Loe ametlikku kirjeldust

BFSU-SolBridge

BFSU-SolBridge International School of Business loodi kooskõlas nägemusega luua tõeliselt progresseeruv ja väga integreeritud äriharidusprogramm, mis ühendab rahvusvahelise äriõpetuse mudeli ja süvitsi arusaamist Hiina majandusest. Hiina pealinnas paiknev Pekingi välisõpingute ülikool (BFSU) asuv campus pakub sellise dünaamilise programmi jaoks parimat lahendust, keskendudes Hiina ettevõtetele ja nende arenevatele suhetele Lääne ja teiste riikidega. Selle juhib BFSU rahvusvaheline ärikool (IBS).

BFSU-SolBridge International School of Business pakub üliõpilastele kõige asjakohasemat ja ainulaadset teemade kombinatsiooni, tegeledes tänapäeva Hiina ärihuvidega, hiina kultuuriga, Aasia väärtustega ning arenenud Lääne-Ameerika äritegevuse ja juhtimisega. Õpilasi julgustatakse arendama ennast vastutustundlikeks eetilisteks juhtideks, kes lahendavad vallandatud korporatiivküsimusi tugeva praktilisi ja teoreetilisi põhjuseid ja kultuurilist tundlikkust.

Kogu klassi juhendamine ja arutelud kaasaegsete äriküsimuste kohta tehakse inglise keeles, tuginedes meie rahvusvahelise teaduskonna ulatuslikele teadmistele ja kogemustele. Lisaks sellele järgitakse interaktiivset ja rakenduslikku õppemudelit, et anda üliõpilastele väärtuslik praktiline kogemus ärimaailmas.

Hiina keel on osa õppekavast, et aidata paremini ette valmistada õpilasi kohaliku kultuuri ja majanduse mõistmiseks ning ära kasutama internatuuri ja tööhõivevõimalusi nii kohalikul kui ka välismaal.

Dekaani sõnum

Koos Pekingi välisuuringute ülikooli rahvusvahelise nägemusega, mis on pikaajaliselt alates selle asutamisest peaaegu 70 aastat tagasi olnud, oleme uhkelt ühendanud jõud jõulise Solbridge International Business Schooli juures Woosongi Ülikoolis Koreas, et luua BFSU-SolBridge International School of äri, ainulaadne hariduspakkumine üliõpilastele, kes soovivad mängida juhtivat osa Hiina majanduse üleilmse üleilmse domineerimisega.

BFSU-SolBridge asub geograafiliselt ja ajalooliselt ideaalse koha leidmiseks, pakkudes õpilastele ülimat võimalust siirduda maailma kõige paljulubavama majandusega, samal ajal omandades rahvusvahelise äriringkondade juhtide maailmatasemel ärihariduse.

Hiina on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud tohutute valuutareservide, rekordilise kaubanduse ja eelarveülejäägi ning välismaiste otseinvesteeringutega, mis muudavad selle maailma kadedaks. Selle jõulise majanduskasvu säilitamiseks nõuab Hiina, et kõige heledamad noored mõte ühendaksid oma edu ja ületataks piirid, et luua karjääri piirideta rahvusvaheliste võimalustega.

BFSU-SolBridge'is kogunevad õpilased üle kogu maailma, et jagada oma individuaalset kultuuri, keelt ja tavasid inglise keelt kõnelevas keskkonnas ning edeneda end ülemaailmsetele kodanikele ja rahvusvahelistele ärijuhtidele.

Mul on hea meel võimaluse üle juhtida BFSU-SolBridge'i rahvusvahelises ettevõtluskoolis neid põnevaid aegu ning püüda jätkata oma jõupingutusi vastutustundlike tulevaste juhtide innovatiivse, progressiivse ja väga integreeritud ettevõtlushariduse keskkonna arendamiseks.

Tere tulemast BFSU-SolBridgeini!

PENG Long, Ph.D., professor

Pekingi välisõppe ülikooli president

Kontakt

BFSU SolBridge-rahvusvaheline ärikool

Pekingi välisõppe ülikool

Room 905, rahvusvaheline hoone, Pekingi välisõppe ülikool

No. 19 North Xisanhuan Avenue, Haidiani piirkond, Peking, 100089, Hiina

Telefon: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

E-post: solbridge@bfsu.edu.cn

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

BFSU Solbridge International School of Business

BFSU magistriõppe diplom on mitme regiooni programm. See tutvustab teid rahvusvahelisel finantsturgudel. See programm on mõeldud rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on g ... [+]

Rahandus (MF)

BFSU magistriõppe diplom on mitme regiooni programm. See tutvustab teid rahvusvahelisel finantsturgudel. See programm on mõeldud rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on globaliseerumise ajastul huvitatud Hiina finantstööstusest. Samuti on see mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud Hiina finantsinstitutsioonidest välismaal, kuid vajavad täiendavaid teadmisi rahanduse ja ülemaailmsete finantsinstitutsioonide operatiivjuhtimise oskuste kohta. Õpilased omandavad keeleoskusi mitmekeelsete keelekursuste ja praktiliste rahaliste teadmiste kaudu praktika võimalustest.

PõhikursusedCorporate FinanceFinantsaruannete analüüsRahvusvaheline rahandusGlobaalse ettevõtte Corporate FinancePiiriülesed ühinemised ja ülevõtmisedÄri prantsuse / hispaania / inglise / hiina keelPiirkondlik kultuur (Euroopa / Lõuna-Aasia / islam / Ladina-Ameerika / Hiina)Piirkondlik rahanduspraktika (Euroopa / Lõuna-Aasia / islam / Ladina-Ameerika / Hiina)Kultuuridevaheline kommunikatsioonRahvusvaheline finantsõiguskeskkondUuringu kestus... [-]
Hiina Pekingi
September 2020
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
BFSU Solbridge International School of Business

Selle programmi eesmärk on aidata õpilastel õppida, kuidas äritegevust ja otsuseid kujundab globaalne turukeskkond. See keskendub analüütiliste vahendite kasutamisele, mi ... [+]

Rahvusvaheline äri (MIB)

Selle programmi eesmärk on aidata õpilastel õppida, kuidas äritegevust ja otsuseid kujundab globaalne turukeskkond. See keskendub analüütiliste vahendite kasutamisele, mis aitab ettevõtete juhtidel teha paremaid ja teadlikumaid otsuseid, suurendades nende mõistmist ja analüüsi riskide, väljakutsete ja võimaluste kohta, millega ettevõtted rahvusvahelisel areenil seisavad.

Keskendumine Hiina ärikeskkonnale, hiina keele ja töö praktikakohad Hiinas on selle kõikehõlmava programmi lisafunktsioonid.

Arendada olulisi oskusi analüütiliste otsuste tegemiselMõista rahvusvahelise äri olemust ja selle mõju ärimudeliteleUurige konkreetseid äristrateegiaga seotud probleeme rahvusvahelises ärikeskkonnasKuidas juhtimisteaduse analüütilised vahendid toovad kaasa parema operatiivse ja strateegilise otsuste tegemise, eriti kui otsused peavad arvestama rahvusvahelise ärikeskkonnagaAvastage strateegiline otsustusprotsess rahvusvahelises ärikeskkonnas toimimiseksMõistes muutuvat ja esilekerkivat ärikeskkonda nagu Hiina ja ülemaailmsete rahvusvaheliste (nii Hiina kui ka mitte Hiina ettevõtete) väljakutsed ja võimalusedVõimalus õppida hiina keelt, mis saab teie CV-d oluliseks ettevõtte kommunikatsiooni keeleoskuseksPõhikursusedElementaarsed hiina keelÖkonomeetria ja kvantitatiivsed meetodidUurimismeetodidMikroökonoomika teooriaMakroökonoomiline teooriaOperatsiooni uurimineRahvusvahelise äriRahvusvaheline turundusCross Culture'i kommunikatsioon ja juhtimineÜhinemisi ja ülevõtmisiUuringu kestus... [-]
Hiina Pekingi
September 2020
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles