Loe ametlikku kirjeldust

EBAPE Brasiilia School of Public and Business Administration (Escola Brasileira de Administração Publica) &nbsp Brasiilia School of Public and Business Administration of Getulio Vargas Fond - asutati aprillis 1952 ja on mänginud olulist rolli koolitusprogrammides, ülikooli ja valitsusasutuste personali nii Brasiilias ja teistes Ladina-Ameerikas ja Aafrikas. &nbsp Algusest peale on joosta halduse kursused lõpetanud ja spetsialiseerunud tasanditel, samuti laiaulatusliku uurimisprogrammi ja tehnilise nõustamise teenust valitsus ettevõtetele ja üksustele. &nbsp Master of Public Administration programmi, mis loodi aastal 1967, on koolitatud töötajatega, et asuda võtmepositsioonidele otsese ja kaudse halduse riigi äriühingute ja suuremate Brasiilia äriühingutele. &nbsp Hariduse vallas, lisaks Undergraduate kursuse administreerimine, Master of Public Administration muidugi Master of Business Administration muidugi, Ph.D. Manustamisalane muidugi EBAPE pakub praegu pikendamine ja spetsialiseerumise kursustel töötajatele ja majandamise riigi äriühingute lisaks avatud jätkuõppe ja-koolituse programmides üle nelja tuhande õpilase aastas. &nbsp Research toetatud EBAPE hõlmavad selliseid valdkondi nagu valitsuse ja halduse, juhtimise avaliku ja erasektori, avaliku korra, sotsiaalse juhtimise, hariduse avaliku halduse ja ülevaate avaliku sektori infrastruktuuri. EBAPE avaldab ka bi-monthlyPublic Administration Journal (RAP - Journal of Public Administration), mis asutati aastal 1967, kaks korda kuus ja brasiilia portugali Journal of Management (RPBG - Portugali ja Brasiilia Magazine Management) ning Electronic Jounal - Sülearvutid EBAPE. BR. &nbsp EBAPE edendab koostööd institutsioonide vahel ja vahetusprogramme. Aastate jooksul on need programmid olnud stiimulit arendada ühisuuringuid tegema ja tehnilise nõustamise projekte koos teiste haldusjuhtimise koolidega. &nbsp EBAPE akadeemilise poliitika on sõnastatud konsultatiivnõukogu koosneb tema õppejõud. Juhatus vastutab kooli juhtkonnale, kuigi tema akadeemiline haridus-ja teaduskeskused, Lato sensu Graduate Center ja nõustamine, koolitus ja juhtimisoskuste arenduskeskustele. &nbsp Lisaks tegevusest selle peakontor asub Rio de Janeiro, EBAPE on laiendanud ja konsolideeritud oma töös piirkondlike tuumad kogu riigis ja välismaal. Eriprogrammide tehnilise koolituse ja nõustamise toimuvad Brasília ja teiste Brasiilia linnades.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Magister

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

Meister administratsioon on EBAPE vastus hetkenõudmised koolilõpetaja Kursused Administration, mis on kooskõlas suuniste keebid / Haridus, mis ... ... [+]

Master in Administration

&nbsp

Meister administratsioon on EBAPE vastus hetkenõudmised koolilõpetaja Kursused Administration, mis on kooskõlas suuniste keebid / haridusministeerium, mis akrediteerib talle liigitamise Professional magistrantuuri kooskõlas haldusringkirjaga Otsus N. 080/98 .

&nbsp

Professional magistriõppe kursus on peamiselt osalise tööajaga kursuse, mis võimaldab magistrantidele ühitada õpinguid nende ametialase tegevusega.

&nbsp

Kursuse struktuur põhines EBAPE kogemus koos Lato sensu kraadiõppe kursuste tuvastada vajadusi organisatsiooni ja koostada tajutud profiili administraator täita seisukohti kesk-ja kõrgema juhtkonna ja nõustamine positsioone. See kogemus näitas tugev turu nõudlus spetsialistide laiapõhjaline tuttav haldamise vahendite ja teavet rahvusvahelise turu dünaamika samuti ettevõtlikkuse ja tundlikkus turutingimustele. Sel moel, alates kandidaatide valimise kuni väljatöötamisel viimasest tööl, Kursuse eesmärk on arendada teadmisi, oskusi, andeid ja hoiakuid vasta nendele nõudmistele. ... [-]

Brasiilia Rio de Janeiro
Märts 2020
Osakoormus
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles