Loe ametlikku kirjeldust

1623. aastal loodud Jeesuse Seltsi poolt loodud Kolumbia valitsus on katoliku ülikool, mille eesmärk on teenida inimühiskonda, eriti Kolumbiat, püüdes luua rohkem tsiviliseeritud, haritumat ja õiglasemat ühiskonda, mis on inspireeritud evangeeliumi väärtustest.

See edendab inimeste igakülgset koolitamist, inimväärtusi, teaduse ja kultuuri arendamist ja edastamist ning aitab kaasa ühiskonna arengule, juhendamisele, konstruktiivsele kriitikale ja ümberkujundamisele.

Esimene ülikool Kolumbias, millel on institutsiooniline akrediteerimine

Haridus- ministeerium kiitis 12. juunil 2003 Pontificia Universidad Javeriana resolutsiooni nr 1320 alusel kaheksa aastat heaks.

Resolutsioonis rõhutatakse, et ülikool "on saavutanud piisava kvaliteeditaseme, nii et vastavalt asjaga seotud eeskirjadele tunnustatakse seda asjaolu avalikult institutsionaalse akrediteerimise kaudu".

Missioon

Javeriana Ülikool on katoliku kõrgharidusasutus, mille asutab ja juhib Jeesuse Selts, mis on pühendunud asutajaüksuse hariduspõhimõtetele ja suunistele.

Eksperdid õpetavad, uurivad ja teenindavad tipptaset kui riigi integreeritud piirkondi, globaalset ja interdistsiplinaarset perspektiivi omavat ülikooli ning teevad ettepaneku:

- inimeste kõrgetasemelise, eetilise, akadeemilise, professionaalse ja sotsiaalse vastutuse eest silma paistvate inimeste terviklik moodustumine;

- teadmiste ja kultuuri loomine ja arendamine kriitilises ja uuenduslikus perspektiivis, et saavutada õiglane, jätkusuutlik, kaasav, demokraatlik, kaastundlik ja austav inimväärikuse ühiskond.

576 Ülikooli juhatus, 26. aprill 2013 Leping ( allalaadimisleping )

Programmide õpetamise keel:
Spanish (Colombia)
Hispaania

See ülikool pakub ka:

Magister

Pontificia Universidad Javeriana

Linna- ja regionaalplaneerimise magistrikraad on kraadiõppe programm, mis loodi 1975. aastal interdistsiplinaarsete uuringute teaduskonnas. Praegu on see arhitektuuri ja ... [+]

Linna- ja regionaalplaneerimise magistrikraad on kraadiõppe programm, mis loodi 1975. aastal interdistsiplinaarsete uuringute teaduskonnas. Praegu on see arhitektuuri ja disaini teaduskonna üksus, mis on orienteeritud teadustööle ja spetsialistide põhjalikule ja interdistsiplinaarsele väljaõppele, analüüsides, uurides ja sekkudes linnade ja piirkondade planeerimise, maaplaneerimise ja linnade ja piirkondade projekteerimise protsessi Colombias , et aidata kaasa lahenduste leidmisele meie ühiskonna praegustele probleemidele vastavalt Pontificia Universidad Javeriana missiooni juhistele.

taotleja Profiil

Linna- ja regionaalplaneerimise magistriõpe on suunatud eri valdkondade spetsialistidele, kes soovivad oma erialase praktika või teadmiste ja / või huvide arendamise kaudu oma teadmisi ja oskusi süvendada, et aidata kaasa ruumi ehitamisele ja nautimisele. võib sisaldada ja määrata kindlaks ühiskonnad, mis on demokraatlikud, jätkusuutlikud, kaasavad ja millel on konkurentsivõimeline ja kodanikukultuur. See on suunatud spetsialistidele Arhitektid, insenerid, disainerid, juristid, majandusteadlased, ajaloolased ja administraatorid.... [-]

Colombia Cali
January 2020
Päevane õpe
4 semestrit
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles