Estonian University of Life Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Missioon Eesti Maaülikool on tagada säästva loodusvarade kasutamine ja maapiirkondade arengut. &nbsp Ülikoolid, just nagu inimesed, erinevad üksteisest. «Märk» Ülikooli on ennekõike väljendas oma kohustust ühiskonda - oma missiooni. &nbsp Eesti Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille prioriteedid akadeemilise ja teadusuuringute anda säästva arengu, loodusvarade vajalikud olemasolu Man samuti säilitamist pärandi ja elupaik. &nbsp Vastuseks ühiskonna vajadustele, Eesti Maaülikool on muutunud update väljatöötatud olemasolevate õppekavade ja avanud uusi toite. Tihenev konkurents lubamise vabade peegeldab populaarsus need erialad. &nbsp Eesti Maaülikool on kesklinnas teadus-ja arendustegevuse valdkondades, nagu näiteks põllumajandus, metsandus, loomade teaduses, veterinaaria, maaelu ja majanduse, toiduteaduse ja keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid. &nbsp Meie ülikool teeb siiras jõupingutusi, et muuta end traditsioonilise puhtalt põllumajanduslikele ülikooli jagamises avatud Euroopa Maaülikool. Eesti Maaülikooli eesmärk on tagada oma õpilastele lai, teaduspõhise hariduse.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Magister »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Magistriõpe Maastikuarhitektuur

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2018 Eesti Tartu

Maastikuarhitektuuri keskendub sekkumist maastiku läbi planeerimise, juhtimise ja disain. International Master programmi maastikuarhitektuur ühendab umbes mõiste maastik ... [+]

Rahvusvaheline magistriprogrammi maastikuarhitektuur ühendab umbes mõiste maastik, mis on üldiselt mõistetakse väljas ruumid, keskkondade ja kohtades ning inimestevahelisi suhteid ja nende ruumidega, keskkondade ja kohtades, nii tegevust ja arusaamu. Maastikuarhitektuuri on seotud maastike kõik tüübid, nii linnas kui maal, ja üldse kaalud väikseim avatud ruumi piirkonnas.

Eesmärk: Üldine eesmärk on võimaldada õpilastel saada professionaalset maastikuarhitektide, peamiselt Euroopa Föderatsiooni maastikuarhitektuuri (EFLA) akrediteering. Programmi eesmärk on kajastada EL Bologna protsessi ja EFLA kriteeriumitele.

Kraad: Master of Science in Engineering

Õpitulemused: programm varustab õpilaste vajalikud teadmised ja arusaamine järgmistes valdkondades ja aitab neil sünteesida teadmisi ja rakendada seda praktiliste probleemide ja projekte, et nad peavad tegelema:... [-]


Videod

Estonian University of Life Sciences: Student Life

Kontakt

Estonian University of Life Sciences

Aadress, rida 1 Estonian University of Life Sciences Kreutzwaldi 1
51014 Tartu, Eesti
Koduleht http://www.emu.ee/
Telefon +372 731 3001