KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

KU Leuveni inseneriteaduskonna missiooniks on kõrgkvaliteetsete inseneride koolitamine ühiskonna kasuks

Matemaatika annab iga õpilase intellektuaalse ja inimkapitali kõrgemale tasemele, pakkudes talle teaduspõhist haridust teaduse ja tehnika alustes. Teaduskond stimuleerib õpilasi harjutama põhjalikku õpet, tegeledes nende "distsiplinaarse tulevase enesega" ja nende väljakutsega, et neid teadlikuks sellest, kes nad soovivad saada professionaalseks (Beruf) ja üldiselt ühiskonna (Bildung) liikmetena. Et stimuleerida üliõpilaste distsiplinaarse tuleviku enese kujunemist, pakub teaduskond multidistsiplinaarseid programme, mis tutvustavad õpilasi inseneri erialal ja sellega seotud erialadel. Me hindame nii laiust kui ka teadmiste sügavust, arutlusvõime, kommunikatsiooni ja probleemide lahendamise oskuste laiendamist, et valmistada õpilasi ette elukestvale õppele. Meie teadustööga seotud haridus põhineb uurimisprogrammidel, mis on määratletud ja välja töötatud tihedas koostöös tunnustatud rahvusvaheliste kolleegidega ja tööstusega.

Strateegia. Järgmised strateegilised eesmärgid võimaldavad KU Leuveni Tehnikaülikoolil oma ülesannet realiseerida, mis eeldab õpilaste ettevalmistamist homme, kus ühiskondlikud, keskkonnaalased ja inimmõõtmed mängivad olulist rolli keeruliste tehniliste ja ühiskondlike probleemide ilmnemise tõttu, mis nõuavad multidistsiplinaarne lähenemine. See tähendab, et õpetada õpilastele õppimist, valmistades neid ette elukestvaks õppimiseks, mille eesmärgiks on nii "Bildung" kui "Beruf", kaks täiendavat elementi, kus "Bildung" koosneb väärtuste, kultuuri ja kodakondsuse kujunemisest ning Berufi fookustest ettevõtluse, kutse- ja juhtimisoskuste arendamisel.

Haridus

SO1. Programmi tulemuste määratlemine, mis vastavad insenerihariduse rahvusvahelistele standarditele.

SO2. Pakkuda programme, mis pakuvad laiemalt haritud insenere, mis on hästi põhjendatud matemaatika, teaduse ja tehnoloogia põhitõdesid, kes saavad laiendada oma visiooni disainist humanitaarteaduste baasil ning avaldada tugevaid analüütilisi oskusi, praktilist leidlikkust, häid suhtlemisoskusi ja on teadlikud äri- ja juhtimispõhimõtetest. Teaduskonna eesmärk on harida inseneride kui üldiste spetsialistidega tegutseda mitmesugustes keerukates keskkondades.

SO3. Võta meie õpilastele meie bakalaureuseõppes kokku mitmesuguseid inseneriteadusi läbi multidistsiplinaarse hariduse, enne kui nad spetsialiseeruvad magistritöödele. Meie inseneri bakalaureuse multidistsiplinaarne olemus: arhitektuuriprogramm on moodustatud intensiivse tehnilise ehitusteaduse, arhitektuuri teooria ja arhitektuurse disaini klasside kombinatsiooni kaudu. Instituudi bakalaureuse programmi multidistsiplinaarne olemus saavutatakse kahe põhiosa ja alaealise kombinatsiooniga kahes erinevas erialal, pärast seda, kui on tutvunud kõigi kolme esimese üldsemestri võimalustega.

SO4. Luua keskkond, kus õpilastele antakse olulised vahendid oma disaini ja probleemide lahendamise võimete ja võimete arendamiseks nii bakalaureuse kui magistri kraadide lahendamiseks, uurimiseks ja probleemide lahendamiseks.

Teadus / tööstus

SO5. Rahvusvaheliselt tunnustatud ja asjakohaste teadusuuringute - nii rakenduslike kui ka teoreetiliste - läbiviimine, mis mõjutavad ja parandavad meie haridust, elukutset ja ühiskonda. Teaduskonnal on palju uurimisrühmi, mis on oma valdkonnas rahvusvaheliselt tunnustatud, võimaldades õppejõududel koolitada kõrgkvalifitseeritud inseneriõpilasi nii bakalaureuse- kui magistriõppe programmides. Õpilased saavad teadustööga seotud hariduse akadeemilise kogemuse kaudu teadmiste omandamise ja praktilise rakendamise kohta.

SO6. Edendada teaduslike ja tehniliste teadmiste levitamist ettevõtetele ja ühiskonnale, aktiivselt otsides projekte koostöös tööstuse, riigiasutuste ja ühiskondlike organisatsioonidega ning pakkudes täiendavat haridust ja koolitust selle valdkonna kõige uuemates arengusuundades.

Rahvusvahelistumine

SO7. Arendada rahvusvahelist avatud poliitikat ja õhkkonda; pakkuda rahvusvahelistele kogemustele erinevaid võimalusi; ette valmistada üliõpilasi karjäärile rahvusvahelises kontekstis; et meelitada õpilasi, kellel on õige akadeemiline taust paljudes rahvusvahelistes programmides.

SO8. Pakkuda rahvusvahelistele lühiajalistele ja pikaajalistele külastajatele stimuleerivat uurimiskeskkonda ja edendada oma teadlaste rahvusvahelist liikuvust.

Sisu

SO9. Investeerida state-of-the-art haridusse.

SO10. Professionaalsete õppejõudude ja õpetajate assistendite (TA) kaudu programm, mida on pidevalt kohandatud ja võttes arvesse assistendi õpetamise ja mitmekesisemate õpimeetodite mitmekesise tausta suurenemist.

SO11. Töötada meie programmide pideva täiustamise abil, mis põhineb selgesõnaliselt sisemise kvaliteedi tagamise poliitikal.

SO12. Õigete akadeemiliste taustprofiilidega õpilaste meelitamine, nii esimese aasta bakalaureuseõppe üliõpilased kui ka külalisõppe üliõpilased, silmas mitmekesisust, sealhulgas sooline tasakaal.

SO13. Edendada STEM-i (teadus, tehnoloogia, insenerindus ja matemaatika) ühiskonnas, täpsemalt kesk- ja isegi algkoolides.

Õppida KU LEUVENis

Tere tulemast Katholieke Universiteit Leuvenisse, mis on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Pakume kvaliteetset haridust, mis põhineb tipptasemel rahvusvahelistel teaduslikel uurimistööl ja suurepärastel, laiahaardeliste üliõpilasvajadustel. Leuven on maaliline ajalooline linn, kuid see, kes elab elavana ja elab õpilase rütmis.

KU Leuven on Lääne-Euroopa südames Belgias olnud peaaegu kuus sajandini õppimise keskus. Täna on see Belgia suurim ülikool ja asutatud 1425. aastal üks vanimaid ja tuntumaid ülikoole Euroopas. KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus rahvusvahelisi magistriprogramme, mida toetavad kvaliteetsed, uuenduslikud ja interdistsiplinaarsed uuringud.

Alates selle loomisest on KU Leuven asunud linnas, kus on oma nime. Leuven on meeldiv, turvaline ja tormav üliõpilaslinn, kus sajanditepikkune ajalugu vastab tipptasemel teadusele. Ülikool pakub ka ülikoolilinnakutes ülikoolilinnakud 11 Belgia linnal, sealhulgas Brüssel, Gent ja Antwerpen.

Missiooni kirjeldus

KU Leuven täidab oma ülesannet, pakkudes katoliku allkirjaga kvaliteetseid interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ja haridust.

Asukohad

Leuven

Address
Kasteelpark Arenberg 1 bus 2200
3001 Leuven, Flandria, Belgia

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: