Loe ametlikku kirjeldust

EAFIT

EAFIT 50. aastapäeva tähistamine 2010. aastal oli võimalus arutleda veelkord sümbiootiline suhe meie institutsioon ja väljaspool kogukonnas.

Reaalse tähtsus meie ülikooli programmid koos meie tihedad sidemed tööstussektoris ning õppejõud ja töötajad, kes on koolitatud vastavalt kõrgeimatele kvaliteedinõuetele, et meie ülikoolis ruumi, mis annab otsese juurdepääsu välismaailmaga, samal aeg varustada õpilased teadmisi, et seadustab inimese / eetiline osa ja toetab uusi tehnoloogiaid.

Olemasolevad akadeemilisi programme ajal ei vasta täielikult ootustele Antioquia äriringkondadega ning rahulolematus oli katalüsaatoriks allkirjastamisel harta Escuela de Administración y Finanzas (School of Administration and Finance, või EAF) kohta 4. mai 1960 . Kolm kuud hiljem, august 17 American professor Bernard J.
Hargadon Jr. algas õppetöö klassi kohta raamatupidamistava, osa ärijuhtimise õppekava, klassiruumis kesklinna Medellín.

Nendest tagasihoidlik algus, erinevate arengute hiljem tekkis, et muudaks asutuse üheks Colombia juhtiv akadeemilised keskused. Esimene muudatus toimus 1962. aastal, kui Instituto Tecnológico (Institute of Technology) avas oma uksed ja hakkas pakkuma kraadi programmid tekstiil, tööstus- ja mehaanilised tehnoloogiate ja programmeerimine. See oli hetk, whentwo rohkem tähti (I ja T) lisati EAF nimi.

Aastal 1963, EAFIT kolis oma praegusesse campus asub La Aguacatala naabruses Medellín lõuna pool. On olemas, et asutuse tähtsamaid muutusi, on toimunud, sh tunnustamiseks 1971 ülikooli ja tühistamine.
tehnoloogilise programme, et teha ruumi uutele õppeainetes. EAFIT lõpuks moodustasid neli kooli: Juhtimine (1979), ehitus (1979), loodus- ja humanitaarteaduste (1997) ja seadus (1999). Ülikooli viies koolis avati 2012. aastal: Majandus-ja rahandusministeerium.

Teises suur areng, Riiklik Haridusministeerium andis ülikooli akrediteerimine kvaliteetne institutsioon esmakordselt 2003. aastal ja 2010. aastal laiendati, et tunnustada neid kaheksa aastat.

Täna, EAFIT on tipptasemel ülikool, mis pakub 19 bakalaureuseõppe programmidele, 3 doktorit, 21 magistrikraadi programmid ja rohkem kui 60 lõpetaja tunnistuse programmid, samuti täiendõppe programmide, keelekursused ja palju muud. Asutus on ka satelliit ülikoolilinnakud Bogotá, Pereira ja Llanogrande (Rionegro).

Kolumbia hüppab välismaale - Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna ees. Lisateave siin: www.eafit.edu.co/medios/eleafitense/108/Paginas/colombia-al-otro-lado-del-charco-estaa-asia-pacifico.aspx

Aasia nädal 2017 - Lisateave Aasia nädala neljandast väljaandest EAFITis: www.eafit.edu.co/centros/asia-pacifico/semanaa-asia/Paginas/Semana_Asia_2017.aspx

Programmide õpetamise keel:
  • Spanish (Colombia)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universidad EAFIT

Universidad EAFIT MIB pakub ainulaadset rahvusvahelist ja multikultuurset kogemust erinevates eluvaldkondades õppivatele õpilastele. ... [+]

Miks meie MIB?

Universidad EAFIT MIB pakub ainulaadset rahvusvahelist ja multikultuurset kogemust erinevates eluvaldkondades õppivatele õpilastele.

Õppekava

Integreeritud magistriõppeprogramm hõlmab mitmeid olulisi valdkondi rahvusvahelistes ärides: teadusuuringute sihtasutused ja statistika, juhtimis- ja ülemaailmne majandus, strateegia, toimingud ja kommunikatsioon. Meie kursused tuginevad üksteisele ja täiendavad seda.

Meie õppejõud kasutab erinevaid õpetamismeetodeid, et arendada välja peamised võimalused, mida on vaja ülemaailmse majanduse ja rahvusvaheliste turgude üha keerukamaks muutmiseks, nagu aktiivne õppimine, grupiprojektid ja simulatsioonid.

Osalise tööajaga MIB (4 semestrit)... [-]

Colombia Medellín
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Video Institucional-Universidad EAFIT

Location address
EAFIT Pereira
Carrera 19 #12-70 Megacentro Pinares

Pereira, Risaralda, CO
Location address
EAFIT Bogotá
Carrera 12 # 96-23, oficina 304

Bogotá, Bogota, CO
Location address
Universidad EAFIT
Main Campus

Medellín, Antioquia, CO