Loe ametlikku kirjeldust

MEIE Visioon

Christian Service University College eesmärk: Et olla esimese klassi Evangeeliumi Kristlaste University, mis soodustab teadmisi Kristuse läbi koolituse meeste ja naiste moraalne õiglus, akadeemilist ja kirg teenida ja muuta ühiskonda.

Esimene klass: University College eesmärk on pakkuda esmaklassilist koolitust, suurepäraseid võimalusi ja üldiselt hea väljavaade - ümbrus; see tähendab, et esimene kõiges.

Evangeeliumi Kristlaste Ülikool: Selle mean University College kuulutab Evangeeliumi Jeesuse Kristuse ja usub ajaloolise õpetusi kristluse.

Moral aususest: Käitumise põhineb Christian moraali ja elustiili, mis näitab järjekindlalt arvesse Jumala Sõna ja õigusriiki.

Academic Excellence: Professionaalselt ja akadeemiliselt pädev ja võime rakendada teadmisi lahendamiseks või käitlemise aktuaalsed teemad, mis mõjutavad kiriku ja ühiskonna.

Passion Serveeri: Indeksi innukalt ja entusiasmi.

Meie missioon

Kristlik Service University College on Academic tippkeskuse õpetamise, teadustöö ja teenuste Teoloogia, Applied Science and Humanities in Evangeelne ja heli eetiliste keskkond.

Lühike ajalugu

College algas pea kahe visioonide jaanuar 1974. Rühm Ghana kristlased oli nägemus interdenominational, evangeelsed institutsioon kõrge akadeemiline tase, mis oleks koolitada meeste ja naiste kõigi Christian ministeerium.

Teine rühm koosneb välislähetuses misjonärid, kes oli visioon institutsioon koolitada töötajaid väljakujunenud kirik Lõuna Ghana jaoks torgati Põhja-Ghanas ja naaberriikides, kus kirik oli suhteliselt väike. Evangeelne Kristlus Ghana lõpus 1960 ja 1970 oli iseloomulik, muu hulgas intiimne suhtlemist ja koostööd ning hägustamist konfessionaalne, missiooni ja rühma erinevusi. Worldwide Evangelisation Kristuse (WEC), mis oli üks misjonär gruppe teise grupi misjonärid, oli omandatud vara Kumasi, mil nad olid ehitatud neli elumaja ja raadio stuudio plaani ehitada suur hoone, mis toimib alguses koolituse kolledži. Varsti kaks visioone ühendada.

Oktoobris 1974 elamu esimesel klasside algas neli õpilast ja College kasvas võidult võidule ning on nüüd muutunud Evangeeliumi Kristlaste University College.

Meie põhiväärtusteks on

Kristlik Service University College hellitab ja kaitseb järgmisi põhiväärtused, mida ta peab keskse ja põhiliste institutsioonile. Nemad on:

  • Lordship Jeesuse Kristuse.
  • Integrity
  • Raske töö
  • Hea juhtimise Resources
  • Vastastikuse toetuse ja hooldus

Pakume top võimalusi õpilastele:

CSUC asetab teid akadeemiliselt stimuleeriv keskkond, mis on nii vaimselt rikastav ja sotsiaalselt täisväärtuslik. Meie terviklik ja uuenduslik lähenemine haridusele ja teadusele aitab kaasa oma tulevase edu ja inspireerida teil realiseerida oma täielikku potentsiaali ettevõtluse ja tehnoloogia-Savvy juhid.

Raviasutusele on siin, et aidata teil kogu taotlemise protsess ja aitab teil leida oma kodus CSUC. Meie pere on alati laiendada ja me ootame uusi õpilasi Christian Service University College, CSUC.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Christian Service University College

Christian Service University College on selge valik juhtkonna töötajad juhtivatel kohtadel, kes kaaluvad ümberehitamise ise valdkonnas järelevalvet ja hindamist. Eliit Ma ... [+]

Christian Service University College on selge valik juhtkonna töötajad juhtivatel kohtadel, kes kaaluvad ümberehitamise ise valdkonnas järelevalvet ja hindamist. eliit Master of Science Õppekava Järelevalve ja hindamine (M & E) on esimene omalaadne, mis käivitatakse iga ülikooli sees Lääne-Aafrika sub piirkonnas.

Vastavalt juht osakonna planeerimise ja arengu CSUC hr Paul Kitson B. Asamoah, Ghana kasvavat sõltuvust rahvusvaheliste organite ja doonorasutustega vahendite ja muude toetuse liikumas arengukavade, programmide ja projektide, on vajadust koolitada kõrge kaliibriga spetsialistid on kraadiõppe tasandil järelevalvet ja hindamist. "Indepth teadmisi seire ja hindamine on vähe ja on bitti. See ei ole kõikehõlmav. Ja kus organisatsioonid peavad personali põhjalik teadmiste ja oskuste M & E, veedavad nad sageli tuhandeid dollareid, et saata välismaale, et saada koolitust, "ütles hr Asamoah. "Initsiatiiv CSUC President professor Sam Afrane tuues selle programmi ukselävel on kiiduväärt ja muutub paremaks ja tasuv vahend kvaliteetse hariduse omandamiseks ja koolitus M & E," lisas hr Asamoah. Programm, mis on nii teoreetiline ja praktiline komponendid on käed 12 kuud intensiivkursus töö ja teadus komponendid samuti ekstra kolme kuu väitekirja. Programm on suunatud ametnikele erinevate ministeeriumide osakondade, suurlinna, linna ja linnaosa sõlmed. Samuti sihib meedia organisatsioonide, kohalike ja välismaiste valitsusväliste organisatsioonidega. Noorte lõpetanud otsib kohaldada, mida nad vajavad vähemalt kaks aastat töökogemust eksklusiivne riiklike teenust. Kokkuvõttes CSUC on M & E määral on programm, mille aeg on tulnud nii Ghana ja teiste riikide Lääne-Aafrika piirkonnas. Huvitatud taotlejate, eriti teistes Lääne-Aafrika riikide lahkelt külastada CSUC veebisaidilt www.csuc.edu.gh taotlusvormi ja registreeruda. ... [-]
Ghana Kumasi
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Christian Service University College

Kooskõlas CSUC strateegiliste eesmärkide ja riigi vajadus kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistid, Eesmärk MSc programmi eesmärk on arendada spetsialistid, kes on eetil ... [+]

Ülevaade

Kooskõlas CSUC strateegiliste eesmärkide ja riigi vajadus kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistid, Eesmärk MSc programmi eesmärk on arendada spetsialistid, kes on eetiline ning neil on integreeritud teadmisi raamatupidamise ja rahanduse haldamisel vajalik ja säästva tulemuste kaasaegse ettevõtetele ja organisatsioonidele .

Programmi eesmärgid

Eesmärkide MSc. Raamatupidamine ja rahandus programm on:

Anda lõpetajale põhjalikud teadmised kaasaegse raamatupidamise ja rahanduse tavade ja mudelite tõhus ja eetiline juhtimine organisatsioonides. Et suurendada lõpetajate mõista kohaldamise empiiriline mudeleid, teooriaid ja põhimõisteid raamatupidamises ja rahanduses. Arendada probleemide lahendamise ja analüütilised oskused lõpetajate vajalik äri / finantsanalüüs ja teadustöö raamatupidamise ja rahanduse. Laiendada teadmistebaasi õpilast integreeritud raamatupidamine ja rahandus; andes seeläbi MSc. Raamatupidamine ja rahandus lõpetanud lisakasu rohkem muidugi erandeid programmides kutseorganisatsioonide. Vastuvõtutingimused ... [-]
Ghana Kumasi
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

School Video 1

School Video 2