Loe ametlikku kirjeldust

Varna University of Management ( VUM ) on rahvusvaheline ärikool, mis asub Euroopas, Bulgaarias. Üle 50 riigi õpilased saavad suurepärase hariduse äri- ja turundus-, IT-, turismi- ja külalislahkuse juhtimise, gastronoomia ja kulinaaria valdkonnas.

VUM pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kahekordse kraadiõppe programme, mida õpetatakse täielikult inglise keeles koostöös ülikoolidega sellistes riikides nagu Ühendkuningriik (Cardiff Met), Šveits (BHMS), Holland (Stendeni ülikool). Õpilased õpivad sünkroniseeritud õppekavasse nagu partnerasutustes ja peavad vastama eksamitega samadele kõrgetele standarditele. Nad lõpetavad kraadi nii VUM kui ka VUM .

VUM l on suurepärased sidemed ettevõtetega ja on pikaajaline edukus, kui panna üliõpilased oma parimad tööandjad Ameerika Ühendriikidesse, Austraaliasse, Suurbritanniasse, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse.

VUM maailma edetabelites

  • VUM jääb I maailmasõidus 1600 üliõpilaste liikuvuse seas I koht vastavalt maineka U-Multirank auastmele
  • VUM on antud 3 Palme excellence - suurepärane ärikool, mis tugevdab rahvusvahelist mõju - Ida-Euroopa Palme Excellence klassifikatsioon.
  • Parimmaster.com on ülikool oma Ida-Euroopa astme kohal.
  • Parimmaster.com on rahvusvaheline majutus ja turismimajanduse magistri kraad ülikoolis 20. kohal.
  • Sotsiaalteaduste uurimisvõrgustiku (SSRN) andmetel on VUM õppejõudude ja üliõpilaste väljaannete arv 300 ülikoolide seas maailma ülikoolide seas järjestatud.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Varna University of Management

Rahvusvaheline külalislahkuse ja turismi juhtimine MSc pakutud VUM on kavandatud vastama tööstuse juhid, juhid ja teised spetsialistid turismitööstuses. Selle magistriõpp ... [+]

Rahvusvaheline külalislahkuse ja turismi juhtimine MSc pakutud VUM on kavandatud vastama tööstuse juhid, juhid ja teised spetsialistid turismitööstuses. Parimmaster.com on rahvusvaheline majutus ja turismimajanduse magistri kraad ülikoolis 20. kohal.

Selle magistriõppega ühinedes saate oma juhtimis-, uurimis- ja analüütilised oskused töötada kõrgemate standarditena, mis on vajalikud selle dünaamilise tööstusharu tipptasemel juhtkonna liikmeteks.

Sul on võimalus mitte ainult põhjalikke teoreetilisi teadmisi, vaid ka suuri praktilisi suundi läbi arvukate projektide ja juhtumiuuringute.

Meie intensiivne, kuid üldine lähenemisviis valmistab meie lõpetajate ette mitmesuguseid võimalikke karjääre reisides ja turismis. Osa põhilisi mooduleid programm on uurimine Hospitality ja turismi maastik, tööstusprojektide juhtimine, samuti inimeste juhtimine ja kultuuride turustamine.... [-]

Bulgaaria Varna
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Varna University of Management / Висше Училище по Мениджмънт
Address
13A Oborishte Street
Varna, Varna, Bulgaaria
Koduleht
Telefon
+359 52 300 680