University of Mons

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Mons (UMONS) asub Lõuna-Belgiast, lähedal Belgia-Prantsuse piiri teljel Brüsseli-Pariisi, iidse linna Mons, mis on valitud Euroopa kultuuripealinn 2015. aastal.

Ülikool on üks top-12% kõrgkoolide hinnatakse U-Multirank etendusega hinne "väga hea", st rohkem kui 10 "A" hinded.

UMONS tervitab linnakusse umbes 7000 üliõpilast rohkem kui 40 rahvusest, rahvusvahelistele üliõpilastele, kes esindavad umbes 15% üliõpilastest.

UMONS edendab liikuvust oma õpilaste ja teadlaste läbi mitmeid programme, näiteks Erasmus +. Kahe kraadi antakse ka näiteks aja jooksul võrku (Top Industrial Managers Euroopas).

UMONS sisaldab 7 Teaduskonnad ja 2 Koolid, vanim on teaduskonna ehitus asutati aastal 1837:

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise Arstiteaduskonna ja farmaatsia Ülikooli Engineering, Ülikooli psühholoogia ja haridus, Teaduskonna, Ülikooli kirjaliku ja suulise tõlke-EII - School of International tõlgid, Warocqué School of Business and Economics Keele Instituudi School of Human ja sotsiaalteadused Law School

UMONS pakub tavaline ülikooliharidusega, st bakalaureuse, magistri-ja doktorikraadi (PhD). Kui enamik erialasid on antud prantsuse, ülikooli pakub meistrikursustel õpetatakse inglise keeles erinevaid teemasid, sealhulgas teemadele teaduskonna ehitus ja Warocqué School of Business and Economics. Lisaks on kõik teaduskonnad pakkuda meistrid ja doktoritöö juhendaja inglise keeles.

Rohkem kui 700 teadlasi, teadusuuringute eesmärke UMONS lahendatakse nii piirkondlikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Teadmisi ülikooli teadlased on rahvusvaheliselt tunnustatud, nagu näitab näiteks klassifitseerimise Thomas-Reuters agentuuri kolme teadlased valdkonnas keemia ja materjaliteadus TOP 100 hulgas, kes on kõige mõjukam nende erialade viimase kümne aasta jooksul 2001 -2010.

Asukohad

Mons

Université de Mons

Address
20, place du Parc
B7000 Mons, Vallooni piirkond, Belgia