Tallinn University of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tänapäeva ühiskonna nägemus on uuenduslik, ettevõtlik, tehnoloogiliselt arenenud ja maailmale avatud ning just seda taotleb Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) rahvusvaheliselt kõrgetasemeliste uuringute ja teadusuuringute kaudu.

TalTechis saate tulevikku kogeda ilma ajamasinasse astumata. Siin vastab haridus kõigile digitaalsele!

TalTechis valmistame päris asju ja arendame neid kohapeal nullist. Esiletõstetud projektid hõlmavad suurt hulka - isesõitvaid sõidukeid, satelliiti TTÜ100, e-Pavemen t (päikeseenergiat tootvat teekattet), tehisintellekti turistidele isiklike marsruutide loomiseks ja palju muud! Pakume võimalust õppida kaasaegses digitaalses ülikoolilinnas, kus iga päev katsetatakse ja rakendatakse paljusid uusimaid tehnoloogiaid. Üks meie hiljutistest algatustest - TalTechDigital - seob digitaliseerimise haridusega, muutes TalTechi kõige uuenduslikumaks ülikoolilinnaks riigis.

1918. aastal asutatud TalTech on ainus tehnikaülikool Eestis. See asub Eesti pealinnas Tallinnas ja on praegu riigi kõige rahvusvahelisem ülikool, kus on umbes 1700 rahvusvahelise kraadiõppurit enam kui 100 riigist.

TalTech asub 2,5% -l ülemaailmsetest ülikoolidest ja 2% -l teatud valdkondades. QS edetabeli järgi on TalTechil üle 25 000 hinnatud ülikooli seas 601–650 positsiooni. Positsioon väljade kaupa:

  • 351-400 elektri- ja elektroonikaseadmete alal
  • 351-400 majanduses ja ökonomeetrias
  • 551-600 arvutiteaduses

Kaasaegsed õppeprogrammid

TalTechi õppeprogrammid ja õpikeskkond arenevad pidevalt. Tööturu uusimatele vajadustele vastavate õppekavade loomiseks on kaasatud kogenud spetsialistid nii era- kui ka avalikust sektorist. Mitmeid ülikooli laboreid on hiljuti uuendatud ja üha enam toimub õppetöö e-kanalite kaudu. Insenerindus ja IT käivad TalTechis käsikäes, mida kajastavad meie kaasaegsed õppeprogrammid, mis ühendavad neid kahte valdkonda tihedalt. Aastate jooksul on TalTechi insenerid välja töötanud nutikad ja jätkusuutlikud lahendused paljudele olulistele probleemidele Eestis.

Meie programmid pakuvad kvaliteetset haridust , ühendades põhjalikud õppe- ja loomingulised laborid . Nii saate oma hariduse ja karjääri jaoks parima praktilise kogemuse. Oma karjääriks sobiva programmi leiate rahvusvaheliselt tunnustatud programmidelt järgmiselt:

  • Infotehnoloogia kool
  • Ettevõtlus - ja juhtimiskool
  • Engineering School
  • Teaduskool

Tuuakse kokku üliõpilasi, teadlasi ja ettevõtjaid

TalTechis väärtustame koostööd ettevõtete ja ettevõtetega. Nii paljude ettevõtete kui ka riigiasutuste jaoks oleme sageli esimeseks kontaktpunktiks mitmesugustele organisatsioonilistele ja tootearenduse küsimustele lahenduste otsimisel. Meie innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory koondab teadlasi, üliõpilasi ja ettevõtjaid, kes pakuvad noortele inspiratsiooni, teadmisi ja ressursse tudengite alustamiseks ja muude uuenduslike äriideede loomiseks ja arendamiseks.

TalTech on nii akadeemiline arvamusliider kui ka Eesti inseneri ja tehnoloogia lipulaev. Julgus muutuda, tahe areneda ja soov pidada teadmistepõhiseid arutelusid muudavad TalTechi akadeemiliste arutelude mõttekojaks.

Me usume, et teadusuuringute ja akadeemiliste õpingute kõrge tase ning akadeemiline vabadus on üliolulised. Nii on TalTechist saanud esimene ülikool Eestis, kus pakutakse ametiajal põhinevat akadeemilise karjääri mudelit.

Asukohad

Tallinn

Tallinn University of Technology

Address
Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5
19086 Tallinn, Harjumaa, Eesti
Telefon
+372 620 2022

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega