Loe ametlikku kirjeldust

Õpi hiina mandariini Pekingis

BICC tervitab inimesi kõikjal maailmas, et õppida hiina mandariini tõhusalt. Alates 2005. aastast oleme pakkunud hiina keele kursuste ja Hiina kultuuri kursused, samuti HSK ettevalmistamise ja Äri Hiina üks-ühele klassid. Meil on professionaalne õppeasutuse pühendatud rahvusvaheline edendamine hiina keelt ja kultuuri. Rohkem kui 30 klassiruumid meie 3 ülikoolilinnakud, meil on erandlikud vahendid ja ressursid, et toetada oma uuringus mandariini keele Pekingis. Meie õpetajad on väga kogenud ja huvitavat, meie kursused on paindlik ja taskukohane. Meil on ainult hiina keele erakoolis Pekingis, mis võib anda vaba üliõpilase viisat.

Meie hiina keele kursused on uuenduslikult projekteeritud nii, et õppimine muutub lihtsaks ja nauditavaks. Õpilased saavad valida rühm või erakursused ja õppida hiina oma tempos.

Igal aastal üliõpilasi üle kogu maailma liituda meie Mandarin kooli ja registreeruda keele- ja muud hiina keel / kultuur koolitusprogrammid. Kui te otsustate tulla ja õppida Hiinas ja saada osa meie kooli, meie ülesandeks on käsitleda ülejäänud asjad. Pakume mitmeid muid teenuseid nagu hiina homestay, lennujaama ülekandeid, viisa kinnitamiseks ja kindlustus, et tagada tulevad meie kooli muutub täiesti probleemivaba.

Miks valida BICC

Erakordne õpetamise taset

Mis ekspert õpetajad, väikesed klassid, kõrge individuaalset tähelepanu ja huvitavat lugu, võite olla kindel, et mida iganes sa loota kell BICC, saame aidata teil seal - kiire.

Tasumata ressursid ja vahendid

Kõik meie ülikoolilinnakud on erandlik vahendeid ja ressursse, et toetada oma õpinguid. Paljud meie klassis on interaktiivsed tahvlid. Meie uuring keskused pakkuda rikkalikult kõrge kvaliteediga õppematerjalide ning sisaldavad multimeedia keskused pakuvad tasuta internetiühendus ja WiFi. Ülikoolilinnakus fitness ja puhkekeskus, kus BICC õpilased saavad ujuda ja treening tasuta.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hiina

See ülikool pakub ka: