KU Leuven

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

KU Leuven . Tasumata inspiratsiooni.

KU Leuven on asutatud 1425. aastal, on õppimise keskus peaaegu kuus sajandit. Tänapäeval on see Belgia suurim ja kõrgeima reitingukeskuse ülikool ning üks Euroopa vanimaid ja tuntumaid ülikoole.

KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus inglisi programme, mida toetavad nii ülikooli kui ka rahvusvaheliselt tunnustatud haiglate kvaliteetsed interdistsiplinaarsed uuringud. KU Leuven pakub suurepärast keskset asukohta Euroopa südames, pakkudes tõeliselt rahvusvahelist kogemust, kvaliteetset haridust, maailmatasemel teadustööd ja tipptasemel uuendusi.

KU Leuven toimib järjepidevalt rahvusvahelises pingereas. Praegu on see Times Timesi kõrghariduse maailma paremusjärjestuses (2017-2018) 47. kohal ja QS maailma ülikooli edeturgudel (2017-2018) 71. kohal. Reutersi nime sai Euroopa kõige uuenduslikum ülikool (2016 ja 2017).

Lisateavet KU Leuven pakutavatest programmidest:

Rahvusvaheline orientatsioon

KU Leuven on koduks rahvusvahelistele üliõpilastele ja töötajatele elav kogukond, mis jagunevad erinevate ülikoolilinnakute vahel. 16% ülikooli 56 000 üliõpilast on rahvusvahelised ja esindavad üle 150 riigi. KU Leuven doktorikoolid pakuvad rahvusvaheliselt orienteeritud doktorikraadi rohkem kui 5000 doktorandile. KU Leuven töötab valitud tipptasemel partnerinstitutsioonide kogu maailmas ja stimuleerib sihipärast rahvusvahelist liikuvust ja intensiivset teaduskoostööd. Ta püüab pidevalt integreerida kohalike ja rahvusvaheliste üliõpilaste ja uurimiskogukondade kõik oma ülikoolilinnakud läbi erinevate programmide ja tegevuste.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

Kvaliteetne haridus

Haridus ja tipptaseme tipptaseme uurimine käib käsikäes. KU Leuven õppeprogrammid põhinevad teadustööl, mis tagab õpilastele akadeemilise pädevuse omandamise ning kriitilise ja teadustööga seotud suhtumise arendamise. Paindlikkus ja nüüdisaegne tehnoloogia on iga õppekava lahutamatu osa. KU Leuven kraad pakub märkimisväärset konkurentsieelist ja on kõrgelt hinnatud kogu maailmas. ECTSi kvaliteedimärk tagab, et kõik KU Leuven omandatud krediidid on läbipaistvad ja täielikult ülekantavad.

www.kuleuven.be/education

Maailmatasemel teadustöö

KU Leuven on teaduse tipptaseme tugev rahvusvaheline maine . Kõikehõlmava ülikoolina tegeleb see huvipakkuvate ja strateegiliste piiriüleste teadusuuringutega, samuti sihipäraste ja nõudlusega seotud teadusuuringutega, mis kõik on interdistsiplinaarses keskkonnas. KU Leuven on Euroopa teadusuuringute ülikoolide liidu (LERU) asutajaliige , valitud teadustöö intensiivsete ülikoolide rühm, mis määrab Euroopas teadusuuringute taseme.

KU Leuven on tugevasti saavutanud rahastamist kõige konkurentsivõimelisemate teadusuuringute fondide, sealhulgas Euroopa teadusnõukogu poolt välja antud prestiižsete ERC toetuste kaudu. KU Leuven kuulub ELi seitsmenda raamprogrammi raames kogu kuuendatesse projektidesse pärast Cambridge'i, Oxfordi, Imperial Collegei, ETH Zurichi ja Londoni Ülikooli kolledži. Selle kogu teadustöö väljund järjepidevalt kuulub Euroopa tipptaseme hulka .

www.kuleuven.be/research

Tipptasemel innovatsioon ja R

KU Leuven uurimus

www.lrd.kuleuven.be

Asukohad

Leuven

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuven, Flandria, Belgia

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: