United Business Institutes

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

United Business Institutes (UBI) on eraviisiline kõrgharidusasutus Belgias Brüsselis, tütarettevõtte ülikoolilinnakutega Luksemburgis ja Hiinas. Alates asutamisest 1992. aastal pakub UBI kõrgeima kvaliteediga Briti ettevõtlusõpet bakalaureuse-, magistri- ja magistriõppes. Kõik UBI õpilased õpivad ja saavad ülemaailmselt tunnustatud Suurbritannia kraadi UBI partnerluse kaudu Londoni (Suurbritannia) Middlesexi ülikooliga.

UBI kraadiõppeprogrammid keskenduvad ettevõtlusele rahvusvahelises kontekstis ja hõlmavad seeläbi kõigi kursuste rahvusvahelise juhtimise ja globaalse majanduse erinevaid aspekte. Lisaks kavandab kool spetsiaalseid keelekümblusprogramme, mis võimaldavad õpilastel kogeda ülemaailmseid ettevõtlusteemasid. Näiteks Hiinas toimuva globaalse keelekümbluskursuse ajal alustavad õpilased 1-nädalast reisi Shanghaisse, et õppida tundma Aasiat ja selle ärikeskkonda.

UBI kursused on sihipäraselt koostatud, et ühendada praegused reaalse maailma teemad uusimate juhtimismõtlemistega. UBI usub haridusse, mis valmistab õpilasi ette töökeskkonnaks ja rõhutab seeläbi praktilisi projekte, karjäärile orienteeritud tegevusi ja praktikume.

UBI haridusliku lähenemisviisi täiendav tunnus on väga isiklik õpetamis- ja õppimiskeskkond, mida UBI kui eraasutus suudab oma õpilastele pakkuda. Väikesed klassiruumid ning õppejõudude ja töötajate otsene suhtlus ja juhendamine võimaldavad õpilastel arendada individuaalseid oskusi ja karjäärivõimalusi. UBI õpilased saavad osa tihedast kaasõpilaste, õppejõudude, töötajate ja meie lugupeetud vilistlaste kogukonnast.

Seda ülemaailmselt tunnustatud Suurbritannia kraadi omandamise edukat kombinatsiooni, mis keskendus rahvusvahelisele juhtimisele, karjäärile orienteerumisele ja väga isiklikule arengukeskkonnale, laiendati uute ülikoolilinnakute avamisele 2013. aastal Luksemburgis ja Hiinas.

Asukohad

Brüssel

Address
Rue de Namur 48
1000 Brüssel, Brüssel, Belgia

Wiltz

Address
Château de Wiltz
9516 Wiltz, Diekirch, Luksemburg

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: