Loe ametlikku kirjeldust

United Business Institutes (UBI) asutati 4. aprillil 1992 kõrghariduse mittetulundusühinguna. UBI-d asutasid ühiselt hr Lucien van Dievoet ja Francois d'Anethan, kes otsustasid koos töötada inglise keele ärikooli loomisel , mis ühendaks tõeliselt rahvusvahelise mõõtme ja kvaliteetse äriõppekava. Briti ülikoolide kvaliteedi tagamise mehhanisme on alati peetud kõrghariduse standardiks ning seetõttu tehti otsus Briti valideerimise kohta ja Briti ülikoolid on alates 1998. aastast kinnitanud UBI programme.

Alates esimestest õpilastest 1992. aasta oktoobris on UBI saavutanud oma õppeprogrammide kõrge kvaliteedi. Brüsselis ja Luxembourgis asuv UBI pakub võimalust õppida inglise keeles mitte-inglise keelt kõnelevas riigis ja võimaldab õpilastel saada kasu rahvusvahelisest, kultuuridevahelisest ja dünaamilisest keskkonnast.

See edukas retsept laiendati uute ülikoolilinnakute avamisele. UBI - Luksemburg avati 2013. aastal, et tegutseda Luksemburgis Wiltzis. UBI - Hiina avati 2018. aastal Shanghais (Hiinas).

UBI klassiruumid on hoolikalt kujundatud, et pakkuda õpilastele rahvusvahelist kogemust. Võttes üliõpilasi ja vilistlasi üle 50 maailma riigi, peame meie klassiruumides mitmekesisust meie konkurentsieeliseks. Kuigi programm on mõeldud intellektuaalselt ja isiklikult väljakutseteks ning nõuab enesedistsipliini ja pühendumist, on see samal ajal tasuv ja võimaldab teil omandada oskusi, teadmisi ja hoiakuid, mis võimaldavad teil kergesti liikuda multikultuurses keskkonnas.

UBI-l on kaks ülikooli - üks Brüsselis ja üks Luksemburgis. Bachelor (Hons.) Business Studies ja magistriõpe ärijuhtimise programmide õpetatakse inglise keeles ja on valideeritud Middlesex University London ja õpilastele antakse Middlesex University London kraadi pärast edukat lõpetamist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hiina