Loe ametlikku kirjeldust

Lugupeetud tulevastele üliõpilastele,

Kallid lapsevanemad,

Kallis potentsiaalsetele tööandjatele,

Oleme loonud ja rakendanud haridus "kogemus" meie õpilased, kombinatsioon edukamaid Euroopa ja Ameerika tavade kõrghariduse. Meie, hoolekogu, on teada, et peale on väljakutse, see on suur vastutus oleme võtnud teile - õpilased, vanemad, professorid ja ettevõtete juhid.

Edu igal ettevõtmine sõltub inimfaktor. Hoolekogu on käendaja jaoks edukas kogemus meie õpilased, pakkudes akadeemilist samas pakkuda kvaliteetset ja mõistliku elustiili. EML on keskendunud pragmaatiline äri orienteeritud haridust. Meie strateegia on pidev infovahetus ja suhtlemine juhtivad ettevõtted, kus meie õpilased harjutada ja saada kogemusi ja tunnustust. Soovitame innovatsiooni ja pragmatism.

"Anna endast parim" Meie üleskutse teile. See loosung ei ole ainult sõnad. Püüame kõrgetasemeline hariduse. See on filosoofia ülikoolis. Nõuame, et meie õpilased ja samal ajal me aidata neil saavutada oma eesmärke. Me kaasata seda filosoofiat kõik meie õpilased, õppejõud ja ülikooli töötajad. Me eeldame, et meie õpilastel saada järgmise põlvkonna edukas spetsialistid ja ettevõtete juhid.

Soovin kõigile meie õpilastel oleks parim kogemus meie!

President EML Toshko Krastev

EML missioon

Euroopa Polütehniline Ülikool on rahvusvaheline keskus vastastikmõju kaasaegse õppemaksu, teaduslikku uurimistööd ja uuendusi, ja akadeemilised ja ettevõtjate koostöö. Ülikooli personaliseerib suhteid oma õpilaste ja doktorandid, vastab nende individuaalsetele võimetele ja eelistusi ning valmistab neid ette professionaalse realiseerimine turul keskkonda dünaamiliselt muutuvas world.The Ülikooli järgib filosoofia säästva arengu ja selle prioriteet väärtused: Ülikooli järgib filosoofia säästva arengu ja selle prioriteet väärtused: 1. Euroopa traditsioone ja norme koos American pragmatism kõrghariduse; 2. Arendamine akadeemilise teaduse jooksul profiili Ülikooli orienteeritud tavade ja vajadustele rahvusvaheliste ja bulgaaria äri; 3. Rahvusvaheline iseloom kõrghariduse abil saavutada ja säilitada kõrge kvaliteediga; 4. Rahvusvaheline õppejõudude teadlaste ja arendajad välismaa ülikoolide ja rahvusvaheliste akadeemiate; 5. Õpetamine kaasaegse akadeemilise sisu, ühtlustatud Euroopa ja Ameerika kontekstis; 6. Õppemaks avangardi töökeskkonda ja hindamine õpilaste tänapäeva meetodeid; 7. Development of isikuomadused ja doktorantide saavutamiseks maksimaalselt oma intellektuaalset potentsiaali; 8. Soodustamine õpilaste algatusel arengut harjumusi pideva enesetäiendamise ja oskusi iseõppega, omandades portatiivsete teadmisi, võtmepädevuste ja oskuste.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

European Polytechnical University

Master programmi "Arvutivõrgud" koolitab õpilasi lahendada tehnilised probleemid teadus- ja uurimistöö, kohandamine läbi enesetäiendamise võimalusi, dünaamiliselt arenev ... [+]

Master of Computer Systems ja võrgustikud

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad Computer Systems ja võrgustikud või sarnased programmid, kõrgharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang Diploma - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 aastat (3 semestrit).

DIPLOM: Master of Computer Networks.

Master programmi "Arvutivõrgud" koolitab õpilasi lahendada tehnilised probleemid teadus- ja uurimistöö, kohandamine läbi enesetäiendamise võimalusi, dünaamiliselt arenev tehnoloogia liikuvus on riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Arvuti süsteemid ja võrgud on arvestatud ühtsust vajalike tegevuskulude tarkvara.

... [-]
Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

Magistriprogrammi Hariduse juhtimine valmistab juhid ja liidrid Haridusasutuste juhtimisel ja tegevuste ja vabahariduse. ... [+]

Master of Educational juhtimine

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad majandusteaduses või sarnased programmid; keskharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang diplom - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 õppeaasta (3 semestrit).

DIPLOM: Master in Educational juhtimine

Magistriprogrammi Hariduse juhtimine valmistab juhid ja liidrid Haridusasutuste juhtimisel ja tegevuste ja vabahariduse.

Programm lõpeb riigieksam või doktoritöö. Õppevorm - regulaarne ja osalise tööajaga.

Registreerumise lubatavus kandidaate, kellel bakalaureuse või magistrikraadi erialade hariduse teaduse juhid avaliku ja erasektori haridusasutuste õpetajad, juhid ja spetsialistid personalijuhtimise, psühholoogiliste ja pedagoogiliste spetsialistidega. Lõpetajad võivad jätkata oma õpinguid doktoriõppe programme "Theory and Educational Management."... [-]

Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

Juhtimine ja Organizational Development programmi eesmärk on arendada juhtide tänapäeva dünaamilise ja konkurentsivõimelise organisatsiooni keskkonnale. ... [+]

Master of Leadership and Organizational Development

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad psühholoogias või sarnase humanitaarabi programme; keskharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang diplom - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 õppeaasta (3 semestrit).

DIPLOM: Master in Leadership ja organisatsiooni areng

Juhtimine ja Organizational Development programmi eesmärk on arendada juhtide tänapäeva dünaamilise ja konkurentsivõimelise organisatsiooni keskkonnale.

See aste valmistab ette silmapaistva karjääri juht, konsultant, koolitaja ja kommenteeritud treener. Juhtimine ja organisatsiooni arengu programm hõlmab kolme kattuvate teoreetilised alused: kohaldada käitumisteadused, mudelid juhtimise ja organisatsiooni arendamise ja korraldamise süsteemide teooria.... [-]

Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

Magistrikraadi "Mobile Communications" koolitab õpilasi peamine arvuti seadmeid ja tehnoloogiaid, mis on seotud mobiilside. ... [+]

Master of Mobile Communications

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad telekommunikatsiooni või sarnased programmid, kõrgharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang diplom - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 õppeaasta (3 semestrit).

DIPLOM: Master in Mobile Communications.

Magistrikraadi "Mobile Communications" koolitab õpilasi peamine arvuti seadmeid ja tehnoloogiaid, mis on seotud mobiilside. Nad omandavad oskusteabe ja võimeid pidevalt oma teadmisi kohtuda up-to-date seisund traadita mobiilsidevõrkude ja -süsteemide.

Erikoolituse mobiilside hõlmab lairiba mobiilside, mobiilse IP telekommunikatsioon, Internet informatsiooni arhitektuur, tarkvara metoodika lähedased võrgud, multimeedia IP side, raadio ja televisioon süsteemid ja võrgud jne... [-]

Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

Rekonstrueerimine ja moderniseerimine peetakse kontekstis vastupidavus, töökindlus ja paranenud talitlusparameetrite mikrokliima energiatõhusust. ... [+]

Master of renoveerimine hoonete ja rajatiste

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad on tsiviilehituse või sarnased programmid, kõrgharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang diplom - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 õppeaasta (3 semestrit).

DIPLOM: Master in renoveerimine hoonetesse ja rajatistesse.

See Master 's programm on mõeldud lõpetas ehitusinsenerid laiendada oma teadmisi valdkonnas rekonstrueerimine ja moderniseerimine hoone ja rajatiste.

Rekonstrueerimine ja moderniseerimine peetakse kontekstis vastupidavus, töökindlus ja paranenud talitlusparameetrite mikrokliima energiatõhusust.

Lõpetajad saavad erialaseid teadmisi ja oskusi, et: lahendada struktuuri- ja tehnoloogilisi küsimusi, mis on seotud hoonete renoveerimine ja rajatiste, sealhulgas remont ja tugevdamine ehituskonstruktsioonid, valimise ja rakendamise asjakohane ja seest materjalide ja süsteemide juhtimise ja majanduslik efektiivsus.... [-]

Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

See Master 's programmi eesmärk on edendada ja süvendada ehitusinseneride kvalifikatsiooni valdkonnas anti-seismilised turvalisuse hoonete ja rajatiste ajal kujundamisel ... [+]

Master Seismoloogia-

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad on tsiviilehituse või sarnased programmid; kõrghariduse, tunnustatud ELi; keskmine hinnang Diploma - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 aastat (3 semestrit).

DIPLOM: Master Seismoloogia-.

See Master 's programmi eesmärk on edendada ja süvendada ehitusinseneride kvalifikatsiooni valdkonnas anti-seismilised turvalisuse hoonete ja rajatiste ajal kujundamisel ja rakendamisel.

Bulgaaria ja paljudes teistes riikides on aktiivne seismiline tegevus oma territooriumil, mis eeldab, et nad peaksid olema kaitstud selle hävitava loomulik nähtus.

Võttes erimeetmete käigus disain hoonete ja rajatiste vastu seismiline tegevus on seotud üks peamisi nõudeid investeerimisprojektide - kindlustada inimeste tervise ja elu.... [-]

Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

MA programmi General Psychology eesmärk on tagada kogemus mõistmist ja läbi psühholoogiliste uuringutega ja tagab mitmeid võimalusi tulevase karjääri. ... [+]

Master of General Psychology

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad psühholoogia või sarnase humanitaarabi programmidele, kõrgharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang Diploma - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 aastat (3 semestrit).

DIPLOM: Master of General Psychology

Lõpetajad MA General Psychology:

on põhjalikud teadmised praeguste teoreetilisi ja metodoloogilisi lähenemisi ja arengud valdkonnas psühholoogia; suudab mõelda kriitiliselt ja põhjendatud võtmeküsimustest psühholoogia; saab uurimistööd seotud valdkondades psühholoogia; olema varustatud teoreetilised ja praktilised teadmised, mis on seotud kohtadel haridus-, äri-, teadus-ja nõustamine. ... [-]
Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
European Polytechnical University

Eesmärk meie uue programmi "Public Administration" on valmistada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste vajaduste avalik haldus kooskõlas käimasoleva haldusreformi ja kuul ... [+]

Master of Public Administration

Sissepääs: dokumentidel;

NÕUDED: taotlejad, kes bakalaureusekraad majandusteaduses või sarnased programmid; keskharidus, tunnustatud ELi; keskmine hinnang diplom - hea; dokument inglise keele oskus.

KESTUS: 1,5 õppeaasta (3 semestrit).

DIPLOM: Avaliku halduse magister

Eesmärk meie uue programmi "Public Administration" on valmistada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste vajaduste avalik haldus kooskõlas käimasoleva haldusreformi ja kuulumine Euroopa Liitu, nõuete kohaldamise juhtivaks rahvuslikuks ja rahvusvaheliseks ülikoolides.

Kursuse sisu haridusliku kvalifikatsiooni tase ning annab teadmisi juhtimise, õiguse, majanduse ja politoloogia. See on keskendunud oskusi ja võimeid, et tuvastada probleeme ja suundumuste analüüsile sotsiaalsete protsesside vastasmõju poliitiliste struktuuride, avalikkuse ja meedia, et töötada meeskonnas tõhusa organisatsiooni ja kõrgkultuuri asjaajamise juhtimise muutused avaliku sektori ja teised.... [-]

Bulgaaria Pernik
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Европейски политехнически университет

Study abroad only with EPU