Pontificia Universidad Javeriana

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1623. aastal loodud Jeesuse Seltsi poolt loodud Kolumbia valitsus on katoliku ülikool, mille eesmärk on teenida inimühiskonda, eriti Kolumbiat, püüdes luua rohkem tsiviliseeritud, haritumat ja õiglasemat ühiskonda, mis on inspireeritud evangeeliumi väärtustest.

See edendab inimeste igakülgset koolitamist, inimväärtusi, arengu ja teaduse ja kultuuri edastamist ning aitab kaasa ühiskonna arendamisele, suunamisele, konstruktiivsele kriitikale ja ümberkujundamisele.

Esimene ülikool Kolumbias, millel on institutsiooniline akrediteerimine

Haridus- ministeerium kiitis 12. juunil 2003 Pontificia Universidad Javeriana resolutsiooni nr 1320 alusel kaheksa aastat heaks.

Resolutsioonis rõhutatakse, et ülikool "on saavutanud piisava kvaliteeditaseme, nii et vastavalt asjaga seotud eeskirjadele tunnustatakse seda asjaolu avalikult institutsionaalse akrediteerimise kaudu".

Missioon

Javeriana Ülikool on katoliku kõrgharidusasutus, mille asutab ja juhib Jeesuse Selts, mis on pühendunud asutajaüksuse hariduspõhimõtetele ja suunistele.

Eksperdid õpetavad, uurivad ja teenindavad tipptaset kui riigi integreeritud piirkondi, globaalset ja interdistsiplinaarset perspektiivi omavat ülikooli ning teevad ettepaneku:

  • inimeste kõrgetasemelise, eetilise, akadeemilise, professionaalse ja sotsiaalse vastutuse eest silma paistvate inimeste terviklik moodustumine;
  • teadmiste ja kultuuri loomine ja arendamine kriitilises ja innovaatilises perspektiivis, et saavutada õiglane, jätkusuutlik, kaasav, demokraatlik, kaastundlik ja austav inimväärikuse ühiskond.

    576 Ülikooli juhatus, 26. aprill 2013 Leping ( allalaadimisleping )

Asukohad

Bogotá

Address
Carrera 7 No. 40 - 62
111321 Bogotá, Bogota, Colombia