Loe ametlikku kirjeldust

KU Leuveni inseneriteaduskonna missiooniks on kõrgkvaliteetsete inseneride koolitamine ühiskonna kasuks

Matemaatika annab iga õpilase intellektuaalse ja inimkapitali kõrgemale tasemele, pakkudes talle teaduspõhist haridust teaduse ja tehnika alustes. Teaduskond stimuleerib õpilasi harjutama põhjalikku õpet, tegeledes nende "distsiplinaarse tulevase enesega" ja nende väljakutsega, et neid teadlikuks sellest, kes nad soovivad saada professionaalseks (Beruf) ja üldiselt ühiskonna (Bildung) liikmetena. Et stimuleerida üliõpilaste distsiplinaarse tuleviku enese kujunemist, pakub teaduskond multidistsiplinaarseid programme, mis tutvustavad õpilasi inseneri erialal ja sellega seotud erialadel. Me hindame nii laiust kui ka teadmiste sügavust, arutlusvõime, kommunikatsiooni ja probleemide lahendamise oskuste laiendamist, et valmistada õpilasi ette elukestvale õppele. Meie teadustööga seotud haridus põhineb uurimisprogrammidel, mis on määratletud ja välja töötatud tihedas koostöös tunnustatud rahvusvaheliste kolleegidega ja tööstusega.

Strateegia. Järgmised strateegilised eesmärgid võimaldavad KU Leuveni Tehnikaülikoolil oma ülesannet realiseerida, mis eeldab õpilaste ettevalmistamist homme, kus ühiskondlikud, keskkonnaalased ja inimmõõtmed mängivad olulist rolli keeruliste tehniliste ja ühiskondlike probleemide ilmnemise tõttu, mis nõuavad multidistsiplinaarne lähenemine. See tähendab, et õpetada õpilastele õppimist, valmistades neid ette elukestvaks õppimiseks, mille eesmärgiks on nii "Bildung" kui "Beruf", kaks täiendavat elementi, kus "Bildung" koosneb väärtuste, kultuuri ja kodakondsuse kujunemisest ning Berufi fookustest ettevõtluse, kutse- ja juhtimisoskuste arendamisel.

Haridus

SO1. Programmi tulemuste määratlemine, mis vastavad insenerihariduse rahvusvahelistele standarditele.

SO2. Pakkuda programme, mis pakuvad laiemalt haritud insenere, mis on hästi põhjendatud matemaatika, teaduse ja tehnoloogia põhitõdesid, kes saavad laiendada oma visiooni disainist humanitaarteaduste baasil ning avaldada tugevaid analüütilisi oskusi, praktilist leidlikkust, häid suhtlemisoskusi ja on teadlikud äri- ja juhtimispõhimõtetest. Teaduskonna eesmärk on harida inseneride kui üldiste spetsialistidega tegutseda mitmesugustes keerukates keskkondades.

SO3. Võta meie õpilastele meie bakalaureuseõppes kokku mitmesuguseid inseneriteadusi läbi multidistsiplinaarse hariduse, enne kui nad spetsialiseeruvad magistritöödele. Meie inseneri bakalaureuse multidistsiplinaarne olemus: arhitektuuriprogramm on moodustatud intensiivse tehnilise ehitusteaduse, arhitektuuri teooria ja arhitektuurse disaini klasside kombinatsiooni kaudu. Instituudi bakalaureuse programmi multidistsiplinaarne olemus saavutatakse kahe põhiosa ja alaealise kombinatsiooniga kahes erinevas erialal, pärast seda, kui on tutvunud kõigi kolme esimese üldsemestri võimalustega.

SO4. Luua keskkond, kus õpilastele antakse olulised vahendid oma disaini ja probleemide lahendamise võimete ja võimete arendamiseks nii bakalaureuse kui magistri kraadide lahendamiseks, uurimiseks ja probleemide lahendamiseks.

Teadus / tööstus

SO5. Rahvusvaheliselt tunnustatud ja asjakohaste teadusuuringute - nii rakenduslike kui ka teoreetiliste - läbiviimine, mis mõjutavad ja parandavad meie haridust, elukutset ja ühiskonda. Teaduskonnal on palju uurimisrühmi, mis on oma valdkonnas rahvusvaheliselt tunnustatud, võimaldades õppejõududel koolitada kõrgkvalifitseeritud inseneriõpilasi nii bakalaureuse- kui magistriõppe programmides. Õpilased saavad teadustööga seotud hariduse akadeemilise kogemuse kaudu teadmiste omandamise ja praktilise rakendamise kohta.

SO6. Edendada teaduslike ja tehniliste teadmiste levitamist ettevõtetele ja ühiskonnale, aktiivselt otsides projekte koostöös tööstuse, riigiasutuste ja ühiskondlike organisatsioonidega ning pakkudes täiendavat haridust ja koolitust selle valdkonna kõige uuemates arengusuundades.

Rahvusvahelistumine

SO7. Arendada rahvusvahelist avatud poliitikat ja õhkkonda; pakkuda rahvusvahelistele kogemustele erinevaid võimalusi; ette valmistada üliõpilasi karjäärile rahvusvahelises kontekstis; et meelitada õpilasi, kellel on õige akadeemiline taust paljudes rahvusvahelistes programmides.

SO8. Pakkuda rahvusvahelistele lühiajalistele ja pikaajalistele külastajatele stimuleerivat uurimiskeskkonda ja edendada oma teadlaste rahvusvahelist liikuvust.

Sisu

SO9. Investeerida state-of-the-art haridusse.

SO10. Professionaalsete õppejõudude ja õpetajate assistendite (TA) kaudu programm, mida on pidevalt kohandatud ja võttes arvesse assistendi õpetamise ja mitmekesisemate õpimeetodite mitmekesise tausta suurenemist.

SO11. Töötada meie programmide pideva täiustamise abil, mis põhineb selgesõnaliselt sisemise kvaliteedi tagamise poliitikal.

SO12. Õigete akadeemiliste taustprofiilidega õpilaste meelitamine, nii esimese aasta bakalaureuseõppe üliõpilased kui ka külalisõppe üliõpilased, silmas mitmekesisust, sealhulgas sooline tasakaal.

SO13. Edendada STEM-i (teadus, tehnoloogia, insenerindus ja matemaatika) ühiskonnas, täpsemalt kesk- ja isegi algkoolides.

Õppida KU LEUVENis

Tere tulemast Katholieke Universiteit Leuvenisse, mis on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Pakume kvaliteetset haridust, mis põhineb tipptasemel rahvusvahelistel teaduslikel uurimistööl ja suurepärastel, laiahaardeliste üliõpilasvajadustel. Leuven on maaliline ajalooline linn, kuid see, kes elab elavana ja elab õpilase rütmis.

KU Leuven on Lääne-Euroopa südames Belgias olnud peaaegu kuus sajandini õppimise keskus. Täna on see Belgia suurim ülikool ja asutatud 1425. aastal üks vanimaid ja tuntumaid ülikoole Euroopas. KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus rahvusvahelisi magistriprogramme, mida toetavad kvaliteetsed, uuenduslikud ja interdistsiplinaarsed uuringud.

Alates selle loomisest on KU Leuven asunud linnas, kus on oma nime. Leuven on meeldiv, turvaline ja tormav üliõpilaslinn, kus sajanditepikkune ajalugu vastab tipptasemel teadusele. Ülikool pakub ka ülikoolilinnakutes ülikoolilinnakud 11 Belgia linnal, sealhulgas Brüssel, Gent ja Antwerpen.

Missiooni kirjeldus

KU Leuven täidab oma ülesannet, pakkudes katoliku allkirjaga kvaliteetseid interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ja haridust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hollandi

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Mis on "ETI-KIC Master of Energy on? Struktuur

Teisel aastal, üliõpilased jätkata tööd kirjalikult magistritöö ja osaleda valikainete: üldist, laiendades ja võimalus eraldi.

Integreeritud projekt on ka. See Õpitakse pehmed oskused nagu meeskonna loomine, võrgustike, juhtimine, ettevõtlus ja kultuuridevahelise suhtluse, kõik toidab huvitavaid vestlusi spetsialistid energiatööstus, konsultatsioonifirmad ja omavalitsused.

Need õpilased avastada hulgaliselt viib uuenduste ja tehnoloogiate arukate linnade sektori väljaspool traditsioonilist õppekava.

Siin õpitakse integreerida ja rakendada teadmisi ja oskusi oma eelmisel aastal. Projekti tulemuste uuritakse selleks, et optimeerida nende väärtust ja kohaldamise nii praegustele ja tulevastele energia kontekstis.... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Jooksul Erasmus Mundus raames nelja juhtiva Euroopa haridusasutustega pakuvad ühist Erasmus Mundus Magistrikraad nanoteaduste ja -tehnoloogiate. Partnerasutused on:

KU Leuven, Belgia (koordinaator) Chalmers, Tekniska Högskola, Rootsi

Teadmised ja arusaamine

[-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Mis Master of Chemical Engineering on?

Õpilased õpivad ka võtta keskkonna- ja tööohutuse küsimustes käigus arvesse kogu protsessi etappidel.

Isegi rohkem kui teised spetsialistid, siis palutakse lahendada probleeme väga mitmekesine loodus. Sissevaateid protsesse nano ja mikro skaalal on väga olulised uute toodete ja / või (mega-skaala) tehnoloogiad.

See annab umbes 90000 otsene ja enam kui 150.000 kaudseid töökohti.

[-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Nanotehnoloogia ja nanoenginineering on käesoleva teaduse uued nanomaterjalid ning nanoconcepts uusi komponente, süsteeme ja tooteid. ... [+]

Edasised uuringud [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Uurimisasutused tõelise olemuse luure on üks tänapäeva kõige põnev uurimissuunad. Edasiminek uuring kognitiivsete protsesside ja mudelid, loomuliku keele ja taju, inimese ... [+]

Uurimisasutused tõelise olemuse luure on üks tänapäeva kõige põnev uurimissuunad. Edasiminek uuring kognitiivsete protsesside ja mudelid, loomuliku keele ja taju, inimese teadmisi, esindatus, ja põhjendused tõendavad seda. Üks teadlaskond peamine teadusuuringute eesmärke on arendada intelligentne robot. Master of Tehisintellekt uurib ja ehitab selle väljakutse vastu, eks?

Mis Master of Tehisintellekt on?

Mis magistrikraadi tehisintellekti teil on teretulnud töötavad ettevõtted:

[-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

See magistriõpe kujundab liiklus- ja arukate transpordisüsteemide (infrastruktuuri projekteerimine, hooldus ja haldamine) ja logistika ja transpordi (tarneahela juhtimine ... [+]

Liikluse maailma areneb kiiresti! Mõelge lihtsalt autosõidu auto tõusule. Lisaks tavapärastele valitsustele, maanteetransporditeenustele ja avalik-õiguslikele liiklusettevõtetele muutub liiklus tänapäevastele ettevõtetele rohkem kui kunagi varem suur äri. Näiteks Google, Tesla ja Uber või lõbusad rakendused, nagu Moovit ja Waze. Enamikus linnades on juba võimalik leida autode ja jalgratta jagamise süsteeme (nt Villo, Cambio ja Car2Go) ja ettevõtteid, mis pakuvad täiesti integreeritud Mobility-as-a-teenuse pakette ja soovivad keelata eraautod ajalooõppetundideks.

Kas olete üks selle uue põlvkonna ambitsioonikaid inseneride noori ja kas soovite sellist revolutsiooni aidata?... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

See on lõpetatud kutse internatuuri, mille eesmärk on tutvustada õpilastele maailma kultuuripärandi praktikas.

Töökogemus (soovitatav) Keeleoskus (soovitatav; inglise nõutav) omandanud ja arendanud piisavalt teadmisi kõikide põhi väljad säilitamise ja taastamise; omandatud erialaseid teadmisi nendes konserveerimise ja restaureerimise teemadel, mis on kõige lähemal õpilase enda (esimese) erialal; omandanud vajalikud ühist keelt vaja interdistsiplinaarse kommunikatsiooni taastamise või pärandi haldamine projekti, et arendada professionaalse praktika ja / või teaduslikke muinsuskaitse valdkonnas.

Vilistlased töötavad praegu iseseisvate spetsialistid säilitamisele ja taastamisele arhitektuuripärandi üle kogu maailma. ... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Õppejõud on ka suurepärane professionaalne sidemed tööstuse juhid.

Eesmärgid Sõltuvalt valitud võimalus on üliõpilasel süvendatud teadmisi ühes järgmistest valdkondadest: Elektroonika ja integraallülitused, rõhuasetusega projekteerimine elektroonilised komponendid ja süsteemid. Manussüsteemid ja multimeedia, rõhuasetusega projekteerimine rakendused elektroonilised süsteemid. Kas loovalt rakendada, laiendada, süvendada ja integreerida teadmised erinevates valdkondades elektrotehnika. Kas iseseisvalt omandada teadmisi ja tehnoloogilisi staatuse vaja probleemide lahendamise protsessi. Suudab leida, töödelda ja hinnata kirjanduses ja tehniliste juhendite... [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Me elame digitaalses maailmas. ... [+]

Me elame digitaalses maailmas.

Mis Master of Computer Science umbes?

See Master õpetama teid saada ekspert arendamine ja up-front ametialaseks kasutamiseks arvuti ja tarkvara süsteemid. Tänapäeval on need süsteemid on hädavajalik pea kõigis valdkondades meie ühiskonnas: tööstuses, avalikus sektoris, tervis ja paljud sotsiaalsed lõppkasutajatele mõeldud rakendusi.

Te omandada kõik vajalikud oskused, et lahendada keerulisi uurimisküsimusi, sõnastada oma uurimistöö eesmärgid ja edukalt nende saavutamiseks.

Sul on koolitatud suhtlemisoskus ja stimuleeritud omandada ulatuslik ühiskondlik vaade tekst arvuti teaduse ja tehnoloogia täna.

Õppemaks Struktuur ... [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Eesmärgid Lõpetaja saab kohaldada meetodeid põhjendusi distsipliini (näiteks interaktsioonid komponentide vahel elektrisüsteemi alusena stabiilsus, energia ja näputäis analüüs termodünaamika, turujõudude ja integreerida taastuvad energiaallikad) ja on võimeline ära tundma ja kummutada eksiarvamused . [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Ta on tugev teadus alusel, rõhuasetusega teaduslikku alust distsipliini inimasustuse keskset rolli antud ruumi kui ressursi (linna- transformatsioone) ja kui keskmise integratsiooni. Seal on lai võrgustik vilistlaste ja hea maine edendab aktiivset süsteemi koostöö toetamine valik disainistuudio teemasid, magistritöö teemat jms See analüütilist võimekust on täiendatud oluline sünteetilised oskust ette kujutada, arendada ja väljendada sekkumised erinevate skaala tasemed.

Hoiakud:

Edasised uuringud [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Kaks viimast paketid sisaldavad tööstusliku praktika. Need teemad on tavaliselt varjatud tipptasemel uurimisprojekti koostöös teiste asutuste ja / või tööstusettevõtted. Õppemaks Spotlight Lõpetaja: on teadlik materjali, materjali innovatsiooni ja rolli materjalide insener muutuvas ühiskonnas. Edasised uuringud Materjalid keskmes on meie elukvaliteedi ja majandusliku heaolu ja see jääb nii ka lähitulevikus, eriti arvestades, et vaja on luua jätkusuutlik maailmas ja kasutada oma ressursse arukalt. [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Rahvusvaheline Tugevused

Eesmärk on valmistada õpilasi multidistsiplinaarne taust, st disaini lahendusi tehniliste probleemide multidistsiplinaarne keskkond, kus matemaatika on oluline roll. Eelkõige keskendutud tehnilisi oskusi kontekstis protsessi kontrolli, numbriline simulatsioon andmekaeve, krüptograafia ja visualiseerimine.

[-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

Masinaehitus on väga lai õppesuunal tehnikateaduste. See integreerib peaaegu kõikidel erialadel tehnoloogia. Igasugune seade või toode, mida kasutatakse tänapäeva igapäev ... [+]

Masinaehitus on väga lai õppesuunal tehnikateaduste. See integreerib peaaegu kõikidel erialadel tehnoloogia.

[-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Õppemaks

Omanikud 4-aastase magistrikraadi tööstustehnoloogia ja teadused (füüsika, keemia, jne) on kohustatud võtma sissepääs eksami moodustades materjali kaetud kohandus kursused "võrdub maksimaalse koormusega 30 EAP.

põhjalikud teadmised tuuma füüsikalisi protsesse; põhjalik tundmine menetlused ja tehnikad vaja kontrollida tuumareaktsioon; pädevusse kujundada ja säilitada struktuure, et kontrollida tuumareaktsioon; [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Paljudes riikides on püsiv ja kasvav vajadus teadlased ja insenerid, kes on kogenud ja koolitatud akadeemilisel tasemel valdkonnas ohutustehnika ja tööohutuse juhtimine. Selle põhjuseks on üha kasvav keerukus tööstuslike tootmisprotsesside ja kasvav hulk eeskirju ja määrusi nii Euroopas kui ka rahvusvaheliselt.

Veelgi enam, mõnes riigis (sh Belgia), ettevõtted üle teatud suuruse tegelevad konkreetsete riskide seadusega nõutud palgata või isegi tööle sertifitseeritud ennetamise nõunik. See kinnitus on võimalik omandada vältimise võimalus Master of Science in Safety Engineering (Certificaat Preventieadviseur Niveau 1).

Samuti on võimalik lõpetajate alustada karjääri sõltumatu konsultant, kellel on kogemusi ohutuse ja keskkonnaga seotud valdkondades.... [-]

Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Engineering Science

... [+]

Lisaks lõpetajad on võimelised keskenduma strateegilise projekti lahutamatu viisil. See hõlmab otsivad, valimisel ja hindamisel infoallikate. See analüütilist võimekust on täiendatud võime ette kujutada, arendada ja väljendada sekkumised erinevate skaala tasemed.

Hoiakud

Edasised uuringud [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles