Universidad Santo Tomas

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sissejuhatus

Universidad Santo Tomás on mittetulunduslik katoliku kõrgharidusasutus. Ülikool on esindatud viies riigi linnas, kus on ülikoolilinnakud Bogotos, Bucaramangas, Medellinas, Tunjas ja Villavicencios, samuti 23 ülikoolide abistamise keskust, mis toetavad kaugõpet kogu riigis.

Meie missioon ja visioon

Institutsionaalne missioon

Universidad Santo Tomás missioon on inspireeritud kristlikust humanistlikust mõttest Saint-Thomas Aquinasest. See seisneb kõrghariduse valdkonna inimeste tervikliku hariduse edendamises õppetöö ja -protsesside, teadusuuringute ja sotsiaalse mõju kaudu. Eespool nimetatud eesmärgiks on võimaldada õpilastel reageerida eetiliselt, loominguliselt ja kriitiliselt inimelu praegustele nõudmistele ning aidata lahendada ühiskonna ja riigi probleeme ja vajadusi.

Institutsionaalne visioon

Colombia Universidad Santo Tomás on 2027. aastal rahvusvaheline viide suurepärase multi-campus hariduse kvaliteedile. Seda tunnustatakse tema põhiliste ülesannete tõhusa ja süsteemse sõnastamisega, samuti inimarengu ja vastutustundliku ühiskondliku ümberkujundamise liikumapaneva jõuna jätkusuutlikus õiglus- ja rahuotstarbelises keskkonnas ühise heaolu otsimisel.

Meie ajaloo kohta

Universidad Santo Tomás oli Colombia esimene ülikoolirühmitus, mis asutati 13. juunil 1580.a. paavsti Gregory XIII pontifikaadi all. 1608. aastal asutati Santo Tomási kool, mis hiljem ühendati Universidad de Estudios Generales'iga (General Studies University). Siis asutati Colegio- Universidad Santo Tomás , hiljem nimetati Universidad Tomística (Thomistic University).

Ligi kolm sajandit oli ülikool lõputu mõtlemise ja kultuuri allikas, mis õpetas olulist arvu Neogranadinode (Nueva Granada võidukaartide kodanikud). Tuntud lõpetanute seas on Andrés Rosillo (filosoofia, teoloogia ja piiblitööstuse Canon), Camilo Torres (kuulsa Memorial de Agravios - Grievance mälestusmärgi autor), Francisco José de Caldas (Canoni lõpetaja), Francisco de Paula Santander (filosoofia ja õigusteaduskonna lõpetanu) ja Atanasio Girardot (Canon lõpetanud).

1975. aastal oli Universidad Santo Tomás üks kaugõppeprogramme pakkuvatest pioneeritest, moodustades suure hulga spetsialistid riigi eri piirkondadest. 1996. aastal asutati Tunja ülikoolilinnak; järgmisel aastal avati Medellini ülikoolilinnak ning 2007. aastal oli Villavicencios avatud näost näkku programmide kohapealne pakkumine.

Mitmekeskuse kõrgkvaliteetne ülikool

Universidad Santo Tomás on osa Kolumbia kõrgharidusasutuste valitud rühmadest, kelle Kolumbia haridusministeerium on andnud kõrgekvaliteedilise institutsionaalse akrediteerimise tänu akadeemiliste programmide ja teenuste kõrgekvaliteedilisele tasemele üliõpilastele, professoritele, ja halduspersonal.

Kvalitatiivse ja pideva täiustamise pideva otsingu tulemusena on asutusel akrediteeritud bakalaureuseõppe programmid kõikides ülikoolilinnakutes kogu riigis.

Universidad Santo Tomás tähendab see akrediteerimine pika kultiveeritud kogemuse tunnustamist; edukas juhtimine; ühine töö; pideva paranemise püüdlus; erakordne inimrühm; ja misjonär teenib riiki ja muutub kvaliteetseks ülikooliks, kus on humanistlikud ja kristlikud kriteeriumid ning sügavalt juurdunud reaalsuse teenimine ja ümberkujundamine.

Akadeemilised programmid

77 bakalaureuseõppe ja 111 kõrghariduse programmi

Universidad Santo Tomás pakub laia valikut bakalaureuse ja magistriõppe programme järgmistes valdkondades:

  • Majandus, juhtimine ja raamatupidamine
  • Õigus ja politoloogia
  • Ehitus, arhitektuur ja urbanism
  • Terviseteadused
  • Sotsiaalteadused
  • Filosoofia ja teoloogia

Universidad Santo Tomás püüab kõigis oma ülikoolides välja töötada uurimiskultuuri, mis on mõeldud nii institutsiooniliseks kui ka välisteks kontekstideks, luues integreeritud uurimiskogukonna rühmituste, taimede ja võrgustike kaudu, mis vastavad teadmiste vajadustele ja selle rakendamisele.

Universidad Santo Tomás uurimiskultuur on dünaamilises valdkonnas, mis läheb kaugemale institutsionaalsest, lugedes uut pedagoogikat ning mille eesmärgiks on akadeemilise kvaliteedi raamistiku laiendamine ja katvus.

Universidad Santo Tomás eesmärk on:

  • Teadusuuringute konsolideerimine, edendamine ja arendamine eri liinides, alates interdistsiplinaarsest ja interdistsiplinaarsest perspektiivist, mis on seotud õpetamise ja sotsiaalse mõjuga.
  • Uurimistöö edendamine teaduslikul tasandil ja arutelude teaduses.
  • Teadmiste jagamise, intellektuaalse tootmise ja väljaannetega seotud projektide haldamine.

Vilistlased

Universidad Santo Tomás õppimine võimaldab tuleviku spetsialistidel töötada välja tööjõu oskused, et muuta ühiskond oma elukutset erinevates riiklikes ja ülemaailmsetes kontekstides, kus on kõrge kvaliteedi ja juhtimisvõime, mis mitte ainult ei võimalda neid kasutada kohe pärast kuid ka konsolideerida oma äriideid, et saada kindlad ettevõtted, mis aitavad kaasa riigi arengule ja oma eluprojektidele.

Praegu on asutusel rohkem kui 132 477 spetsialisti riigis ja kogu maailmas, kes on koolitatud kodanike ees, kes on pühendunud ühiskonna kasvu edendamisele, mis suurendab nende koolituse kvaliteeti dialoogi ja püsiva ajakohastamise ruumides. Kõrgkvaliteedilise akrediteerimisega ülikooli lõpetamisel on spetsialistid võimelised tegutsema põhivaldkondades, mis mõjutavad otseselt globaliseeruvas maailmas toimuvate erinevate tegelikkuste igapäevast ülesehitust.

Asukohad

Bogotá

Address
Cra. 9 No 51 - 11
Bogotá, Colombia

Bogotá, Bogota, Colombia

Programmid

See ülikool pakub ka: