Access Masters

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

2018 Access Masters Spring Tour algab 24. jaanuaril üritusega Brüsselis, pakkudes magistrantidele võimalust kohtuda parimad üksteisega koolid.

2018. aasta jaanuarist kuni aprillini võimaldab Tour potentsiaalsete taotlejatega kohtuda juhtivate rahvusvaheliste ülikoolide ja ärikoolidega Euroopas, Ladina-Ameerikas, Indias ja Lähis-Idas 17 üritusel. Access Masters Tour külastab Berliini ja Brüsselit esmakordselt. Leia täielik ajakava sündmuste lehel accessmasterstour.com

Kohandatud hariduskogemus

Access Masters sündmuste ajal saavad bakalaureusekraadi üliõpilased või hiljutised lõpetajad leida parima sobiva magistriprogrammi. Üritused ühendavad kõrgkoolide õiglase, üks-ühele kohtumisi ja nõustamiskogemusi, mis võimaldavad kandidaatidel uurida haridusvõimalusi neile kõige paremini sobival viisil.

Ühe-ühele sündmused võimaldavad osalejatel kohtuda tipptasemel ärikoolidest - vastuvõtujuhtidest, professoritest, praegustest õpilastest ja vilistlastest. Seda tehes on neil paremad võimalused nende jaoks parimaid programme identifitseerida ja parandada nende vastuvõtu võimalusi. Ühe-ühele kohtumised annavad võimaluse tutvuda üksikute ettevõtjate magistriprogrammidega otse allikast, avastada kõiki teile kõige olulisemaid üksikasju ja võrrelda erinevaid perspektiive ja kogemusi.

Access Masters messid võimaldavad osalejatel korraga tutvuda paljude erinevate magistriprogrammidega. Avatud õiglase vormi ajal saavad tulevased Masters'i taotlejad kohtuda kõigi osalevate ülikoolidega ja saada üksikasju oma kraadiõppekavade kogu ulatuse kohta väljaspool ettevõtlust ja juhtimist. See annab tunde ülikoolikeskkonnast ja interdistsiplinaarne kogemus, mida saab sisse võtta.

Kuid need sündmused ei puuduta ainult tulevaste õpilaste abistamist, et leida õige programm. Aspirandid saavad samuti kasu ekspertide tagasiside kohta oma MBA profiili parandamise tugevuste ja valdkondade kohta, professionaalset nõu, kuidas valida õigeid programme ja milline on suurepärane taotlus. Samuti saavad nad praktilisi näpunäiteid testimise ettevalmistamise (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS jne), stipendiumitaotluste ja muude rahastamisvõimaluste kohta.

Lühidalt öeldes võimaldab Access Masters Tour teil uurida, valmistada ja alustada oma kraadiõppimist võimalikult hästi.

Kes saavad kasu

Access Masters üritused on mõeldud selleks, et aidata tulevastel magistrantidel leida neile kõige paremini sobivad magistriprogrammid.

Korraldajad julgustavad üliõpilasi oma bakalaureuseõppe viimasel aastal, samuti hiljutisi lõpetajaid üritusega liituma. Enamik magistriõppe programme tervitavad kandidaate, kellel puudub töökogemus. Mõned programmid on aga suunatud noortele spetsialistidele, kellel on juba kaks aastat töökogemust, mis on seotud kõrgkoolis kavandatud erialaga.

Inglise keele õpetus akadeemiliste õpingute jaoks on hädavajalik, sest enamik Access Masters üritustel esitatud programme õpetatakse inglise keeles.

Samuti on oluline teada, et ühekordse sündmuse vorming ja Access Masters messid teenindavad erinevat tüüpi kandidaate.

Ühe-ühele sündmuse formaat on mõeldud tulevastele üliõpilastele, kes on huvitatud ärikraadiprogrammidest. Kandidaadid ühendavad oma profiili ja eelistusi sobivate ärikoolidega kuni 20-minutiliste kohtumiste ajal, mis on ette planeeritud.

Messid võimaldavad kandidaatidel kohtuda kümnete koolide esindajatega, et tutvuda erinevate magistriprogrammidega. See programmide ja formaatide mitmekesisus võimaldab Access Masters üritustel aidata paljudel kandidaatidel valida oma elutee.

Asukohad

São Paulo

Address
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
São Paulo, São Paulo osariik, Brasiilia

Buenavista

Address
Alameda Santos, 1123
Buenavista, Mehhiko osariik, Mehhiko

Mumbai

Address
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
Mumbai, Maharashtra, India

Milano

Address
Piazza della Repubblica 20
Milano, Lombardia, Itaalia

New Delhi

Address
Barakhamba Avenue, Connaught Place
New Delhi, Delhi, India

Pariis

Address
2 place de la Defense CNIT - BP 210
Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Moskva

Address
31A bld.1 Leningradsky prospect
Moskva, Moskva, Venemaa

Rio de Janeiro

Address
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro osariik, Brasiilia

Beirut

Address
Beirut, Beiruti kubermang, Liibanon

München

Address
Maximilianstraße 17
München, Baieri, Saksamaa

Medellín

Address
Carrera 42a No. 1-15
Medellín, Antiookia, Colombia

Kiievis

Address
5, Alla Tarasova Street
Kiievis, Kiievi linn, Ukraina

Brüssel

Address
Rue du Commerce 9
Brüssel, Belgia

Lima

Address
Av. Malecón de la Reserva 1035
Lima, Callao piirkond, Peruu

Bengaluru

Address
Vivanta By Taj - MG Road
Bengaluru, Karnataka, India

Bogotá

Address
Calle 73 No.8-60
Bogotá, Bogota, Colombia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega