Loe ametlikku kirjeldust

Linna pidev valvel midagi uut.

Rio de Janeiro on alati olnud kokkuvõttes kõike, mis on Brasiilia.

See on koht, kus kultuurilised erinevused ühtlustuvad ja teater, kus kõik riigi juhtivate kultuuritegelaste liikumise ja üritused lavastada oma esmaesitlusi.

Rio on koduks samba ja bossa nova, Brasiilia kaasaegse arhitektuuri ja kaasaegse kunsti, betooni luule ja neo-realist "Cinema Novo" liikumine.

Linna rikas plastikust loovust, leidlik võimsust, põnev värvilahendusi ja "uuesti leiutas" materjalid on tõeline märk Brasiilia mitu identiteeti.

See on spontaanne ja mitteakadeemilise kujul disaini praktikas, omamoodi crossdiscipline kus mood, graafika ja tootedisaini kohtuvad otsima evolutsiooni vorme ja kogemusi.

Piires Rio Genius Loci, IED keskendub oma õppeprogrammid võtta mitte ainult Design, Fashion, kommunikatsioon ja Visual Arts, kuid ka uuenduslike säästliku arhitektuuri ja strateegilise ja teenuste disain.

Programmide õpetamise keel:
  • Portuguese (Brazil)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Kas soovite õppida turundust ja nagu moe? Kas soovite õppida moe ja turunduse jaoks? Tema koht on IED Rio. Professionaalses moe turundusjuhina õpivad turundust moediturul ... [+]

See kursus õpib PORTUGALI KEELIS. Selliste firmade nagu Vogue ja Osklen spetsialistide seas arendab üliõpilane moodsa brändi turundus- ja kommunikatsiooniprojekti.

Tänu mitmele turundussuhtlemisele on üliõpilasel antud piirkonna praegune nägemus ja suudab nii oma brändi käivitada kui ka suurte moetööstuste kommunikatsiooniosakondade liitumist.

Levi's koostöös pakub Fashion Marketingi professionaalne meistrikool üliõpilasel võimalust võtta ühendust ühe maailma suurima rõivatootmise ettevõtte igapäevaeluga.

Kursuse käigus saavad õpilased loenguid brändi spetsialistidega ja arendavad turundusprojekti koolis asuvas firmas kavandatud ruumis.

Et aidata teil saavutada oma ametialaseid eesmärke, on üliõpilasel ikkagi juhendamistegevus ja neil on võimalus kohtuda turul väljaspool Brasiiliat 40-tunnise Rahvusvahelise Mooduli kaudu IED Itaalias või IED Hispaania kohtades.... [-]

Brasiilia Rio de Janeiro
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Brazil)
Osakoormus
400 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Cassino da Urca

IED Rio - Istituto Europeo di Design
Address
Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro osariik, Brasiilia
Koduleht
Telefon
+55 21 3683-3786