Estonian University of Life Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Eesti Maaülikooli missioon on tagada loodusvarade säästev kasutamine ja maapiirkondade arendamine.

Ülikoolid, nagu inimesed, erinevad üksteisest. Ülikooli "tegelane" väljendub ennekõike ühiskonnas - oma missioonis.

Eesti Maaülikool on ainus Eesti ülikool, mille prioriteedid akadeemilises ja teadustegevuses pakuvad inimese olemasoluks vajalike loodusressursside säästvat arengut ning pärandi ja elupaikade säilimist.

Vastuseks ühiskonna vajadustele on Eesti Maaülikool saanud uuendatud, välja töötatud olemasolevatest õppekavadest ja avanud uusi erialasid. Suurem konkurss vabade töökohtade vastuvõtmiseks kajastab nende erialade populaarsust.

Eesti Maaülikool on uurimis- ja arendustegevuse keskus sellistes valdkondades nagu põllumajandus, metsandus, loomakasvatus, veterinaaria, maaelu ja majandus, toiduaineteadus ja keskkonnasõbralikud tehnoloogiad.

Meie ülikool teeb siirast jõupingutusi, et muuta end traditsioonilisest puhtalt põllumajanduslikust ülikoolist avatud mõtlevaks Euroopa Maaülikooliks. Eesti Maaülikooli eesmärgiks on tagada oma õpilastele laiapõhjaline teadustööpõhine haridus.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme » Vaata Health Magister »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Magistriõpe maastikuarhitektuur

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2019 Eesti Tartu

Maastikuarhitektuuri keskendub sekkumist maastiku läbi planeerimise, juhtimise ja disain. International Master programmi maastikuarhitektuur ühendab umbes mõiste maastik ... [+]

Rahvusvaheline magistriprogrammi maastikuarhitektuur ühendab umbes mõiste maastik, mis on üldiselt mõistetakse väljas ruumid, keskkondade ja kohtades ning inimestevahelisi suhteid ja nende ruumidega, keskkondade ja kohtades, nii tegevust ja arusaamu. Maastikuarhitektuuri on seotud maastike kõik tüübid, nii linnas kui maal, ja üldse kaalud väikseim avatud ruumi piirkonnas.

Eesmärk: Üldine eesmärk on võimaldada õpilastel saada professionaalset maastikuarhitektide, peamiselt Euroopa Föderatsiooni maastikuarhitektuuri (EFLA) akrediteering. Programmi eesmärk on kajastada EL Bologna protsessi ja EFLA kriteeriumitele.

Kraad: Master of Science in Engineering

Õpitulemused: programm varustab õpilaste vajalikud teadmised ja arusaamine järgmistes valdkondades ja aitab neil sünteesida teadmisi ja rakendada seda praktiliste probleemide ja projekte, et nad peavad tegelema:... [-]


Videod

Estonian University of Life Sciences: Student Life

Kontakt

Estonian University of Life Sciences

Aadress, rida 1 Estonian University of Life Sciences Kreutzwaldi 1
51014 Tartu, Tartu County, Eesti
Koduleht http://www.emu.ee/
Telefon +372 731 3001