Beijing Institute Of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Pekingi Tehnoloogiainstituut (BIT) on praegu koduks enam kui 2200 rahvusvahelisele üliõpilasele 137 erinevast riigist. Suurim õpilaste arv on pärit Lõuna-Koreast, Venemaalt, Poolast, Pakistanist, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Kasahstanist, Indoneesiast ja Taist. Alates 2013. aastal algatuse "Uuring BIT" käivitamisest on viimase viie aasta jooksul näidanud, et BIT on teinud suuri edusamme üliõpilaste rahvusvahelisel registreerimisel ja juhtimisel, kusjuures registreeritud üliõpilaste arv kasvab eksponentsiaalselt sajatelt enam kui 2200-le, olles esikohal riiklike ülikoolid, mille keskmine aastane kasvumäär on 20%.

Meie ülikool on pühendunud tipptasemel globaalsete liidrite arendamisele rahvusvahelises visioonis, konkurentsis ja koostöövõimes üleilmse poliitilise majanduse, kultuurihariduse ning teaduse ja tehnoloogia valdkonnas. Olles teadusliku ja tervikliku haridus- ja juhtimissüsteemiga, on Pekingi Tehnoloogiainstituut praegu Hiinas õppivate rahvusvaheliste üliõpilaste üheks parimaks sihtkohaks ning seda tunnustatakse laialdaselt oma kõrgekvaliteediliste tarbimisharjumuste, edukate lõpetajate, suurte töövõimaluste pärast üliõpilaste jaoks , täis stipendiumiprogrammid, tõhus igapäevane juhtimine, piisav üliõpilaste eluviis ja värvilised üliõpilastega seotud tegevused.

Rahvusvaheliste üliõpilaste büroo BITi haridus- ja administratiivbüroos vastutab Hiina keele võõrkeele värbamise, juhtimise ja õpetamise eest kõikidele erinevatele maailmatasemega üliõpilastele. Lisaks koordineeritud tööle vastuvõtu juhtimise, elukvaliteedi, sotsiaalse juhtimise ja logistikateenuste osutamisel täidab amet ka rahvusvaheliste üliõpilaste hiinakeelsete ja hiina kultuuri kursuste pakkumisega seotud ülesandeid, pakkudes samal ajal mitmesuguseid Hiina ja inglise keeles õpetatavaid programme ja kohandatud lühike -term programmid. Siin on meid varustatud pädeva juhtimiskomiteega, millel on rikkad töökogemused ja igakülgsed võimed, kes aitavad rahvusvahelistel üliõpilastel paremini mõista Pekingi pealinnana ja Hiinast pärit BIT-i. Meie siiras lootus on, et juhtivtöötaja pühendumus ja pühendumine annavad kõik rahvusvahelised üliõpilased lõpuks selle linna armunud ja elavad mugavalt BITis.

Tere tulemast ühinema Pekingi Tehnoloogiainstituudiga!

Asukohad

Pekingi

Address
5 South Zhong Guan Cun Street,Hai Dian District
100081 Pekingi, Pekingi, Hiina

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega