Loe ametlikku kirjeldust

TERE TULEMA SOTSIAALKASUTUSTE FAKTOOSTILE

KU Leuveni sotsiaalteaduskondade kodus on umbes kolm tuhat õpilast, umbes viiskümmend professorit ja kakssada teadlast. Teaduskonna eesmärk on aidata kaasa ühiskonna kvaliteedile ning analüüsida ja teavitada ühiskondlikke suundumusi hariduse ja teadustegevuse kaudu. Seega on meie programmid tihedalt seotud praeguste sündmustega. Tudengina jälgite tähelepanelikult kaasaegse, kiiret ja muutuvat ühiskonda.

Meie programmide aktuaalne ja uuenduslik aspekt on ka meie kaasaegses infrastruktuuris. Meie ülikoolilinnas on varustatud täiustatud õpetamistehnoloogia, Wi-Fi, raamatukogu, mis on mõeldud ainult sotsiaalteadustele, meediakeskus, kus on kasutatavuslabor ja vaatluspeegel ning videokonverentsiseadmete kohtumispunkt. Interaktiivse digitaalse õpikeskkonna (Toledo) ja meie veebipõhise üliõpilasportaali kaudu saate kontrollida veebiteavet, tutvuda õppematerjalidega ja osaleda arutelufoorumis.

Meie programmidel on ka tugev rahvusvaheline suundumus nii nende sisu kui ka rahvusvahelise üliõpilasvahetuse kaudu. Teaduskond pakub ka inglise keele Advanced Master'i programme.

Sotsiaalteaduskondade haridus põhineb teaduskonna erinevate teadusosakondade suurepärasel teaduslikul uurimistööl. Meie teadlased tegutsevad riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil ning avaldavad oma tulemused väga erinevates vormides, alates valitsuse poliitilistest aruannetest kuni tuntud ajakirjade artiklitesse.

Lisaks haridusele ja teaduslikele uuringutele on üliõpilasjuhised sotsiaalteaduste teaduskonna kolmas suur sammas. Meie teaduskonna üliõpilasi ei jäeta kunagi oma seadmetesse. Tegevuste juhendaja ja õpetajate volinike meeskond on alati teie juures treener.

Õppida KU LEUVENis

Tere tulemast Katholieke Universiteit Leuvenisse, mis on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Pakume kvaliteetset haridust, mis põhineb tipptasemel rahvusvahelistel teaduslikel uurimistööl ja suurepärastel, laiahaardeliste üliõpilasvajadustel. Leuven on maaliline ajalooline linn, kuid see, kes elab elavana ja elab õpilase rütmis.

KU Leuven on Lääne-Euroopa südames Belgias olnud peaaegu kuus sajandini õppimise keskus. Täna on see Belgia suurim ülikool ja asutatud 1425. aastal üks vanimaid ja tuntumaid ülikoole Euroopas. KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus rahvusvahelisi magistriprogramme, mida toetavad kvaliteetsed, uuenduslikud ja interdistsiplinaarsed uuringud.

Alates selle loomisest on KU Leuven asunud linnas, kus on oma nime. Leuven on meeldiv, turvaline ja tormav üliõpilaslinn, kus sajanditepikkune ajalugu vastab tipptasemel teadusele. Ülikool pakub ka ülikoolilinnakutes ülikoolilinnakud 11 Belgia linnal, sealhulgas Brüssel, Gent ja Antwerpen.

Missiooni kirjeldus

KU Leuven täidab oma ülesannet, pakkudes katoliku allkirjaga kvaliteetseid interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ja haridust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hollandi

See ülikool pakub ka:

MSc

KU Leuven: Faculty of Social Sciences

... [+]

Lisaks sisaldab iga klass palju eneseõpetust ja ülesandeid, mille eesmärk on aidata teil kiirelt ja efektiivselt edastatavat teavet paremini assimileerida. Lisandväärtus luuakse, pöörates tähelepanu spetsialistide praktilistele väljakutsetele poliitika-, haldus- ja nõustamisfunktsioonides.

Kas see on minu jaoks sobiv programm? Õpilased suudavad kirjeldada, selgitada ja illustreerida distsipliini teadmiste võimalusi ja piiranguid ning riigihalduse, avaliku halduse ja avaliku poliitika analüüsi spetsiifilisemat teooriat Euroopas võrdleva vaatenurgaga. Õpilased saavad tunnustada, kontekstualiseerida, seletada ja tõlgendada avaliku sektori poliitilisi nähtusi ja arenguid, lähtudes nende teadmistest ja teadmistest avalikus halduses, avalikus halduses ja avalikus poliitikas Euroopas. Õpilased mõistavad avaliku halduse, avaliku halduse ja avaliku poliitika teooriate normatiivseid eeldusi ja tagajärgi. Üliõpilased saavad integreerida teadmised eri valdkondadest (politoloogia, õigus, majandus, sotsioloogia ja / või psühholoogia) valdkonna eriteadmistega avaliku halduse, avaliku halduse ja avaliku poliitika valdkondades. Tudengid saavad läheneda avaliku halduse valdkonnale analüütiliselt ja kriitiliselt kui entusiasti võrdlevatele inimestele, hinnates juhtimisprobleeme Euroopas, kus on avatud mitmekesisus. ... [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles