Loe ametlikku kirjeldust

SUPINFO on erakool asutati aastal 1965, tunnustatud Prantsuse riik ja maailma liidritega arvuti tööstuses. Oma 36 ülikoolilinnakud Prantsusmaa ja välismaal, SUPINFO on kutse- või peamine n treenida kõrgemate insenerid, spetsialistid Infotehnoloogia ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ja otse tegutsevate ettevõtete jättes kooli. SUPINFO annab "International Master of Science" kraadi ekspertiisi ja infosüsteemide sertifitseeritud Prantsuse riigi poolt ja Prantsusmaal registreeritud riiklikus registris Kutsekoolis Certification kõrgeimal tasemel, I (Bac 5 aastat, Master, Engineer).

Bachelor of Science (tase küpsustunnistuse +3 aastat), mis vastab saada 180 ECTS (pärast edukalt läbinud eksameid sätestatud B1, B2 ja B3)

International Master of Science M.Sc (tase küpsustunnistuse +5 aastat) tunnustatud Prantsuse valitsuse tasandil 1 (tase Master, Engineer) vastab saada 300 ECTS (pärast edukalt läbinud eksameid sätestatud B1, B2 , B3, M1 ja M2)

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

SUPINFO International University

Instituut Infotehnoloogia üldiselt tahab oma materjali, et rahuldada kõigi ettevõtete ja tagada paisutatud töövõimalustest. Seega kõik valikud tänapäeva IT ja digitaalsed ... [+]

Kapten

SUPINFO on eraõiguslik kõrgkooli asutati aastal 1965, tunnistas Prantsuse riigi ja maailma liidritega IT-tööstuses.

Oma 36 Campus Prantsusmaal ja kogu maailmas, SUPINFO peamine kutsumus on koolitada kõrgetasemelisi insenerid, spetsialistid Technologies info-ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ja otse, et äritegevus lahkumisel School . Seetõttu pakub selline "rahvusvaheline Master of Science" ekspert arvuti ja infosüsteemide sertifitseeritud Prantsuse riigi poolt ja Prantsusmaa kantakse riiklikku registrisse Professional Certification kõrgeimal tasemel, I (BAC 5 Õpetaja, Engineer).

SUPINFO pakub:

International Master of Science M.Sc (Bac 5) riigi poolt tunnustatud Level 1 (Master tasandil Engineer) Vastavad saada 300 ECTS ainepunkti (tavaliselt pärast läbinud eksameid sätestatud B1, B2, B3, M1 ja M2) ... [-]
Prantsusmaa Pariis Bordeaux Caen Clermont-Ferrand Grenoble Belgia Brüssel  + 4 Rohkem
September 2020
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles