Loe ametlikku kirjeldust

edasi

Elavat ja innovatiivne lähenemine, me oleme 6. aasta, Best Private University Center of Mines ja 7. aastat järjest parimaks privaatpanganduse Ülikooli keskus BH; hinnangu järgi VVK (General indeks Kursused) vabastatakse Haridus- (INEP / MEC) märtsis / 2017 - peamiste riiklike näitaja kõrghariduse kvaliteedi Brasiilia.

Meie positsioon Best Private University Center Mine tuleneb kohustus tahke professionaalne ja inimarengu meie õpilastele.

Meil on rohkem kui 50 bakalaureuse programmid, sealhulgas bakalaureuse, bakalaureuse ja tehnoloogiliste lõpetamist ja paljud viskas Editora Student Guide aprillis (62 tähte väljaanne 2017 juhendi) ja University Ranking Folha de São Paulo - RUF.

Meie Graduate Program pakub üle 60 erikursusi ja kaks magistrikraadi juhtimise ja sotsiaalse juhtimise, hariduse ja Kohaliku Arengu-seas parim Brasiilia Kõrghariduse Personali Improvement koordineerimine (keebid).

Kohustus ja kirge

Kõik see töö on kohaldatud õpetajad, meistrid ja arstid tunnustatud akadeemilise pädevuse ja turu toel kogenud töötajad ja kirglik haridus. Nii saavad täielikku toetust One koolitust ja tööalast arengut, samuti kõik tähelepanu inimese ja isiklik.

Meil on üks 100 parimad kohad töötada Brasiilias 6. aastat järjest (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ja 2016), poolt valitud GPTW Instituut / Teataja Times. Aastal 2016 läbi viidud uuring, mille GPTW ka valiti 2. parim ettevõte töötada Minas Gerais, et "rohkem kui 1000 töötajat." Ja aastal 2017, me peeti 2. aastat järjest, parim ettevõte naistele tööd Brasiilias.

Kogu meie 56 aastat kogemust kõrgkoolis, tähistas 20. oktoobril saabus 2016. aastal 16 ühikut Minas Gerais ja Goiás, mis asub Belo Horizonte, Betim, heas korras, katalaani, Count, Divinopolis Nova Serrana, Pouso Alegre, Sete Lagoas ja Uberlândia.

Need saavutused on olnud vaid võimalik ja igapäevane kohustus ehitada õppe- ja inspireeriv õpikeskkond, mis äratab inimeste kirg täis elu ja austama omadused iga.

Missioon, visioon ja väärtused

Mis tõhus osalemine ja otsene panus üle 2000 inimest, sealhulgas õpetajate ja töötajate, oleme ehitanud meie missioon ja visioon, on hea näide sellest, kuidas saab ehitada tuleviku Una kollektiivselt.

  • Missioon

Transform riigi haridus-, kellel on pädevus ja kirg, mis inspireerib meie õpilaste, õpetajate ja töötajate realiseerida oma unistusi ja potentsiaali eraisikud, erialaspetsialistid ja agendid sotsiaalseid muutusi.

  • Vaade

Et olla tunnustatud kõrgkoolis kõrgkoolide mõju riigi hinnatakse saada kvaliteetset haridust arengu spetsialistid ja rakendatavust oma üliõpilaste ja lõpetajate.

  • Meie harta väärtused

Una ehitatud selle harta väärtused, viie põhimõtteid, mis suunavad kõik otsused institutsiooni. See on tõsi, kompass, mis liigub igaüks poole realiseerimise unistus ajendatud meie missioon, mis on muuta riigi haridus-, koolitus- spetsialistide tööturule, juhindudes eetilise käitumise ja kodanik poos kaudu akadeemilise kvaliteedi ja haldus- ja vastuvõtmine kaasaegse õpetamise tavasid.

  • Koostöö - Et koostööd on , et töötada koos terve sõltuvussuhteid ühiste eesmärkide nimel ja vastastikuse kasu. Koostöö tugevdab meeskonnavaimu, solidaarsus ning õhutama meie võime jagada teavet, teadmisi ja kogemusi.
  • Läbipaistvus - on praktikas vastutab ja topelt poolt tõe ja aususe, mis tähendab ühtsust, mida sa arvad ja mida sa teed, arvestades seisukohti teistega.
  • Austus - See on teadlik oma õigustest ja kohustustest, samuti muude, mõistmist ja nõustumist individuaalsed erinevused ja jõustamisel meie tähelepanu inimeste väärtusi.
  • Kohustus - On vaatama kaugemale isiklikest huvidest, teiste huvide ja institutsiooni, eeldades kohustuse ehitada paremat maailma.
  • Innovatsioon - on teistmoodi teha. Arendada võimet ette kujutada, mida ei ole olemas. Ta seab kahtluse alla tavapärase ja harjumusi. Sa õppida elama tundmatu, erinevate, üllatav ja uus. Selgub unistus reaalsuseks.
Programmide õpetamise keel:
  • Portuguese (Brazil)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Centro Universitário UNA

Osakoormuseks on 50-liikmeline traditsiooniline ja eksklusiivne kogemus, mis ei tekita haldus- ja halduskoostööd ning mille eesmärk on edukalt korraldada ja edendada juht ... [+]

Osakoormuseks on 50-liikmeline traditsiooniline ja eksklusiivne kogemus, mis ei tekita haldus- ja halduskoostööd ning mille eesmärk on edukalt korraldada ja edendada juhtimiskonsultantide ametikohta.

Um curso üritused, mis on mõeldud teie jaoks, sõltuvad sellest, kas teil on erinevad kogemused, rangemad tehnoloogiad ja meetodid, kompromissid ja infovahendused ja organisatsioonilised vahendid.

Clique aqui para acessar o edital do curso.

Público

Profissionais comprometidos com a inovação e com dinâmica organizacional, capazes de estabelecer diálogo interdisciplinarie ja transitér di áreas de conhecimento, que sejam capases de comprehenda, analisár e interpread dádos e informações de quantatia qualitativa, habilitando-se como interlocutores para desenvolvimento de iniciativas neles sustentados; Haiglateenused on kasulikud või vastupidavad teenused. Docentes comprometidos conhecimento transformador, articulado com as atividades de pesquisa, extensão e que possam levar seus alunos a desenvolverem habilidades voltadas para inovação e dinâmica organizacional.... [-]

Brasiilia Belo Horizonte
Märts 2020
Portuguese (Brazil)
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Centro Universitário UNA

O Mestrado Profisional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Kohaliku ajutine pakkumine, mille eesmärk on kujundada profissioneesid, mis nõuavad sotsiaalseid ja po ... [+]

O Mestrado Profisional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Kohaliku ajutine pakkumine, mille eesmärk on kujundada profissioneesid, mis nõuavad sotsiaalseid ja poliitilisi nõudmisi, programme, plaane ja projekte, kohaliku arengu, keskkonda ja ühiskondlikku arengut, sotsiaalsete sotsiaalsete meetodite ja rekursiivide Efektiivne lahendus, especialmente nos campos da educação e gestão social.

Clique aqui para acessar o edital do curso.

Proposta única pelo pioneirismo, originalidade e consistência. Busca equilibrar erudição e criatividade, interagir formação teórica e prática. Coloca-se aberta à contextualização, à interação social ja valorização dos conhecimentos da prática, seer potencializados mediante ja emprego de métodos didáticos participativos e cooperativos.... [-]

Brasiilia Belo Horizonte
Märts 2020
Portuguese (Brazil)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles