Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvaheline ülikool Sarajevo on mittetulunduslik sõltumatu kõrgkooli et iseseisvalt rahastab oma tööd. See pakub haridusprogramme kõik kolm uuringut tsüklit, samuti konkreetsete professionaalse arengu programmide registreeritud ruumides.

IUS on akrediteeritud riikliku Arengu agentuur kõrghariduse ja kvaliteedi tagamise ja loetletud riiklikku registrisse akrediteeritud kõrgkoolide Bosnia ja Hertsegoviina. Ülikool on assotsieerunud liige European University Association (EAÜ) ja täielik liige International Association of Universities (IAU). Lisaks kõik seitse programmide kaudu esindatud Keystone on akrediteeritud AQ Austria kuus aastat septembri 2016. IUS järgmiselt nelja-aastase kraadi struktuur At bakalaureuse tasemel. Programmid on kooskõlas Bologna süsteemi ja võimaldab tasuta üleandmise krediiti läbi ECTS. Bakalaureuse kraad Mirena väärtuseks 240 krediiti. magistri- programmi IUS kestab üheaastase ja hinnatakse 60 krediiti.

Keelenõuded

suhtluskeel ja haridus kell IUS on IngliseJa kõik sisseastujatele vaja tõendit keeleoskuse (IELTS 6 või TOEFL IBT 79). Õpilased, kellel puudub see keeleoskuse tase võib õppida inglise keele kool, kuni nad on valmis oma teaduskonna uuringud keeleliselt.

Osalemistasu

Juures bakalaureuse tasemel kulud programmi algab 3600 Euro vastavate stipendiumidega. jaoks kapteni Geneetika ja Bioengineering tasu on 3500 Euro. Selle eest Rahvusvahelised suhted ja Electrical and Electronics Engineering programmid, On tasu 3000 Euro.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International University Of Sarajevo IUS

Geneetika ja Bioengineering on üks kõige kiiremini kasvav valdkondades ja seal on kasvav vajadus geneetikud ja bioengineers kujuline kaasaegse inseneri standarditele. Mei ... [+]

Geneetika ja Bioengineering on üks kõige kiiremini kasvav valdkondades ja seal on kasvav vajadus geneetikud ja bioengineers kujuline kaasaegse inseneri standarditele.

Meie eesmärgiks on koolitada avatud geneetikud ja bioengineers, teadlik kohalike ja ülemaailmsete probleemide ja tundlik eetilisi küsimusi.

Programm keskendub praktiliste rakenduste teoreetiline raamistik tarnitud bakalaureuse tasemel, rajada teadus käe ja arendada tööstus-spetsiifiliste tavasid. Koostöö tööstus on üks peamisi eesmärke programmi, et lisada lahendus leidmise oskusi ja meeles seadistatud teadusuuringute tagatud praktilisus.

One-aastase tase 60 ECTS AQ Austria akredit... [-]
Bosnia ja Hertsegoviina Sarajevo
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University Of Sarajevo IUS

Kõrgkoolides, keskenduda IR programm on rahu ja konflikti uuringutes ja rahvusvahelist julgeolekut. ... [+]

Kõrgkoolides, keskenduda IR programm on rahu ja konflikti uuringutes ja rahvusvahelise julgeoleku.

Programm pakub kraadiõppurid koos oskusi, mida nad vajavad, et need toimiksid tänapäeva maailmas ning uurida motiive, meetodite ja poliitika riikide jälitavad oma huvid rahvusvahelisel areenil ja mõjuvate jõududega kujundada ja piirata nende riikides.

Programm võõrustab ka väga edukas Suvekool õppides mineviku, Transitional Justice, leppimise ja muud seotud erialadel.

One-aastase tase 60 ECTS AQ Austria akrediteeritud 3000 eurot aastas [-]
Bosnia ja Hertsegoviina Sarajevo
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

International University Of Sarajevo IUS

Elektri- ja elektroonikaseadmete Engineering programm pakub Master of Science kraadiga elektrotehnika energia ja energiasüsteemide ning elektroonika ja manussüsteemid. ... [+]

Elektri- ja elektroonikaseadmete Engineering programm pakub Master of Science kraadiga elektrotehnika energia ja energiasüsteemide ning elektroonika ja manussüsteemid.

Õppekava keskendub kaudu pakutakse õppekava rakendusliku uuritud teemadel. Seega õpilane on soovitatav arendada terviklik arusaam valdkonnas, mis avab mitmeid võimalusi teda / teda kas tööstuse, akadeemiliste ringkondade või teadus- ja arendustegevus.

Valdav muutusi energeetikasektoris, alustades taastuvatest energiaallikatest hajutatud ja lõpetades mikro-võrkude nõuab uusi ideid ja erinevaid võimalusi integreerida uuringuid nendes valdkondades ja see on taotluse turul. Sel ja rohkem, EEE programm pakub õpilastele võimaluse olla aktiivselt kaasatud loo seotud võimu süsteemide analüüsi ja disaini ühe käega ning kontrolli ja optimeerimine nende süsteemide kaudu manussüsteemid teele.... [-]

Bosnia ja Hertsegoviina Sarajevo
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

International Relations Office of IUS