University of Gibraltar

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie missioon

Ülikooli peamine ülesanne on reageerida praegustele ühiskondlikele vajadustele ning kujundada isiklikke ja professionaalseid tulevikuid hariduse, koolituse ja teadustöö kaudu.

Ta on pühendunud kvaliteetsele õpetamisele ja õppimisele, maailma juhtivale uurimistööle, akadeemilisele vabadusele ning Gibraltari ja piirkonna jätkusuutlikule arengule. Ülikooli missiooni keskmes on partnerlus äri-, valitsus-, heategevusfondide, tervishoiu- ja haridusasutustega.128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

„Oleme uus tüüpi ülikool. Ambitsioonikad ja kohanemisvõimelised, me ehitame institutsiooni, mis loob võimaluse meie õpilastele, lõpetajatele ja neile, kes meiega koostööd teevad ”, professor Catherine Bachleda, University of Gibraltar asekantsler

Miks meid?

UK-ga ühtlustatud standardid: olge valmis minema University of Gibraltar kaugemale. Mida iganes sa ka meiega õppima tahad, saad uue isikliku ülikooli jaoks rohkem isiklikku õpikogemust. Meie UK-ga kooskõlastatud, tööstusharu juhitud kursused tagavad tööandjate otsitava oskuse, samas kui meie väiksemad klassi suurused annavad teile ruumi suurte ideede uurimiseks. University of Gibraltar juhib meid meie ülesanne ehitada institutsioon, mis loob võimaluse meie õpilastele ja lõpetajatele. Kutsume teid ühinema kasvava õpilaste kogukonnaga ja astuma koos järgmiste sammudega.

Väikesed klassid: Oleme uhked oma suuruse üle. Väikeseks ülikooliks olemine võimaldab meil pakkuda oma õpilastele õpikogemust, mis ei ole sugugi teine. Meie väiksemad klassi suurused võimaldavad isiklikumat lähenemist õpetamisele ja annavad teile ruumi, et tõesti teema uurida. Sa oled rohkem kui lihtsalt teine üliõpilane, sa oled väärtuslik osa UniGibi kogukonnast.

Hariduslikud tegevused: Õpilaseks olemise ajal on tegemist õppimisega, see on ka lõbutsemine, sõpruskondade loomine ja uutest kogemustest osa võtmine. Gibraltaril on kõik, kas olete seiklus, ajalugu, sport, loodus, elav muusika, ööelu või lihtsalt päev rannas. Selle mitmekülgne mitmekülgne ja sõbralik kogukond muudab selle tõeliselt unikaalseks kohaks elada ja uurida.

Tipptasemel vahendid: meie Europa Point Campus asub Gibraltari lõunaosas ja pakub tipptasemel rajatisi, mis on mõeldud teie õpikogemuse parandamiseks ja rikastamiseks. Ülikoolis asuv viktoriaanlik armee ühendab ainulaadsed ajaloolised omadused kaasaegse arhitektuuriga ja uusimate tehnoloogiatega, et luua oma õpinguid toetavad ruumid.

Gibraltar on teie ülikoolilinnak: Gibraltari elav majandus ja ainulaadne asukoht kultuurilises, ajaloolises ja biogeograafilises ristmikul, on ideaalne koht ühenduste tegemiseks, mõttekaks tööstuse kogemuseks ja ainulaadse viite lisamiseks teie uuringule. Selle rikkalik ajalugu koos dünaamilise "võimekuse" kogukonnaga annab sõbraliku, turvalise ja avatud keskkonna, kus õppida ja elada.

Rahvusvaheline mõju: meie võrgustik ja mõju ulatuvad kaugemale Gibraltarist. Üliõpilasena saate juurdepääsu rahvusvahelisele ekspertide, ühenduste ja institutsioonide kogukonnale, mis mõjutab teie uuringut positiivselt. Lisaks tugevatele akadeemilistele sidemetele saate kasutada ka Gibraltari elujõulist rahvusvaheliste ettevõtete ökosüsteemi. Mõned maailma tippfirmad tegutsevad Gibraltarilt, mis tähendab, et teil ei ole kunagi võimalusi välja minna ja võrku minna.

Töökohal valmis: Töövõime ja professionaalne areng on meie tegevuse keskmes. Me tahame arendada lõpetajaid, kes on valmis töökohale, nii et oleme loonud suhted tööstusega kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil. Suurem osa meie juhendajatest ja õppejõududest on praktiseerivad tööstuse spetsialistid, nende „elav” kogemus tööstusstandarditest toob kaasa oma lähenemise ja toob kasu meie õpilastele. Tööpraktika kestab kogu meie bakalaureuseõppe kursuse all, mis tähendab, et saad oskused ja kogemused, mis on vajalikud töö lõpetamiseks, kui lõpetate.

Uuringud, mis on olulised: Meie uuringud hõlmavad Gibraltari ja / või Vahemere laiaulatuslikke teemasid. Meie kaks spetsialiseeritud instituudi, Gibraltari ja Vahemere uuringute instituudi ja Maa- ja Teadusministeeriumi instituut on meie teadusringkondade elutähtsad harud, pakkudes tuge ja ekspertteadmisi mitmetes meie kaasatud ülikoolides, sealhulgas Garrisoni raamatukogu, Gibraltari muuseum, ja Gibraltari botaanikaaed.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Asukohad

Gibraltar

Address
University of Gibraltar
Europa Point Campus
Gibraltar
GX11 1AA

GX11 1AA Gibraltar, Gibraltar

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega