Loe ametlikku kirjeldust

Umbes UVA

UVA

A UVA See asutati 1971. aastal ja möödunud aasta viimastel aastatel märkimisväärselt protsess akadeemilise kasvu ja saadud tulemusi rõhutab viimastel hinnanguid Haridus- (MEC). Aastal 2012, kui institutsioon on jõudnud teele 4 MEC General indeks kursused (1-5), kõrgeim saavutatud eraülikool riigis. Täna kulub seitsmenda koha pingerida parim eraülikoolide riigis, olles paremuselt teine ​​eriti seisundi Rio de Janeiro.

See pakub 40 bakalaureuse ja tehnoloogia lõpetamist viis magistrikraadi ja rohkem kui 70 sensu pärast lõpetamist kursused. Aastal 2012, luba anti loomise esimene doktoriõppe ülikooli valdkonnas psühhoanalüüs, Health and Society, mis oli tema esimese klassi 2013. aastal.

Nelja ülikoolilinnakud, neist kolm linna Rio de Janeiro - Tijuca, baar ja keskus - ja neljanda Cabo Frio, on Lakes Region ja tervisekeskus, ülikooli areneb väga olulise infrastruktuuri investeeringuid.

UVA pakub kraadiõppe kaugõppe kursustel ja kaks sertifitseerimise programmid, koostöös Ameerika ülikoolides. Esimene kursused on koos University of Texas Arlington (UTA).

Pastor

Arlindo Cardarett Vianna

Dean lõpetaja

Katia Cristina Montenegro Steps Pro-dekaan kraadiõppe, teadusuuringute ja laiendamine Maria Beatriz Duarte Balena Pro-rektor üliõpilaste asjades

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portuguese (Brazil)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Tsiviilehituse aspirantuuri võimalik saavutada viie aasta jooksul (10) osas ning on üles ehitatud, et anda klassikaline teoreetilised alused ja moodsaim arenenud tehnikat ... [+]

Kursus

Tsiviilehituse aspirantuuri võimalik saavutada viie aasta jooksul (10) osas ning on üles ehitatud, et anda klassikaline teoreetilised alused ja moodsaim arenenud tehnikat, mida kohaldatakse probleemide lahendamise valdkonnas.

Loomulikult annab õpilasele tugev taust tegevuspiirkonnas, kasvab ulatuse tõttu pidev tehnoloogiline areng tänapäeva maailmas, rõhutades mittekallaletungi keskkonda ja osaluse suurendamine ehitusinsenerid juhtimise tegevusi , juhtimine ja planeerimine. Iga päev on palju ja põhjalikke muutusi, mis on tingitud uute materjalide ja tehnoloogiate loomiseks ja uute analüüsimeetodite, mõjutatud arvutite kasutamine. Seetõttu tsiviilehituse tegevusala on laienenud ning ekstrapoleerida traditsiooniliselt eelistatud valdkondades (struktuurid, geotehnilised ja transport, veevarud ja ehitusmaterjale).... [-]

Brasiilia Belém
Märts 2020
Portuguese (Brazil)
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles