Open UIDE

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

OpenUIDE loodi eesmärgiga olla Andide piirkonna referentülikool. Toetab ja toetab Ecuadori rahvusvaheline ülikool, mis on noor, innovaatiline, positiivse, proaktiivse ja visiooniga ülikool.

UIDE on vähem kui kahe aastakümne jooksul ehitanud ühe ilusaima ülikoolilinnaku Ladina-Ameerikas, asutanud kontorid Ecuadori erinevates linnades ja tugevdanud olulisi rahvusvahelisi sidemeid maailmakuulsate haridusasutustega.

Nüüd on tehtud ettepanek pakkuda uute tehnoloogiate kaudu kvaliteetset kaugõppe pakkumist koostöös Euroopa ühe mainekama veebiettevõtluskooliga, IMFi akadeemilise asutusega.

UIDE otsustab koostöös IMF-i akadeemilise asutusega panustada virtuaalsele koolitusele ja loovad 2018. aastal aluse OpenUIDE loomiseks kõrghariduse moodustamiseks ja võrdlusasutusena Andide piirkonna virtuaalsetes meistrites.

Mõlema asutuse liit on verstapost haridussektoris, ühendades ülikooli teoreetilise ja reguleeritud väljaõppe rahvusvahelise nägemusega ärikooli visiooni ja praktiliste kogemustega. See liit pakub õpilastele juurdepääsu kvaliteetsele, virtuaalsele ja rahvusvahelisele koolitusele.

IMFi akadeemiline asutus on rahvusvaheline ärikool, mis on oma loomisest alates 2001. aastal valinud kvaliteetse väljaõppe programmidega, millel on ülikoolide akadeemiline toetus Euroopa kõrgharidusruumile (EHEA).

Koolil on ulatuslik ametlike ja professionaalsete meistrite kataloog ning enam kui 900 kursust, mida õpetavad arstide teaduskond ja spetsialistid, kellel on ulatuslikud kogemused igas oma valdkonnas.

Praegu on IMFi akadeemilisel asutusel kontorid Ladina-Ameerikas ja Euroopas ning lepingud ülikoolidega viiel kontinendil.together now John Schnobrich / Unsplash

Põhikiri

missioon

OpenUIDE visioon on olla Andide piirkonna tehniliste alade spetsialistide veebikoolitusel edukaks eluks rahvusvaheline eeskuju.

vaade

Olla 2035. aastaks üks parimatest Ladina-Ameerika ülikoolidest ja aidata kaasa Ameerika mandri integratsioonile.

metoodika

OpenUIDE tutvustab paindlikku metoodikat, mis põhineb moodulkoolituse marsruutidel. Mõeldud oskuste omandamiseks järk-järgult ja koolituse läbimiseks samal õppeaastal.

Tulime välja idee pakkuda haridust, mis oleks kättesaadav kõigile, igas olukorras.

Veebimetoodika Virtuaalsed live-tunnid Virtuaalne ülikoolilinnak Virtuaalne raamatukogu
Juurdepääs päevakavale meie virtuaalsest ülikoolilinnakust. Saadaval 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Pakume tänu meie metoodika põhipunktidele õpilasele lähedast metoodikat. Nii näete neid ainult ühe Interneti-juurdepääsuga. Kuulake, küsige ja arutlege õpetajaga interaktiivse platvormi kaudu. Kui jäite klassist maha või soovite seda uuesti näha, pääsete neile juurde OpenUIDE ülikoolilinnakust. Juurdepääs kogu koolituse sisule, kui soovite, on võimalus vaadata meid tööriista 2.0 kaudu või alla laadida neid PDF-vormingus. Tehke koostööd ja suhelge klassikaaslaste ja õpetajatega vestlus- ja vestlusringide kaudu, foorumites ja vestlustes. Kasutage ära näidud, juhtumianalüüsid ja juhtumianalüüsid, võimaldades testide enesehindamist. Nautige rohkem veebis pakutavat haridussisu, enam kui 9000 viidet enam kui 120 spetsialiseerunud väljaandjalt, kes on seotud ärimaailmaga. Virtuaalne vorming võimaldab teil õppimise edendamisega alla joonida, märkmeid lisada või teksti kuvamisviisi muuta.
Piiramatu juhendamine Meistriklass ja võrgustike loomine Juhtumianalüüs
Sellel on isikliku juhendaja tugi ja sektori professionaalsete õpetajate juurdepääs, kellega e-näo õpetusi läbi viia ja vestluste, foorumite, telefoni või e-posti teel ühendust võtta. Koolitusmaailma oluline osa on kontaktvõrgud. IMF-is aitame teil luua oma võrgustiku koos selle sektori kolleegide ja spetsialistidega kutsete kaudu veebiseminaridele, ümarlaudadele ja igasugustele jooksvatele sündmustele. Iga mooduli jaoks on ette nähtud juhtumianalüüs, tegelik ja praegune ettevõte Amadeus, kust nad uurivad oma andmeid ja asjaolusid. Iga õppeaine vaatenurgast töötamine, kui tudeng õpib, võimaldab tal välja töötada globaalse nägemuse ettevõtte maailmast.

Läbipaistvus

Oma päritolust lähtuvalt oleme pühendunud filosoofiale: igaühel on õigus maksimaalse kvaliteediga koolitusele kohandatud hinnaga. Me hõlbustame seda võimalust nii eraüliõpilastele kui ka ettevõtetele, pakkudes soodsa hinnaga programme, mida toetavad peamised kvaliteediarediteeringud. Sel põhjusel on OpenUIDE töötanud välja turu ja kliendi vajadustele kohandava laia kataloogi, pakkudes õppetoetuste ja toetuste haldamist.Laptop and notepad Nick Morrison / Unsplash

filosoofia

Kvaliteet

OpenUIDE visioon on olla Andide piirkonna tehniliste alade spetsialistide veebikoolitusel edukaks eluks rahvusvaheline eeskuju.

tehnoloogia

Olla 2035. aastaks üks parimatest Ladina-Ameerika ülikoolidest ja aidata kaasa Ameerika mandri integratsioonile.

Dekaloog

 1. Võitlus rahu, vabaduse ja demokraatia eest
 2. Edendada usaldusväärsete asutuste arengut Ecuadoris ja Ladina-Ameerikas
 3. Panustage riigi ja inimese tulevikuvisiooni loomisse
 4. Koolitage ettevõtjaid. Suurendage loovust, innovatsiooni ja ettevõtlikkust
 5. Austage teiste õigusi ja seadust
 6. Võitlus õiguskindluse eest Ecuadoris ja Ladina-Ameerikas
 7. Eetika ja korruptsioonivastase võitluse edendamine
 8. Arendage solidaarsustunnet
 9. Tunnistage teiste teeneid
 10. Propageerige produktiivset tööd

hea tava

OpenUIDE-st alates edendame heade koolituspraktikate kaudu õpilase lahutamatut moodustamist.

 1. Õppige õppima: lugemis-, õppimis- ja uurimisharjumuste omandamine
 2. Ela väärtustega
 3. Ole ennetav, positiivne
 4. Kapten hispaania keelt ja valdama inglise keelt või teist keelt ja arvutiteadust
 5. Ole vastutav oma koolituse eest: pühendumus õppetööle, täpsus, vastutus ja eetika

Asukohad

Quito

Address
Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán
170135 Quito, Pichincha, Ecuador

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega