Akrofi-Christaller Institute Of Theology, Mission And Culture

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Akrofi-Christaller Usuteaduse Instituudi, Mission ja kultuur, Akadeemiline asutus kehtestab presbüteri kirik Ghana teenida laiemalt kristliku kogukonna Ghana ja Aafrika. Instituut on akrediteeritud National akrediteerimise nõukogu Haridus- (Ghana) kui kraadiõppe teadusasutus, mille presidendi harta oma kraade.

Akrofi-Christaller Usuteaduse Instituudi, Mission ja kultuur on kraadiõppe uurimistöö ja koolitusasutuse täielikult akrediteeritud National akrediteerimise nõukogu Haridus- kui kolmanda taseme haridusasutusest, mille presidendi harta oma kraade. See on teadusülikool edendada Aafrika innovatsiooni ja tipptaseme ja eriuurimuslikke ja dokumentatsioon Christian ajalugu, mõtte ja elu Ghana ja Aafrikas tervikuna, seoses nende Aafrika seadistus ja maailma kristlus. ACI püüab tugevdada Christian tunnistaja kaasaegses Eesti ja maailma kontekstis läbi Christian stipendiumi.

ACI

Nime kaks viimase suure teaduritest tvii keel ja pioneer arvud kultuuri- tunnistaja kiriku Ghana, Clement Anderson Akrofi ja Johannes Gottlieb ChristallerOn Akrofi-Christaller Usuteaduse Instituudi, Mission ja kultuur (ACI) (endine Akrofi-Christaller Memorial Center for missiooni ning rakendusuuringud teoloogia, ACMC) püüab olla esirinnas kiriku missiooni ja tekib ühiskonna ja kultuuri Ghana , Aafrikas ja mujal maailmas.

Instituut seisab traditsioon, mis ühendab vagadus, loovust ja akadeemilist arengut edendavaid evangeeliumist tunnistust Ghana ja kogu Aafrikas.

See oli firmamärgiks väljaõppes ajaloolises Akropong Seminar kelle hoonete (Basel Maja Akropong-Akuapem), ehitatud 1840. aastal ja 1860., kuid renoveeritud aastal 1992 ja laiendatud 1996-1998, instituudi nüüd kulub.

Instituut on kaasaegne ja hästi hooldatud elamu ja toitlustusasutuste, olulise ja up-to-date spetsialist raamatukogu ja loeng ja õppebaasidesse ajalooline keskkond, kus küsimusi evangeeliumi ja kultuuri on päev-päeva muret.

40 töötajat otsima modelleerida kristliku kogukonna, koosolekuruumid igapäevaseks jumalateenistuse kui saade akadeemilise ja pastoraalne tegevus.

Instituut asutati ametlikult 1987. aastal sõltumatu organ, firma piiratud garantii ja registreeritud äriseadustikuga kui heategevuseks.

Õiguslikud ja halduslikud struktuurid Instituudi olid mõeldud selleks, et luua institutsioon, mis oleks jätkusuutlik, rahaliselt isemajandav ja piisavalt avatud teenida ka vajadusi laiemalt Christian ja akadeemilisi ringkondi.

Nägemine

Et olla tempo kujundavate akadeemilise ja pastoraalne institutsioon, koolitus Christian töötajate ja juhtide jaoks tõhusad missioon Aafrika kontekstis.

Missioon

Instituut soovib: 1. Arendada akadeemilisi programme, mis pakuvad piisavat vahendid tõsine ja loominguline uurimist Aafrika Kristlus ja Aafrika panuse maailma kristlus, samuti pakkuda uusi võimalusi mõtestatud ja asjakohase teoloogiline teadus- ja avaldamist.

  1. Serveeri laiema kristliku kogukonna Ghana, Eesti ja kogu maailmas, keskendudes oma teadus- ja koolitustegevuse küsimustes Christian missioon Aafrika kontekstis, et aidata kristliku kogukonna Aafrikas paremini mõista selle ülesande ja tunnistaja tõhusamalt Kuningriik Jumala Aafrikas ja laiemas maailmas.
ACI Ghana

meie eesmärgid

i. Pakkuda koolitust missiooni uurimismeetodeid, salvestamine kohalike ajalugu, kontekstualiseerimise muid teemasid, kes on huvitatud ja tegelevad olukordades missiooni evangelism ja sotsiaal-poliitilist ja kultuurilist ümberkujundamist.

ii. Koostööd teiste akadeemiliste, kiriku ja missiooni institutsioonide, asutuste ja talituste sees ja väljas Ghana, seotud kindlaks oluline missioloogiline küsimusi õppe-, teadus- ja dokumentatsiooni ning koolituse ja tegevuse missiooni.

iii. Et hõlbustada õppe- ja jätkukoolitus ministreid ja teisi kiriku personali, üliõpilaste ja teadlaste missiooni seotud teemasid nii sees kui ka väljaspool Ghana.

iv. Koguda asjakohast kirjandust, dokumentatsiooni ja informatsiooni teoloogilise arutelu kiriku elu ja missiooni, arendada raamatukogu mikrovormis ja arvuti rajatised, levitada ideid ja informatsiooni kaudu audio-visuaalne, väljaanded ja ajakiri.

v. Et säilitada kogukonna elu iseloomustas Christian jumalateenistuste ja pühendumust Christian missiooni ja teenust.

vi. Et olla nii palju kui võimalik elav laboratoorium missiooni ja partner teiste institutsioonide, ametite, keskuste ja komiteede, nii sees kui ka väljaspool Ghana, kes tegelevad peegeldus ja tegevus kiriku missiooni läbi vastastikuse

Asukohad

Akropong

Address
P.O. Box 76
Akropong-Akuapem

Akropong, Ida regioon, Ghana

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: