Loe ametlikku kirjeldust

FDI MAAILMA ja maailma, FDI

O Istituto Europeo di Design on rahvusvaheline võrk kõrge koolitus disain, mood, visuaalse kommunikatsiooni ja juhtimise loomevaldkondade.

Alates selle avamist 1966. aastal, isegi enne disain ülikoolid tekkisid Itaalias, FDI esitatakse kui kesklinnas väga uuenduslikke ettepanekuid, pragmaatilise haridus- mudel ja kultuuriliselt rikas. Koondamine parimad omadused kutsekoolide ja Akadeemia Istituto on realiseerimise mudel institutsioon, mis põhineb sünteesi mõelnud selle asutaja ja praegune president Francesco Morelli. "Teadmised ja know-how" on juhtmõtteks õpetamist FDI projekti.

Praegu Istituto on rahvusvaheline ülikooli tasemel võrku. See on kontorid Itaalia, Hispaania ja Brasiilia, alustades Hiina, laiendada oma rahvusvahelist kohalolekut, pöörates erilist tähelepanu riikide peategelased uue majanduse, jätkates olla kultuuriprojekti ja ettevõtja pidevalt.

Keskkond, jätkusuutlikkus, kunst, tipptasemel tehtud Itaalias ja digitaalse meedia on mõned professionaalsed stsenaariume, mis on suunatud uute koolitusvõimaluste pakutud IED.

FDI São Paulo

O Istituto Europeo di Design - IED São PauloEsimene seade väljaspool Euroopat, mis avati 2005. aastal, kui Brasiilias alustas oma majanduskasvu. Suur loodusvarade ühelt poolt ning teiselt poolt oma kultuuriväärtusi teiste valatud Brasiilia suurus riikidest, kes saavad teha vahet uue maailma majandusliku korra, mis on tõmmatud.

Hindamist, mida brasiillased Itaalia loovust valdkondades mood ja disain viljastatud maa kolledž ja lubatud FDI jälgida koolitusel võimalik valmistada hinnatud spetsialistid ja mängis Brasiilia ettevõtted.

Igal aastal FDI aitab positsioneerida São Paulo pealinnaks Ladina-Ameerika mood. Valdkonnas disain, kool aitab emantsipatsiooni Brasiilia toote välisturule. Õpetlik mudel FDI on lubatud ka realiseerimise haridusprogrammide arendamist tootmisharude mõnel Brasiilia osariigid, kus strateegilist partnerlust avaliku ja erasektori vahel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portuguese (Brazil)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Sisemuuringute aspirantuur põhineb Itaalia disaini traditsioonil, edendades samal ajal uuenduslikke lähenemisviise, mille eesmärk on parandada võimaluste kasutamist kogu ... [+]

See kursus õpib PORTUGALI KEELIS.

MIKS

Uuendusliku lähenemisega arvestab post ruume strateegiliselt ja integreeritult, hinnates loovust, identiteeti ja unikaalsust. Praktilist laadi klassid hõlmavad eksperimentides osalejaid, arvestades klientide ja kasutajate püüdlusi.

KUI MILLEKS?

Arhitektid, disainerid ja professionaalid, kes soovivad süvendada erinevate ruumide projekte, kes soovivad minna kaugemale teadaolevatest dekoratsioonivalemitest, hõlmama uusi tavasid selles hiljuti reguleeritud ja väga paljutõotavates valdkondades.

KUIDAS see on?

Kursuse osalejad parandavad arusaamist kõigist teguritest, mida tuleks sisemiste projektide kavandamisel ja planeerimisel arvesse võtta, samuti olla valmis nende täitmise juhtimiseks kõigis etappides.... [-]

Brasiilia São Paulo
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Istituto Europeo di Designi IED São Paulo aspirantuur mood turunduses ja kommunikatsioonis pakub koolitust moetööstusele suunatud turundusjuhtimise ja kommunikatsiooni va ... [+]

See kursus õpib PORTUGALI KEELIS.

MIKS

IED-i edukalt aastast aastasse pakub see postitus erinevaid vaatepunkte erinevatele moesu stsenaariumidele ja edendab turule orienteeritud õpikogemust, kus on loengud ja loengud, mida annavad välja tuntud professionaalid tööstuses ja akadeemilistes ringkondades.

KUI MILLEKS?

Spetsialistid, kes on huvitatud oma karjääri või potentsiaalsete ettevõtjate süvendamisest või juurutamisest kommunikatsioonijuhtimise ja moetööstuse valdkonnale, hindavad oma potentsiaali ja lähenevad kõige väärtuslikumate spetsialistide profiilile.

KUIDAS see on?

Programm tutvustab matemaatika, elustiili ja turunduse teemasid

KURSUS

Moodsa turunduse ja kommunikatsiooni aspirant pakub erinevaid moe stsenaariume käsitlevaid analüüse ja perspektiive ning edendab turule orienteeritud õpikogemust, kus on loengud ja loengud, mida annavad välja tuntud professionaalid tööstuses ja akadeemilistes ringkondades.... [-]

Brasiilia São Paulo
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Mis oli teaduslik fiction on järk-järgult muutumas reaalsuseks inimese interaktsioonides, inimese-masina vastasmõjus ja masinatevahelises suhtluses. Hüpertennatud maailma ... [+]

See kursus õpib PORTUGALI KEELIS.

MIKS

Teadmine, kuidas kasutaja kogemusi kujundada ja hallata, on muutunud konkurentsieeliseks uuele turule, mis on täis loovaid ja uuenduslikke nõudmisi. UX juhised on tänapäeval uute meedia- ja ärimudelite aluseks.

KUI MILLEKS?

Spetsialistid erinevatest valdkondadest, kes on huvitatud globaalsest arusaamisest projektidest, mis hõlmavad koostoimet ja püüavad omandada oskusi, oskusi ja tööriistu, mis on vajalikud lõpptulemuslike algatuste kavandamiseks, arendamiseks ja rakendamiseks.

KUIDAS see on?

Pulbri juhtivad teljed on: UX (kasutaja kogemus); Mängu mõtlemine; ja Hypermedia. Osalejad teavad erinevaid lähenemisviise projekteerimisetappidel, muutudes sobilikuks kõige mitmekülgsemaks inimkeskme liideste väljatöötamiseks.... [-]

Brasiilia São Paulo
Aprill 2020
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Strateegiline disain kujundab ennast ühiskonna nõudmiste "suure pildi" mõistmisega, mis põhineb uuel mõtteviisil ja süsteemsel visioonil, mis määratleb uuesti probleemide ... [+]

See kursus õpib PORTUGALI KEELIS.

MIKS

Strateegiline disain kujundab ennast ühiskonna nõudmiste "suure pildi" mõistmisega, mis põhineb uuel mõtteviisil ja süsteemsel visioonil, mis määratleb uuesti probleemide lahendamise, keskendudes tegevuste leidmise võimalustele.

KUI MILLEKS?

Spetsialistid erinevatest teadmistevaldkondadest ja kutsetegevusest, kes on huvitatud disaini mõtlemisest ja selle häirivast lähenemisviisist, mudelitega, mis on võimelised tekitama loomingulist innovatsiooni ja muutma tegelikkust, olgu siis äri või põhjused.

KUIDAS see on?

Õpilasi tutvustatakse uutele ärimudelitele, mida toetab loominguline, jätkusuutlik, vastutustundlik ja koostöövidevus, tõlgendades inimväärtusi ja püüdlusi elujõulisteks lahendusteks, kusjuures disain on väärtusliku loomise protsessi katalüsaator.... [-]

Brasiilia São Paulo
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

IED - Istituto Europeo di Design
Address
Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 São Paulo, State of São Paulo, Brasiilia
Koduleht
Telefon
+55 11 3660-8000