Loe ametlikku kirjeldust

Technical University of Varna asutati 1962 seadlusega Nõukogu Ministrite Bulgaaria ja seadluse Rahvuskogu.

Uue ülikooli peaks andma insenerid laevaehitust, transpordivahendite, masinate, elekter ja side jaoks vajalik tehnoloogia tööstus-kompleksid keemias, laevaehituse ja laevaremondi, mootor, ehitus-, transpordi-, elektrotehnika, elektroonika ja side arendamisel Kirde-Bulgaaria.

Esialgu ülikooli loodi nime all mehaaniliste ja elektriseadmete Engineering Institute (Technical University of Varna) kolm teaduskonda: mehaaniline, elektri- ja laevaehitus. Esimene tarbimist üliõpilastele Tehnikaülikool Varna on kooliaasta 1963-1964 järgmistel erialadel: sisepõlemismootorid, Marine mootorid ja masinad, laevaehituse, Mootor hoone tehnoloogia, elektrimasinate ja aparaatide, raadio inseneri, telekommunikatsiooniseadmete, Automaatika ja kaugjuhtimise ja Automaatika tootmise.

Loomine Tehnikaülikooli Varna praktiliselt ümberehitatud tehnilise osakonna State University "St. Cyril slaavi" Varna, mis oli ametlikult avas oma uksed 18. august 1945. Tehniline Ülikool oli järgmine osakonda: MACHINEBUILDING, laevaehituse, elektrotehnika, Ehitus ja arhitektuur, samuti Tööstuskeemia.

Mis muutused sotsiaalses ja poliitilises elus Bulgaarias selle aja jooksul, õppejõud ja ülikooli toimusid suured reformid. Aastal 1958 viimane laevaehituse inseneride haritud tehnilise teaduskonna lõpetanud. Esimene õppejõud Varna Tehnikaülikooli oli õpetanud üliõpilastele Tehnikum või olid selle vilistlased. Seetõttu arvatakse, et MEI-Varna on järeltulija ehitus teaduskond State University of Varna.

Aastatel selle olemasolu, Varna Tehnikaülikooli väikese instituut valmistada insenerid piirkondliku tähtsusega, sai Tehnikaülikool riikliku tähtsusega läbi õppetööd 23 suurtootjad. Juba 40 aastat tegevust Tehnikaülikool Varna 28976 lõpetajad on sertifitseeritud valdkonnas ehitus, loodusteaduste, matemaatika ja informaatika, sotsiaalse, majandusliku ja õigusliku Sciences ja õpetamine Tehnilised teaduse ja tehnoloogia.

Meie missioon

Missioon, eesmärgid ja eesmärgid aktiivsuse Tehnikaülikool Varna PÕHJAL need prioriteedid yhe ÜLIKOOLI rajanud oma hariduspoliitikat SUUNATAKSE ühiskonna vajadustele riiklikul ja piirkondlikul LEV

Missioon

Technical University of Varna on riigi õppeasutuse võtnud väljakutse ja vastutus teenima ühiskonna koolituse ja arengu jooksul globaalse tehnoloogia ja kultuuri muutustega.

Meie missiooniks on olla teguriks arengut intellektuaalse potentsiaali Bulgaaria, et toetada säästvat arengut ja aitaks kaasa uute standardite riikidevahelist suhtlemist.

Põhineb tihedas koostöös tööstusega, intensiivne teadusuuringuid, tihedas koostöös Euroopa ülikoolid, kasutades saavutusi ja traditsioone ülikooli teenuseid pakuvad turule orienteeritud inseneri spetsialistid kogu haridust ja kraadi Bulgaaria ja maailmamajanduses valdkonnas:

Laevaehitus ja laevandus Ehitus ja insener tehnoloogia Elektroonika ja elektrotehnika ja automaatika Side ja Computer Engineering energeetika Tööstuse juhtimine Ökoloogia ja kunsti ja tehnoloogia keskkonnakaitse ja meri.

Technical University of Varna on ainus Bulgaaria tsiviil- State University, mis, arvestades selle geograafilist asendit, täidab eriline ülesanne integreerida üldise protsessi ettevalmistamisel lõpetajate ja tulemuslikkuse seotud uuringute laevaehituse ja mere tehnoloogia, laevandus ja vee transport, ökoloogia, tehnikaid ja tehnoloogiaid, et kaitsta mere piirkonnas.

Selle saavutamiseks missioon Tehnikaülikooli Varna loodab: pädevusse, entusiasmi ja usku oma töötajate ja õpilaste ühiskonna arendamisel läbi teadmiste ja ühised väärtused - maine jooksul väljakujunenud ligi pool sajandit vana kohalolekut vaimse ja majanduselu Varna ja Bulgaarias; koostöös riigi ja kohalike asutuste ja ettevõtete organisatsioonid; laiendades partnerlussuhteid ülikoolide ja teadusasutuste Bulgaaria, ELis ja mujal.

Pikaajalised eesmärgid

Kinnitamine Tehnikaülikool Varna kaasaegse ülikooli elukestva õppe rakendamine Kinnitamine Tehnikaülikool Varna innovatsiooni ja tehnoloogia keskus teenindavad tööstust riigi ja Musta mere piirkonnas; Saavutus ja tugevdada oma rahvusvahelist positsiooni haridus- ja teadus- Taastekke poliitika Ülikooli järjepidevuse koolitus ja arendamine oma akadeemilise kohal Parandada ülikooli juhtimise tõhusa rahaliste vahendite kasutamise kohta (kuluefektiivsus) Hooldus ja kvaliteedi parandamine õppeprotsessi kõrgelt kvalifitseeritud ja turule orienteeritud spetsialistid.

Strateegia

Strateegia TU-Varna rakendamiseks oma missiooni ja eesmärgid on:

mitmekesistamine haridusalaste toodete horisontaalasendis aspekt (arendamise kaudu programme erinevates teadusvaldkondades) ja vertikaalne aspekt (omandada haridust spetsialist ( "professionaalne bakalaureuse"), bakalaureuse, magistri- ja doktoritööd) mitmekesistamine õppevorme - regulaarne, tellitud, õhtul ja kaugõppe arendamise ja hooldamisega seotud unikaalse erialadel riigi, andes olulise strateegilise eelise diferentseerimine ja arendamine ainulaadne tehnoloogia ja tootmise geograafilise turu arengut, meelitades välisüliõpilaste muutuvas Ülikooli õppeasutuse, mis annab hariduse "elu" institutsiooniks läbi elukestva õppe arendamise kaudu haridusteenuste valdkonnas "elukestev õpe". uute vormide ja meetodite koolitus, aktiveerides ise koolitust ja praktilist koolitust õpilaste, sh rakendused õppeprotsessi kaugõppe põhineb veebipõhine koolitus ja eksam ( "E-õpe") ja kasutamine globaalse kohaliku ala võrkude ja Interneti luua pikaajaline partnerlus teaduslikel teenused tööstusele alaliste integratsiooni sidemeid Bulgaaria ja Euroopa ülikoolide osalemise kaudu ühisprojekte muutmise Tehnikaülikooli Varna rahvusvaheliseks teaduslikud konverentsikeskusesse Musta mere piirkonnas.

Ühtlustamise strateegia ja eesmärgid TU-Varna riiklike ja piirkondlike strateegiliste eesmärkide

Peamine prioriteet ees Tehnikaülikool Varna pärast Bulgaaria ühinemist Euroopa Liiduga on ühtlustada parameetrid õppe- ja teadustöö ülikooli juures trendid EL kõrghariduse:

arengut kolmetasandilise süsteemi haridus (bakalaureus, magister, doktor) juhtimise ja kogu kasutamine ainepunktide ülekandmise süsteem, mis tagab üliõpilaste liikuvust; liikuvust koolituse ja uurimistöö õppejõudude, üliõpilaste ja kraadiõppurite süsteemi loomine juhtimise õpetamise kvaliteeti ja teadus tagajana säästev areng.

Sünkroniseerimine missiooni ja eesmärkide Tehnikaülikool - Varna riiklike ja piirkondlike strateegiliste eesmärkide seisneb:

ettevalmistamisel laia profiiliga eksperdid Engineering and Technology, millel interdistsiplinaarseid teadmisi ja arengu tagamiseks riigi majanduse ettevalmistamisel kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide valdkonnas mere tööstusele, pakkudes arengut laevaehitus, laevaremont, sadama töö, shipping operatsioon, keemiliste ja energiatööstuses kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste valdkonnas ökoloogia merekeskkonna ja seadmete ja tehnoloogia kaitseks merekeskkonna reostuse spetsialistide koolitamisel, tööstuse juhtimise, suudab asjatundlikult juhtida tööstusorganisatsioonidele laevaehituse alal ja meretranspordi, masinaehitus, elektroonika ja side strateegiliste uuringute arengu valdkonnas infotehnoloogia, elektroonika, side, materjaliteadus, masinaehitus, laevaehitus, transpordi ja muude teadus- ja tehnoloogia koolitus kõrgharidusega spetsialistid, vajaduste rahuldamiseks Kirde regiooni Bulgaariasse wideprofile spetsialistid põllumajanduse valdkonnas teadmisi ja oskusi sellistes valdkondades nagu "Engineering and Technology" ja "taime- ja loomakasvatus."

Analüüsides eespool viidatud asjaolu, et Tehnikaülikool Varna on täpselt formuleeritud ja edastada missiooni, strateegia, eesmärgid ja ülesanded ning läbi hariduspoliitika ja uurimistöö 60-aastase perioodi jooksul alates selle loomisest kuni Käesoleval hetkel on täielikult kooskõlas vastu ja teatas programmi dokumente.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Bulgaaria

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Technical University of Varna

Osakonnad - elektrivarustuse ja seadmed - Electroenergetics (elektroenergeetika) - Elektrotehnika ja Technologies - Teoreetiline ja mõõtmine Elektrotehnika - kehalise kas ... [+]

Osakonnad Elektrivarustuse ja seadmed Elektrivarustuse ja seadmed osakond loodi 1971. aastal, samal ajal kui avati samanimeline suur kahe teemasid: Elektrivarustuse Industries Elektriseadmed Veetranspordivahendite Viimastel aastatel on õpetamise ja uurimistöö protsessid viivad läbi kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, vilistlased Bulgaaria ja välisülikoolides (Venemaa, Saksamaa, Tšehhi Vabariik). Bulgaaria ja välisriikide kogemus oli kasulik osakonna ja eriala tervikuna. Märkimisväärne osa teaduskonna osakonna laseb pikaajalise spetsialiseerumine Taani, Venemaa, Tšehhi Vabariik, Saksamaa ja Austria. Loonud viljakad kontaktid välismaa ülikoolides. Kas luua ja säilitada ... [-]
Bulgaaria Varna
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Technical University of Varna

Osakonnad - Laevaehitus - Laevade masinad ja mehhanismid - Navigation, transpordi juhtimine ja säilitamine veeteed - Ökoloogia ja keskkonnakaitse - Plant kasvab - soojust ... [+]

Osakonnad laevaehitus Laevaehituse osakond pakub erikoolituse omandada akadeemilise kraadi: Bachelor of Science õpilastele suuremaid ning Shipbuilding ja Marine Engineering; üliõpilastele teiste peamiste at TU-Varna, mis on seotud ehitamise ja käitamise laevade ja mere struktuurid; Reaalteaduste magister spetsialistide koos bakalaureusekraadi kohta Shipbuilding ja Marine Engineering spetsialistide koos bakalaureusekraadi EnginEurope ja laevade tegevuse. Laev Masinad ja mehhanismid Suur of Marine Engineering võeti kasutusele 1963. aastal, esimese aasta üliõpilaste vastuvõtmisel on mehaaniline ja elektriline Engineering Institute-Varna, nüüd Tehnikaülikool - Varna. Õ... [-]
Bulgaaria Varna
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Technical University of Varna

Osakonnad - Materials Science and Technology - masinatööstuses Tööriistad Technology - Industrial Design - Automotive Engineering ja tehnoloogia - Tehniline mehaanika - M ... [+]

Osakonnad Materials Science and Technology Department of Materials Science and Technology (MST) on osakonna struktuuri Tehnikaülikool Varna. See loodi esimene õppeaasta (1963-1964) kohta Kõrgem Tehnikum, mis oli taastatud 1962. aastal. Department of Materials Science and Technology on juhtiv osakond koolitus järgmistes suurtootjate: Mechanical Engineering and Technology - bakalaureusekraad, seadmed ja instalations Chemical, nafta-ja gaasitööstuse - bakalaureusekraad, masinaehituse ja tehnoloogia - magistrikraad, Chemical ehitus - magistrikraad, tehnoloogia Masinad ja keevitamine Systems - magistrikraad, materjaliteadus ja -tehnoloogia of Mechanical Engineering Materials - doktoriõppe... [-]
Bulgaaria Varna
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Technical University of Varna

Osakonnad - automatiseerimine tootmine - Computer Sciences ja tehnoloogia - elektrooniline ja mikro-elektroonika - Kommunikatsioonide projekteerimine ... [+]

Osakonnad Automaatika tootmise Arvuti ja -tehnoloogia Osakond pakub koolitust järgmistel suurtootjate: Tarkvara ja Internet Tehnoloogia Arvuti süsteemid ja tehnoloogia Uuringud õppekava esmakordselt Bulgaarias on täielikult kooskõlas rahvusvaheliste standardite koolitust arvuti teaduse ja tehnoloogia. CST osakond regulaarselt uuendama oma õppekava, mis võimaldab viimaseid saavutusi infotehnoloogia ja infotehnoloogia viivitamata esitada õpilastele. Õppekavade ajakohastamine põhineb tööturu vajadustele IT-spetsialistidele on viimased soovitused IEEE (World Organisation of Electrical and Electronic Engineers) ja ACM (Association for arvutid), ja pidev akadeemilisi programme j... [-]
Bulgaaria Varna
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles