Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited

COPPEAD on Graduate School of Business of Federal University of Rio de Janeiros (Universidade Federal do Rio de Janeiro - UFRJ). Selle juured ulatuvad kuni 1973, mil see loodi ühena programmide COPPE, UFRJ koordineerimise kraadiõppe programme insener. Algusest COPPEAD lähtunud visioon luua õppeasutus saab vastata kõrgeimate rahvusvaheliste standardite oma valdkonnas. Esimene kujundav aastat iseloomustasid märkimisväärsed vahetus teaduskonna mõned parimate rahvusvaheliste ärikoolides USAs ja Euroopas. Aastal 1980 COPPEAD kolis oma hoone piires peamine UFRJ campus ja peagi hiljem omandanud iseseisva instituudi struktuuri raames Ülikool, saades seega loob õpilastele of Business. &nbsp Loob õpilastele of Business on pühendunud tipptaset selle lõpetanud äri õppe-ja teadustöö. &nbsp Osana avalik-õiguslik ülikool on meie eesmärgiks aidata kaasa Brasiilia poolt hariduse andmine praegustele ja tulevastele ärijuhtidele, kes on võimeline täitma väga nii kohalikule ja globaalsele keskkonnale ja uutele õppejõud, kes suudavad levitada ja luua uuenduslikke teadmisi äri.  

Programmide õpetamise keel:
  • Portuguese (Brazil)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD mitte-kraadi Executive Education suunatud programmide kujundamisel ja ümberehitamise Brasiilia juhid erinevates valdkondades äri ja juhtimine. ... [+]

COPPEAD mitte-kraadi Executive Education suunatud programmide kujundamisel ja ümberehitamise Brasiilia juhid erinevates valdkondades äri ja juhtimine.

&nbsp

Kursused on suunatud kõrgete juhtide era-ja riigi omandis olevad äriühingud, valitsusasutused ja muud tüüpi organisatsioon. Jooksul üheaastase programmi, klassid on kavandatud üks kord nädalas terve päeva alusel, et võimaldada osalejatel ühendavad oma uuringutes korrapärase kutsealase tegevuse.

&nbsp

Executive Education programmi pakutakse praegu COPPEAD on:

&nbsp

- Juhtkond - Majanduse ja Juhtimise Energiatööstuse - Rahandus - Health Care Management - Logistika - Turundus ... [-]

Brasiilia Rio de Janeiro
Märts 2020
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Coppead Graduate School of Business, the Federal University of Rio de Janeiro

COPPEAD pakub 160-tunnise täiendõppe programmide suunatud kogenud spetsialistid, kes soovivad avardada oma teadmisi ja kogemusi konkreetse äritegevusega. ... [+]

COPPEAD pakub 160-tunnise täiendõppe programmide suunatud kogenud spetsialistid, kes soovivad avardada oma teadmisi ja kogemusi konkreetse ettevõtte tegevus, nagu:

Service Management Six Sigma Projektijuhtimine Retail Management Logistics Management. [-]
Brasiilia Rio de Janeiro
Märts 2020
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles