Brazilian School of Public and Business Administration

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kool

Esimene avaliku halduse kool Ladina-Ameerikas, Brasiilia avaliku halduse kool Getulio Vargase fondis (FGV / EBAP) asutati Rio de Janeiros 15. aprillil 1952 ÜRO (FRO) ja FGV partnerluse kaudu, selle valdkonna kvalifitseeritud spetsialistide nõudmistele vastamiseks.

2002. aastal nimetati see ümber Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), kajastades selle tegevust erasektoris, mis oli selle asutamisest saadik kehtinud. Nende aastakümnete jooksul on see tugevdanud oma usaldusväärsust ja legitiimsust tänu oma hämmastavale võimele pakkuda oma õpilastele tipptasemel teadmisi, viies nad suurepäraseks peetavasse tootmisprotsessi.

120152_Capture123.JPG

Teerajaja vaim

  • Esimene kool Ladina-Ameerikas, kus pakutakse magistrikraadi halduses;
  • Selle kooli avaldatud Brasiilia esimesed haldustööd käsitlevad raamatud;
  • Esimene asutus Brasiilias, kes kasutab kursustele registreerumise ja ainepunktide süsteemi;
  • Administratsiooni kraadiõppe ja teadusuuringute riikliku ühingu (ANPAD) esimene presidentuur ja peakorter
  • Endine föderaalne kongressi liige ja EBAPE professor Alberto Guerreiro Ramos koostas 1961. aastal administraatori kutsealase määruse eelnõu, mis kinnitati 9. septembril 1965 välja kuulutatud seadusega nr 4769.

Missioon

Ehitada ja levitada teadmisi juhtimises, tugevdades samal ajal avaliku ja erasektori vahelist sünergiat, koolitades spetsialiste, et nad mõjutaksid Brasiilia arenguga seotud kontseptuaalse ja metodoloogilise ranguse, ideede ja meetmetega.

Infrastruktuur

FGV / EBAPE õpilastele pakutav tehnoloogiline struktuur sobib tema akadeemilise tipptasemega. Selle IT-laborid on varustatud teadusliku tarkvaraga, koos LCD-ekraanide, DVD-lugejate / -salvestite ja väljatrükiga, mis on kõik kasutamiseks ruumide lahtiolekuaegadel, välja arvatud juhul, kui neid laboreid kasutatakse praktilisteks kursusteks.

See ärikool pakub ka WiFi-ühendust ja kvalifitseeritud kasutajatoe töötajaid, kes pakuvad tuge ja lahendavad arvutiprobleeme õpilastele ja õppejõududele.

Konditsioneeriga klassiruumides võib istuda umbes viiskümmend õpilast, samas kui Getulio Vargase fond pakub ka viit auditooriumi, kus saab korraldada üritusi, seminare, töötubasid ja tunde.

Asukoht

Rio de Janeiro

Brasiilia kuulsaim linn Rio de Janeiro on kuulus kogu maailmas oma tugeva ja paljutõotava majanduse poolest. Üle viieteistkümne miljoni elanikuga Brasiilia suuruselt teine turg pakub ettevõtetele uustulnukatele soodsaid tingimusi ja hindab uusi investeeringuid. Kuid ükski neist eelistest ei kaalu üles selle turismipotentsiaali: igal aastal tervitab see tuhandeid külastajaid kogu maailmast, meelitades selle kauneid randu ja muid loodusobjekte, sealhulgas karnevali ja ennekõike oma inimeste elavat külalislahkust.

119997_brazil-dawn-fog-161212.jpg

FGV

Rio de Janeiro lõunatsoonis asuvast FGV-st avaneb vaade ühele maailma kuulsaimatele ja hingemattevamatele vaadetele: suhkrupesule. Selle peakorteri asutati 20. detsembril 1968, selle kujundas moodsa rahvusvahelise arhitektuuri üks mõjukamaid nimesid: brasiillane Oscar Niemeyer.

FGV peahoone on suunatud Enseada de Botafogo abata kaldaäärsele jalgrattateele ja haljasaladele, mis sobivad ideaalselt jalutuskäikudeks ja muudeks vabaõhuüritusteks. Läheduses pikaajaliselt rajatud linnaosadele, nagu Copacabana, Flamengo, Humaitá, Jardim Botânico, Urca, Glória ja Catete, aga ka kesklinna CBD-le, ümbritsevad seda hostelid ja hotellid, baarid, kaubanduskeskused ja kauplused, metroojaamad ja bussiliinid , samuti büroohooned, kus asuvad suuremate Brasiilia ja rahvusvaheliste korporatsioonide peakontorid.

Rahvusvaheline akrediteerimine

AACSB rahvusvaheline (AACSB)

119994_aacsb-logo-accredited-vert-color-rgb-reduzido.png

Aastal 2018 pälvis FGV EBAPE AACSB pitseri USA ärikoolide kõige olulisem akrediteerimisasutus. Brasiilias on see pitser ainult kolmel Brasiilia ärikoolil. Akrediteerimisprotsessi kaudu püüab AACSB edendada kaasamist, kiirendada innovatsiooni ja suurendada mõju juhtivtöötajate haridusele. See AACSB spetsialiseeritud akrediteerimise rahvusvaheline tunnustus äriprogrammidele bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel tugevdab FGV EBAPE teaduskonna korpuse ja selle kaasaegse õppe õpetamise taset, aga ka pühendumust kõigi programmide pidevale täiustamisele. AACSB-ga akrediteeritud ärikooliks kuulumine tähendab seega kuulumist valitud rühma koolidesse, kus on kõrgeimad ettevõtlusõppe ja juhtimise standardid maailmas ning kus on kõrge kvalifikatsiooniga õpilaste võrk.

Euroopa Juhtimise Arendamise Fond (EFMD)

119995_equis_logo13-lr_0.png

2014. aastal omistati FGV EBAPE-le EQUIS-i akrediteerimismärk Euroopa kvaliteedisüsteemi (EFMD) poolt, mis on üks olulisemaid ettevõtlusakrediteeringuid akadeemilises maailmas. Juhtimiskoolitusasutusi hindava rahvusvahelise asutuse EFMD akrediteering EQUIS esindab kooli kvaliteedi olulist rahvusvahelist tunnustust ja seda tunnustust antakse ainult asutustele, mis vastavad kõige nõudlikumatele rahvusvahelistele õppe- ja teadustöö kvaliteedistandarditele. Brasiilias on lisaks FGV EBAPE-le see pitsat vaid neljal asutusel. EQUIS antakse ülikoolidele ja kolledžitele, mis näitavad kõrget rahvusvahelistumist.

Avaliku halduse ja koolituse akrediteerimise rahvusvaheline komisjon (ICAPA)

120017_logo_ciapa_2015-vecto-1024x429.jpg

Avaliku halduse ja koolituse akrediteerimise rahvusvaheline komisjon (ICAPA) concedido ao Mestrado Profissional em Administração Pública (MAP). Rahvusvaheline regioonidevaheline regulatsioon, Rahvusvahelise Koolide ja Administratiivsete Instituutide Assotsiatsiooni (IASIA) rahvusvaheline ühing (IASIA).

Lisaks oma EQUIS ja ICAPA akrediteeringute säilitamisele töötab kool ka Ameerika Kolledžikoolide Ettevõtluskoolide Assotsiatsiooni (AACSB) ja avaliku korra, asjade ja halduse koolide võrgu (NASPAA) akrediteerimise poole.

120153_Capture321.JPG

Kõrgharidusega töötajate (CAPES) kvalifikatsiooni tõstmise koordineerimine

  • MSc
  • Ärijuhtimise magistrikraad (EMBA): 5. klass. | Parim kutseprogrammide tulemus.
  • Professionaalne magistrikraad avalikus halduses (MPA): 4. klass. | Kõige kõrgem tulemus, mille stricto sensu programm saavutas oma esimeses hinnangus.

Allikas: ülikoolide töötajate kõrghariduse koordinaator.

Riikliku õpilaste tulemustesti (ENADE) parim tulemus: 5

Teist aastat järjest parimaks ärikooliks kuulutatud FGV / EBAPE kuulub Haridusministeeriumi (MEC) 18. detsembril 2014 avaldatud üldprogrammi edetabeli (IGC) kohaselt Brasiilia kolme parima kõrgkooli hulka. .

Allikas: haridusministeerium (MEC).

Ettevõtte bakalaureuseõppe programmi parim tulemus

Kirjastuse Editora Abril välja antud õpilasjuhend - 2016

Asukohad

Rio de Janeiro

Address
Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro osariik, Brasiilia

Bailrigg

Address
Lancaster University
LA1 4YW Bailrigg, Inglismaa, Suurbritannia

Montrealis

Address
McGill University
Rue Sherbrooke Ouest,845

H3A 0G4 Montrealis, Quebec, Kanada

Yokohama

Address
Yokohama National University
240-8501 Yokohama, Kanagawa prefektuur, Jaapan

Bengaluru

Address
Indian Institute of Management Bangalore
560051 Bengaluru, Karnataka, India

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited