Loe ametlikku kirjeldust

Sissejuhatus Dongbei rahandus- ja majandusülikoolis (DUFE)

Dongbei rahandus- ja majandusuuringute instituut (DUFE) asutati 1952. aastal. DUFE on üks Hiina kõrgelt hinnatud rahandus-, pangandus- ja majandusülikoolidest, mis on järjepidevalt kolmes riigis esikohale kõige enam tööle aset leidnud lõpetajale. Ülikoolilinnakus on üle 20 000 üliõpilase Hei Shi Jiao - mere ääres asuvas ja ümbritsetud lopsakate roheliste mägedega.

Ülikooli kohta

DUFE on multidistsiplinaarne õppe- ja teadustööga tegelev ülikool, mis keskendub majandusele, juhtimisele, õigusele, kunstile ja teadusele. See pakub täistööajaga ja osalise tööajaga haridusprogramme.

DUFE asub läänes Xianhai parkuni, mis on Daliani riigi tasandil maaliline koht. Alates 1990. aastate keskpaigast on see tuntud ülikoolilinnaku rahu ja ilu pärast.

Dalianist

Kaubanduse ja rahanduse keskus Dalian on üks Hiina jõukamaid linnu, meelitades sealjuures rahvusvahelisi ettevõtteid, nagu näiteks Microsoft, Nokia, HP, IBM ja Intel, samuti suured pangandus-, kindlustus- ja turvafirmad. Dalian on ka populaarne turismisihtkoht, kerge kliima ja ilusad rannad - kõige rohkem külastatud Hiina. Kirjeldatud kui "aedade ehitatud linnast", külastajad saavad nautida rahulikke kõnnakesi läbi linnaparkide, muruplatside ja linnakodanike, võttes kokku hulgaliselt purskkaevu ja aiaseid. Dalian on koduks ka kolmele zooloogiapargile, sealhulgas Shengya ookeani maailmale.

Kui olete spordi fänn, siis mine ja vaadake Dalian Shide - Hiina edukaim jalgpallimeeskond, kes on Hiina liiduga kaheksa korda võitnud. Ja nädalavahetustel võta linna välja ja uurige Binhai teed - maalilises rannikul 22 miili kaugusel, kus on palju ilusaid randu mööda teed.

Raamatukogu

Oma orientatsiooniprogrammi osana näidatakse teile, kuidas kasutada raamatukogusid ja leida põhiressursid. DUFE-il on kaks raamatukogu, kus on üle 1,25 miljoni raamatu ja 220 000 e-raamatut nii hiina kui ka inglise keeles.

Ülikool tellib üle 1500 ajakirja ja teil on juurdepääs tuhandetele e-ajakirjadele. Leidub hulga erikogusid ja viiteid ning elektroonilisi puuteekraaniga ajalehelahendusi, mis võimaldavad juurdepääsu Hiina ja rahvusvahelistele ajalehtedele. Olemas on mitmeid avatud juurdepääsu IT-sviite, kus on kiire internetiühendus, privaatses ja grupiruumis asuvates vaiksetes ruumides ja kvaliteetse audiovisuaalse tehnoloogiaga videomängus.

Arvutid / IT

Teil on juurdepääs tasuta IT-koolitusele ja IT-tehnilisele tugiteenusele ning rohkem kui 160 arvutit, avatud iga päev 13 tundi ja küberkaabli pühapäeval. Kõigile üliõpilastele on saadaval ka ülikoolilinnaküps, kiire WiFi-ühendus.

Campus Life

Hariduskvaliteedi arendamine arengu alustalana annab DUFE pideva prioriteedi kvalifitseeritud spetsialistide edendamisele. Sel põhjusel ühendab DUFE nii klassikalise õpetamise kui ka eriväljaõppe, et luua üliõpilastele sobivaid koolituskavasid, et tõsta õpilaste sotsiaalset vastutust, professionaalset pühendumist ja kogukonna tundmist. Viimase kümne aasta jooksul on DUFE lõpetanute tööhõive määr püsinud üle 95 protsendi. Märkimisväärselt on paljudel DUFE lõpetajal olulisi positsioone mitmesugustes organisatsioonides, alates finantsasutustest, äriettevõtetest kuni valitsusasutustega; paljud neist on edutatud juhtivatele ametikohtadele haldusosakondades.

Spordirajatised

DUFE-s saate kasutada meie välimist staadioni, kus on jalgpallimängu ja jooksurada, äsja renoveeritud tantsustuudiod, sise- ja välisturuliste korvpalliväljakud, välibüroo mänguväljakud, siseruumides asuvad sulgpalliväljakud ja pingutuslaud ning juurdepääs ülikooli lähedal asuv spordisaal, mille igakuised liikmemaksud on umbes RMB180.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Dongbei University of Finance & Economics

Finantsjuhtimise programmis osalevatel õpilastel on võimalus õppida investeeringute haldamisest, ettevõtete finantseerimisest, rahvusvahelisest rahandusest, finantsasutus ... [+]

Finantsjuhtimise programmis osalevatel õpilastel on võimalus õppida investeeringute haldamisest, ettevõtete finantseerimisest, rahvusvahelisest rahandusest, finantsasutustest. Põhitegevuste kursused hõlmavad selliseid teemasid nagu operatsioonide juhtimine, meeskondade juhtimine ja juhtimisotsuste tegemine.

Finantsjuhtimise magistriõppesse kuuluvad tavaliselt äri-, finants-, juhtimis- ja raamatupidamisalased kursused, mis õpetavad õpilasi raha hallata, investeerima ja juhtima üksikisiku või ettevõtte finantsseisundit. Õpilased uurivad paljude kehvade finantsotsuste põhiprobleeme ja määratlevad finantssüsteemide ümberkorraldamiseks mõeldud kontseptsioone.

Karjäärivõimalused... [-]
Hiina Dalian
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Dongbei University of Finance & Economics

Rahvusvahelise kaubanduse magistriõppe programm rõhutab praktilist rahvusvahelist ettevõtlusoskust, keskendudes samal ajal rahvusvahelise kaubanduse ja kaubanduse teoreet ... [+]

Rahvusvahelise kaubanduse magistriõppe programm rõhutab praktilist rahvusvahelist ettevõtlusoskust, keskendudes samal ajal rahvusvahelise kaubanduse ja kaubanduse teoreetilistele aspektidele.

Magistrikraadi kursuste rahvusvaheline kaubandus rõhutab maailmamajanduse teooriaid ja tavasid. Õpilased õpivad teadusuuringute metoodikat ja statistikat, mida kasutatakse globaalsete majandusnäitajate mõõtmiseks. Õpilased õpivad sageli järgmiste teemade teemadel:

Globaalne mikroökonoomiline analüüs;Maailma majandusajalugu ja teooria;Võrdlev valitsus;Globaalsed finantsturud;Rahvusvahelised ühinemised ja ülevõtmised.Populaarsed karjäärivõimalused

Inimesed, kes teenivad magistrikraadi rahvusvahelises kaubanduses, vastavad karjäärile ülemaailmsete korporatsioonidega. Lõpetajad saavad töötada juhtimis- või analüütilistes ametites. Lõpetajad valivad sageli allpool märgitud karjääri:... [-]

Hiina Dalian
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Dongbei University of Finance & Economics

Kui olete andekas üliõpilane, kes lõpetab bakalaureusekraadi, kes otsib karjääri rahvusvahelises äris, pakub see programm teile taskukohase õppimisvõimaluse õppetöö ja el ... [+]

Magistriõpe rahvusvahelises ärijuhtimises DUFE-is on 2,5-aastane magistriõppekava, mida õpetatakse inglise keeles.

DUFE kohta

Dongbei rahandus- ja majandusuuringute instituut (DUFE) asutati 1952. aastal. DUFE on üks Hiina kõrgelt hinnatud rahandus-, pangandus- ja majandusülikoolidest, mis on järjepidevalt kolmes riigis esikohale kõige enam tööle aset leidnud lõpetajale. Ülikoolilinnakus on üle 20 000 üliõpilase Hei Shi Jiao - mere ääres asuvas ja ümbritsetud lopsakate roheliste mägedega.

Programmi kohta

Kui olete andekas üliõpilane, kes lõpetab bakalaureusekraadi, kes otsib karjääri rahvusvahelises äris, pakub see programm teile taskukohase õppimisvõimaluse õppetöö ja elukalliduse osas - täielik juurdepääs maailmaklassi ülikooli rajatistele.... [-]

Hiina Dalian
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Dongbei University of Finance & Economics

Globaalne juhtimisinstituut ... [+]

Globaalne juhtimisinstituut

Praktika võimalused

GIME korraldab meie programmide õpilastele mitmesuguseid tööstusettevõtteid ja ettevõtete külastusi, kus ettevõtted ühendavad nii kohalikke organisatsioone kui ka rahvusvahelisi korporatsioone. Õpilased saavad osaleda ja kogeda organisatsioonikultuuri Hiina ärikeskkonnas. GIME'i abiga ja korraldusega saavad õpilased võimaluse viia oma praktika läbi maailmakuulsas hotellis

VõtmoodulidTurismi juhtimine,Mikroökonoomika,Strateegia juhtimineVaba aja juhtimineRahvusvahelise turismi suundumused ja probleemidÜrituste korraldamineCruise Management,Lennujaamade haldusTeenindus turundus,Turismi planeerimine,Põhilised hiina kuulajadÄri Hiina.Põhikursuse faktidAlguskuupäev: september 2019Kursuse pikkus: 2,5 aastatVanuse nõue: 18 aastat ja vanemad.Akadeemiline sisenemise nõue... [-]
Hiina Dalian
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles