Loe ametlikku kirjeldust

Miks on Ilia State University ?

Ilia State University tervitab igal aastal igal aastal 5000 kõrgkooli igal kõrgemal kui 5000 uustulnukat. ISU püüab rahuldada iga õpilase vajadusi ja aidata neil oma potentsiaali saavutada. Ilia State University varustab üliõpilasi igakülgse kogemusega, et pakkuda neile vajalikke teadmisi, oskusi ja kindlustunnet, et saavutada tulevased karjääri eesmärgid. ISU pakub kõrgelt arenenud ja pühendunud akadeemilist kogukonda, kus õpilased saavad ekspertidelt õppida ja saada kvalifikatsiooni, mida nad otsivad.

Pakume:

Tudengikeskne õpe - Professori ja õpilaste vahelised suhted aitavad kaasa aktiivsele akadeemilisele koostööle ja aruteludele. Õppurid julgustatakse ja toetavad üliõpilasi oma uurimistöö huvide leidmiseks.

Hariduspõhine õppekava - ISU teeb koostööd valitsusasutustega ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, samuti avalik-õiguslike ja eraõiguslike üksustega, luues õpilastele võimalused integreerida teoreetilised teadmised maailmast või töölt.

Vahetuse ja topeltartikli programmide võimalused - alates 2012. aastast pakub ISU programme oma õpilastele ja töötajatele paljudes rahvusvahelistes kõrgharidusasutustes. ISU pakub oma õpilastele eksklusiivset võimalust kahe kraadiõppe saamiseks erinevate Austrias ja USA ülikoolides.

Konkurentsivõimelised õppemaksud - ISU pakub tipptasemel haridust, pakkudes konkurentsivõimelist õppemaksu ja paindlikke maksevõimalusi nii riigis kui ka regioonis.

Unustamatu üliõpilaselu sõbralik ja tervitatav kogukond, kus õpilased saavad osaleda erinevates akadeemilistes, sotsiaalsetes ja kultuurilistes tegevustes.

Liitu Ilia State University ja alustame oma suurepärase elukogemusega meiega!

Ilia State University TÄHELEPANU

  • Asutatud: 2006
  • Asukoht: Tbilisi, Gruusia
  • Töötajad: 301 professorit ja üle 1000 õpetajat, teadustöötajat ja teisi töötajaid.
  • 4 kooli: kunsti- ja teaduskool, loodusteaduste ja tehnika kool, äriülikool, õigusteaduskond
  • Õpilased: 15 763
  • Õppeprogrammid: Kuni 80 akrediteeritud bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi programmi. tasemed
  • Teadus- ja õppimisvõimalused paljudes Gruusia piirkondades
  • School of Business: Gruusia freshmen aastatel 2015. aastal õppetöö sihtkoht

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ilia State University

Loodusteaduste ja meditsiini teaduskonna rakendusuuringute geneetika magister õpetab õpilasi rahvusvahelisele standardile, mis hõlmab praegust biomolekulaarset tehnoloogi ... [+]

Rakendusliku geneetika magisterMiks valida Ilia State University rakenduskõrghariduse programmi?Tudengikeskne õpePraktikapõhine õppekavaVahetusprogrammi võimalusedKonkurentsivõimeline õppemaks ja taskukohased elamiskuludUnustamatu üliõpilane elu

Rakendatud geneetika kapten õpetab õpilasi rahvusvahelisele standardile, mis hõlmab praegust biomolekulaarset tehnoloogiat. Lihtsalt öeldes on biotehnoloogia, eriti molekulaarse geneetika rakenduste kasutamine praegu kaubanduses ja teadustöös üldlevinud.

Programmi eesmärk on mõista, et õpilased mõistavad geneetiliselt põhineva tehnoloogia kasulikkust. Kas nad kasutavad neid oskusi oma hilisemas karjääris või mitte, teavitatakse neid õpilasi sellest tehnoloogiast - nad suudavad paremini tehnoloogiat ise kasutada ja hinnata teiste poolt biotehnoloogia abil saadud teavet.... [-]

Gruusia Tbilisi
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome to Ilia State University

Ilia State University
Address
Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Tbilisi, Gruusia
Koduleht
Telefon
+995 322 20 00 09