Silliman University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldustKõigi riigi parimad ülikoolid võiksid pakkuda kvaliteetset haridust. Silliman pole teistsugune. Aga kui ta ühineb prestiižikate Filipiinide ülikoolide auastmega, siis on seda alandanud koha kingitus, mis näitab, et looduskeskkond täiendab akadeemilist õpet - üks tunnusjoon, mis paneb Sillimani peale ülejäänud osa.

Sillimani ülikoolilinnakus on rohkem kui 300 akaatsiapuid, mis on ainulaadselt ühendatud vaadetega Cuernos de Negros mägede taustal ja Visayani merel selle esikaitses. 62-hektarilises ülikoolilinnakus pakutakse rohelisi asju, kus isiklikke suhteid õnnestub, vaimulik toitumine hõlbustaks, ja mõistetav kvaliteetne üliõpilane elu uuesti määratleda.

Sillimani Ülikool on kultuuride ja religioonide sulamine. Üle kogu 9000 elanikkonnast on üle 300 rahvusvahelise üliõpilase 23 erinevast riigist. Filipiinide kui Protestantide ülikooliga ühinemine Ühinenud Kristlike kirikutega pole kunagi takistanud usuvabaduse teostamist. Sillimani õpilaste enamus on rooma-katoliiklased ja paljud neist on Mindanao moslemid.

Ülikool asub võluvas Dumaguete linnas, mille nimi on " Mahedate inimeste linn ", tunni-minutilise lennuga Manilast ja neli tundi Cebu paadiga. Silliman õitseb linnast, kus boulevardis pakutavad restoranid pakuvad soodsat toitu ja kus kõik, mida üliõpilane vajab, on vaid kiviviske kaugusel. Kuigi soovitud "pensionilejäämisega" keskkonda pakkudes ei jää linnale edusammud. Võite leida infrastruktuuri arengut ja ettevõtted, mis toetavad linna "ülikooli linna" kontseptsiooni.

Campus elu pöörleb umbes moto Via, Veritas, Vita (Kristuse on tee, tõde, elu). Sillimani ülesanne on arendada kogu inimest kristlikus kontekstis ja heas keskkonnas. Õpilased ootavad, et nad pakuvad oma haridust tööd teenima teistele - teine ​​märk, mis eristab Sillimani teistest kõrgkoolidest.

Samuti on see soodne eluaseme ülikoolilinnaku elu, mis seab Sillimani ülikooli peale teiste Filipiinide juhtivate ülikoolide. 12 korrapärast ja ühistut pakkuvat magamistuba annavad kodust eemal Sillimani üliõpilased, kes tulevad väljapoole Dumaguetet. Ühiselamutes kuuluvad õpilased perekonda, osa suuremast Sillimani kogukonnast. Sellise kogukonna tundmise tagajärg on "Sillimani vaim" - isikliku läheduse, soojuse, sõpruse ja mure õhkkond.

Institutsionaalsed erinevused

Silliman on üks kõrgharidusasutuste valitud riigis, kellele kõrgkoolide komisjon sai autonoomse staatuse. Sama valitsusasutus nimetas ka Sillimani kui õendusabi haridus- ja õpetajakoolituse tippkeskuseks ning bioloogiaarenduse, infotehnoloogiaalase hariduse ja raamatupidamise keskuseks.

Ameerika Ühendriikide rahvusvahelise arenguameti toel on Silliman rannaressursside haldamise tippkeskus . Selle kogukonnapõhine rannaressursside haldamise programm on inspireerinud Apo saare tunnustamist Dauini linnast kui maailma parimatest sukeldumiskohtadest.

Sillimani akadeemilisi programme, nagu ka teisi kõrgemaid ülikoole, korrapäraselt hindab kolm akrediteerivat asutust: Filipiinide akrediteerimisasutuste koolide, kolledžite ja ülikoolide assotsiatsioon, koolide, kolledžite ja ülikoolide akrediteerimisasutus, Inc. Kagu-Aasias.

Ta säilitab sidemeid teadusuuringute ja teadustöötajate koostöö ning üliõpilaste vahetusega Ameerika Ühendriikide ja Aasia ülikoolide vahel, mis on tugeva seotusega Ameerika Ülikooli kristliku kõrghariduse Ühingu (UBCHEA) ja rahvusvaheliste arengukoostöö organisatsioonidega. Kõige pikemas perspektiivis töötavad üliõpilasvahetuse programmid on koos kolme Jaapani ülikooliga: Rahvusvaheline Kristiina Ülikool, Ferrise Ülikool ja Shikoku Gakuini Ülikool.

Asukohad

Dumaguete

Address
Hibbard Avenue
6200 Dumaguete, Kesk-Visayas, Filipiinid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega