppejõudude hariduse ja teaduse kõrget kvaliteeti. Meie hariduses ja teadustöös püüame vastata sotsiaalsetele suundumustele, näiteks laenukriisile, globaliseerumisele ja Hiina rollile meie maailmamajanduses. Üliõpilaste juhised, jätkusuutlik kõrgharidus ja põhjalik teaduslik uurimistöö on meie kolm peamist sammast.

Lõpuks on kasulik lühidalt arutada meie unikaalset asukohta. Meie õppejõud asub Leuveni ajaloolise keskuse südames, mida iseloomustab rohkem kui 575-aastane ülikoolitraditsioon, kuid millel on dünaamilisus, progressiivsed kunstnikud ja õpilased. Meie õppejõud on jalutuskäigu kaugusel New Heberlee uurimisparkist, mida mõnikord nimetatakse Belgia Silicon Valley'iks. Brüsseli institutsioonid, näiteks Euroopa Liit, ei ole kunagi kaugel, nii sõna-sõnalt kui ka piltlikult. Mitmed kolleegid annavad nõu Euroopa osakondadele ja paljudes vilistlaste töös Euroopa institutsioonides.

Meie missioon ja väärtused

MISSIOONI AVALDUS

Majanduse ja ettevõtluse teaduskonna peamised ülesanded on haridus ja teadustöö.

FEB haridus eesmärk on valmistada üliõpilasi edukaks ettevõtlusalaseks püüdlusteks ja karjääriks ärimaailmas, riiklikus ja rahvusvahelises avaliku poliitika kujundamises või teadusuuringutes. Selle saavutamiseks pakub FEB kõrgelt kvalifitseeruvaid teaduspõhiseid kraadiõppe programme nii majanduse kui ka ettevõtluse ning bakalaureuse ja doktoriõppe valdkondades.

Teiseks soovib FEB edendada uuringuid, millel on suur akadeemiline ja ühiskondlik mõju ning suur äratundlikkus ärimaailmas.

FEB eesmärgiks on olla Euroopas juhtiv õppe- ja uurimiskogukond ning edendada koolide õpilasettevõtete erinevaid uurimisaluseid valdkondi, mis väärib seeläbi kõrgelt Euroopa majandus- ja ettevõtluskoolide tippu.

Nende kahe põhieesmärkide saavutamiseks soovib FEB luua personali ja üliõpilaste jaoks stimuleerivat keskkonda, kus nad tunnevad vabadust arendada uuenduslikke, eetilisi ja ettevõtlusalaseid teadmisi haridus-, teadus- ja ettevõtlusvaldkondades, rõhutades samas majanduspoliitika ja ettevõtjate rolli suurem ühiskond ja globaalne keskendumine rahvusvaheliste vahetuste ja koostöö kaudu.

MUUD VÄÄRTUSED

Oma missiooni ja nägemuse täitmisel on FEB pühendunud:

  • Rangelt, mida me õpetame, mida me uurime ja õpetades seda, mida me uurime.
  • Innovatiivne haridus ja ettevõtlus ning meie ambitsioon on mängida teadlaskonna esirinnas.
  • Collegial on meie juhtimisstiil ja meie asjakohaste sisemiste ja väliste sidusrühmade suunas.
  • Seoses meie pühendumusega praktilise tõendusmaterjali tõlkimiseks tõenditepõhiseks praktikaks ning teadustöö edendamiseks, millel on suur akadeemiline ja ühiskondlik mõju, ning ärimaailma suurt nähtavust.
  • Sotsiaalselt vastutav meie rolli kui avatud mõttevahetuse keskusena ettevõtete, majanduslike, ühiskondlike ja eetiliste probleemide üle, millel on rahvusvaheline ja kultuuridevaheline fookus.
  • Kooskõlas KU Leuveni identiteediga ja missiooniga toetab FEB inimõiguste ja sotsiaalse õigluse väärtusi ning üksikisikute, kogukondade ja ideede mitmekesisuse austamist.

Õppida KU LEUVENis

Tere tulemast Katholieke Universiteit Leuvenisse, mis on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Pakume kvaliteetset haridust, mis põhineb tipptasemel rahvusvahelistel teaduslikel uurimistööl ja suurepärastel, laiahaardeliste üliõpilasvajadustel. Leuven on maaliline ajalooline linn, kuid see, kes elab elavana ja elab õpilase rütmis.

KU Leuven on Lääne-Euroopa südames Belgias olnud peaaegu kuus sajandini õppimise keskus. Täna on see Belgia suurim ülikool ja asutatud 1425. aastal üks vanimaid ja tuntumaid ülikoole Euroopas. KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus rahvusvahelisi magistriprogramme, mida toetavad kvaliteetsed, uuenduslikud ja interdistsiplinaarsed uuringud.

Alates selle loomisest on KU Leuven asunud linnas, kus on oma nime. Leuven on meeldiv, turvaline ja tormav üliõpilaslinn, kus sajanditepikkune ajalugu vastab tipptasemel teadusele. Ülikool pakub ka ülikoolilinnakutes ülikoolilinnakud 11 Belgia linnal, sealhulgas Brüssel, Gent ja Antwerpen.

Missiooni kirjeldus

KU Leuven täidab oma ülesannet, pakkudes katoliku allkirjaga kvaliteetseid interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ja haridust.

Asukohad

Leuven

Address
Naamsestraat 69 box 3500
3000 Leuven
Belgium

Leuven, Flandria, Belgia

Antwerpen

Address
Korte Nieuwstraat 33
2000 Antwerpen
BELGIUM

2000 Antwerpen Antwerpen, Flandria, Belgia

Brüssel

Address
Warmoesberg 26
1000 Brussels
BELGIUM

1000 Brussels Brüssel, Belgia

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: