KU Leuven

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

KU Leuven toimub veebipõhine avatud uste päev 1. detsembril 2020. See avatud uste päev tutvustab teile meie ülikooli ja kõiki meie ingliskeelseid programme. Samuti saate lisateavet vastuvõtu, Belgias elamise, praeguste õpilastega vestlemise jms kohta.

www.kuleuven.be/online-open-day

Silmapaistva inspireerimine

KU Leuven on rahvusvahelise huviga teadus- ja haridusasutus. Kõik selle ülikooli programmid põhinevad selle teadlaste ja professorite uuenduslikel uuringutel.

KU Leuven kuulub 50 parima ülikooli hulka maailmas!

Alates renessansiajastu filosoofiast kuni tipptasemel nanotehnoloogiani: Euroopa ühe vanima ülikoolina on KU Leuven pikaajalised murranguliste teadusuuringute ja kvaliteetse hariduse traditsioonid.

Uuring

Tulevased üliõpilased

KU Leuven on üks Euroopa juhtivaid teadusülikoole, pakub mitmesuguseid teaduspõhiseid õppeprogramme. Kraad KU Leuven on kõrgelt hinnatud kogu maailmas, mis annab teile konkurentsieelise.

Praegused õpilased

Pole tähtis, millises ülikoolilinnas te viibite, on teil teile saadaval üsna palju võimalusi. Meie teenused õpilastele nõustavad teid majutuse, õppimise ja stipendiumide osas. Lisaks pakuvad nad spordi- ja kultuuritegevusi.

Miks just KU Leuven

KU Leuven on üks kõrgeimalt hinnatud ja tuntumaid ülikoole Euroopas. Sellel on uudsed teadusuuringud ja kvaliteetne haridus. Kuid KU Leuven on ka mitmeid teisi tugevusi.

Programmid

KU Leuven pakub erinevat tüüpi programme, sealhulgas bakalaureuse- ja (edasijõudnutele) magistriõppeprogramme, täiendõppekursusi ja üleminekuprogramme.

Teaduskonnad

Haridust korraldavad 15 teaduskonda, mis jagunevad kolme rühma: humanitaar- ja sotsiaalteadused; Teadus, tehnika ja tehnoloogia; ja biomeditsiiniteadused. Mitmed teaduskonnad pakuvad programme erinevates kohtades Flandrias ja Brüsselis.

Haridus

KU Leuven pöördub tudengite tulevikuidee poole. Ülikool aitab kaasa üliõpilaste isiklikule arengule ja viisile, kuidas nad soovivad aidata ühiskonda kujundada.

Organisatsioon

KU Leuven on pühendunud haridusele ja teadustööle peaaegu kõigis valdkondades. Selle viisteist teaduskonda pakuvad haridust, samas kui teadustegevust korraldavad osakonnad ja uurimisrühmad. Need teaduskonnad ja osakonnad on omakorda rühmitatud kolme rühma: humanitaar- ja ühiskonnateadused , loodusteadused, tehnika ja tehnoloogia (SET) ning biomeditsiiniteadused . Kõigil neil rühmadel on doktorikool oma doktoriõppe programmide jaoks.

KU Leuven on neliteist ülikoolilinnakut, mis paiknevad 10 Flandria linnas.

KU Leuven strateegiline kava 5 projektis

Selle ülikoolipõhise poliitikakavaga annab KU Leuven selge eesmärgi ja suuna edasiseks arenguks ambitsioonika, rahvusvaheliselt orienteeritud ja teadusmahuka ülikoolina.

Lähtepunkt on 5 projektiga strateegiline plaan . Need viis pikaajalist projekti on üldises mõttes olulised ja hädavajalikud, kuid teisendatakse need ka konkreetseteks eesmärkideks ja edasisteks poliitilisteks valikuteks.

Asukohad

Leuven

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuven, Flandria, Belgia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited

Programmid

MA
MSc