Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

EIT digitaalsed suvekoolid tervitavad kõiki ülikooli ja tööstuse osalejaid, kes soovivad digitaalse tehnoloogiapõhise äritegevuse arendamisel praktilisi kogemusi saada.

Kahe nädala EIT digitaalsed suvekoolid kombineerivad tipptasemel tipptasemel võtmetähtsusega digitaaltehnoloogiat ja innovatsiooni ja ettevõtluse kogemusi (I

EIT digitaalsed suvekoolid on unikaalsed kaks nädalat üritused, mis toimuvad igal suvel mitmel pool Euroopas, sealhulgas Lissabonis, Eindhovenis, Stockholmis, Budapestis, Rennes, Tallinnas, Trentos, Ljubljanas, Münchenis, Bolognas ja Helsingis. Osalejad sukelduvad tegelikesse ärijuhtumiuuringutesse, mis pärinevad kiirendajatest, alustavatest ettevõtetest ja meie tööstuspartnerite võrgustikust.

Suvekoolid keskenduvad digitaalsele tööstusele, digitaalsetele linnadele, digitaalsele heaolule, digitaalsele tehnikale ja digitaalsele rahastamisele, mis on EIT digitaalsed fookusvaldkonnad.

Osalejatele antakse neli ECTS ainepunkti (Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteem).

EIT Digital Summer School on osa EIT Digitalist, Euroopa juhtivast digitaalse innovatsiooni ja ettevõtlushariduse organisatsioonist, mis juhib Euroopa digitaalset ümberkujundamist. EIT Digital on Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi teadmis- ja innovaatikakogukond.

Tutvuge tänavu suvel viimaste digitaalsete tehnoloogiate innovatsiooni ja ettevõtluse arendamisega!

Õppimine tehes ja oma võrgu kasvatamine

Suvekooli osalejana töötate meeskondades ja rakendate “õppimist”, et arendada mõtteviisi ja oskusi innovatsiooni ja ettevõtluse jaoks. Loodame, et te võtate selle suurepärase võimaluse õppida ja võrgutada õpilaste ja professionaalse intrapreneurs äri ja innovatsiooni kogukond.

Hangi pädevus

Lugege, kuidas häirivad tehnoloogiad mõjutavad turge ja ettevõtteid ning kuidas ärimudelid muutuvad.

Hangi enesekindlus

Lugege ettevõtte arendusprotsessi erinevaid etappe ja seda, kuidas muuta äriidee elujõuliseks turupõhiseks ettepanekuks.

Hangi pehmed oskused

Meeskonnatöö eakaaslaste ja multidistsiplinaarsete spetsialistide, tööriistade ja tegelike äritegevuse väljakutsetega aitab teil oma õpinguid ellu viia ja viia need oma ettevõtte juurde.

Suvekooli asukohad

EIT Digital Summer School Locations Map

Programmide õpetamise keel:
Inglise

EIT Digital Summer School Rennes 2018

EIT Digital Summer School Tallinn 2018

Address
Brussels, Brussels, Belgia
Address
Tallinn, Harju County, Eesti
Address
Trento, Trentino-South Tyrol, Itaalia
Address
Ljubljana, Ljubljana, Sloveenia
Address
Munich, Bavaria, Saksamaa
Address
Helsinki, Soome
Address
Bologna, Emilia-Romagna, Itaalia
Address
Eindhoven, North Brabant, Holland
Address
Lisbon, Lisbon, Portugal
Address
Stockholm, Stockholm County, Rootsi
Address
Budapest, Ungari
Address
Rennes, Brittany, Prantsusmaa