Loe ametlikku kirjeldust

Käivitati 1980 Tuleviku-uuringute programm toetab avaliku ja erasektori organisatsioonide parandada oma planeerimisprotsess paremini prognoosida ja tegeleda muutusi oma ärikeskkonda ja rakendada võimalusi ehitamiseks soovitud tulevikku.

PROFUTURO vastutab lisatasu rahvusvahelise MBA programmid Brasiilias. Meie meeskond töötab kõrgeim rahvusvaheline standard, pakkudes magistriõppes ja lühiajaline programmid, samuti ettevõtetes kursused, mille eesmärk on rahuldada iga ettevõtte vajadusi.

Ulatuslik tausta uurimistöö aitab oluliselt kaasa ettevõtete nõustamine teadmised toetavad arenenud potentsiaalsetele metoodika piisav eripära ja tingimused nende ees.

Profuturo programmid:

International Executive MBA - Brasiilia kõige dünaamilisemaks ja rühm kogenud täidesaatva õpilased loomisel ja rakendamisel rahvusvahelise ettevõtte strateegia. Kõrgelt hinnatud ja turg viide jooksul tippjuhid. Koolitus Hiina, India, Euroopa ja USA kuuluvad lahutamatu osa programmist.

MBA - Tõeliselt multikultuurses MBA õpetatakse inglise keeles ja pakkus Full-õpe ja Osakoormus formaate. Praegu on keskmiselt 13 rahvusest klassis, meie kultuuriliselt teadlik ja mitmekesine õpilased keskenduma ja vahetada teadmisi, kogemusi ja ärimudelite üle kogu maailma, kasu rahvusvahelise õppereis USA ja võimaluse arendada konsultatsioonifirma projekti tuntud Brasiilia organisatsioonid.

Americas MBA - Keeled koos top ärikoolides Kanada, USA ja Mehhiko programmi esialgu hõlmab põhitegevusele juhtimise kontseptsioone Brasiilias. Teises osa programmist kuni 15 kogenud juhid kõige dünaamilisema majandusega Ameerikas liituda ilmaprognoos igas riigis üleni iga kooli eriala, vahetada ja kriitiliselt analüüsida ärimudeleid ja parimaid tavasid. Lisaks segagrupid 4-6 tudengit koolides töötavad reaalsetes nõustamine projekti rahvusvahelise ettevõtte üks neljast riikides, esitades lõpptulemused kliendi organisatsiooni lõpus kolmas ja viimane poolaasta muidugi.

Strateegiline nõustamine ja Teadusministeerium

Executive Education - avatud liitumise ja ettevõttepraktika

  • Juhtimine tulevik
  • Strateegiline juhtimine ja planeerimine
  • Profuturo Seminarid
  • Rahvusvaheline ja kohalik juhtkond seminarid
  • Spetsialiseerumise kursustel
  • In-firma Kursused
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portuguese (Brazil)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

FIA – Fundação Instituto de Administração

Professional Master in Business Management loodi 2013. aastal, et edendada haridust professionaalne kõrgemasse juhtimise valdkonnas ja valdkondades, mis on seotud seda, s ... [+]

Professional Master in Business Management loodi 2013. aastal, et edendada haridust professionaalne kõrgemasse juhtimise valdkonnas ja valdkondades, mis on seotud seda, soodustades teadmiste arendamiseks teooriad ja juhtimise tavasid.

Õpilased on arutelufoorumid ideede ja suhete loomise edendamiseks soodsa keskkonnaga levitamise ja teadmiste vahetamine ülikoolide ja organisatsioonid, testida teooriate toota teadmisi ja arendada vahendeid, mis on samal ajal funktsionaalne ja praktiline kasutamise tõhusust konkreetsete juhtide olukordades.

Tüüpiline profiili magistrant, koosneb juhid juhtkonna tasandil, kellel on vähemalt kolmeaastane kogemus juhtimise organisatsioonidele. Kas keskmiselt 41 aastat vana ja 15-aastane töökogemus. Keskmine klassi suurus on 30 üliõpilast vaid igal sisenemisel.... [-]

Brasiilia São Paulo
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Brazil)
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MBAs do Profuturo FIA - Experiências internacionais

Diferenciais dos MBAs Internacionais do Profuturo FIA

Venha conhecer os MBAs Internacionais do Profuturo FIA

FIA – Fundação Instituto de Administração