Donghua University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Donghua University (DHU) on üks Hiina tähtsamaid ülikoole. See asub Shanghais, Hiina finants- ja majanduskeskuses. DHU kuulub otse Hiina haridusministeeriumi alla riigi 211 kõrgharidusprojekti osana. DHU koosneb kahest ülikoolilinnast: Yan'ani tee ülikoolilinnak kesklinnas ja Songjiangi ülikoolilinnak linna ajaloolises hällis.

DHU pakub rahvusvahelistele tudengitele vähemalt 52 bakalaureuseõppe programmi. Lisaks pakub see 26 doktorikraadi ja 53 magistrikraadi programmi.

Õppejõude on üle 2700 ja üliõpilasi üle 30 000.

Ülikooli juhtivad erialad on tekstiil, mood, materjalid ja äri. Riigi võtmevaldkonna tekstiiliteadus ja tehnika on Hiina akadeemiliste kraadide ja kraadiõppe arendamise keskuse (CDGDC) välja kuulutatud esimese astme distsipliini hindamisel number 1. Alates 2005. aastast on DHU teadustööde arv, mis on kokku võetud SCI-s, EI-s ja ISTP-s, 9-st teistest sarnastest kuulsatest tekstiiliasutustest kogu maailmas.

Lisaks on paljud teadusuuringute saavutused leidnud rakendusi lennunduse ja kosmose, sõjaväe, ehituse, keskkonnakaitse ja uute materjalide valdkonnas. Hiina mehitatud kosmoseprojektidesse, nagu Shenzhou V, Shenzhou VI ja Shenzhou VII, on tehtud spetsiaalsed kaastööd.

DHU väärtustab rahvusvahelist koostööd ja vahetusi. See on loonud koostöö enam kui 100 kuulsa ülikooli, teaduskeskuse ja ettevõttega kogu maailmas.

Alates 1995. aastast on see Shanghai rahvusvahelise moekultuurifestivali ajal edukalt võõrustanud rahvusvahelist moefoorumit. Peale 83. ülemaailmse tekstiilikonverentsi on DHU korraldanud palju kõrgetasemelisi rahvusvahelisi akadeemilisi konverentse, näiteks Ph.D. rahvusvaheline akadeemiline foorum. Tekstiiliteaduse ja -tehnoloogia eriala üliõpilased, 25. rahvusvaheline andmetöötluse konverents, Ameerika Kiudusühingu 2009. aasta konverents ja rahvusvaheline keskkonnateaduse ja -tehnoloogia konverents.

Juba 1954. aastal on Donghua University võtnud rahvusvahelisi üliõpilasi. See teeb DHU-st esimeste Hiina ülikoolide hulgas, kes seda tegid. Shanghai linnavalitsus on määranud vastu võtma Shanghai valitsuse stipendiumiga rahvusvahelisi üliõpilasi.

2002. aastal loodi rahvusvaheline kultuurivahetuskool, mis võtab täielikult vastutuse rahvusvaheliste üliõpilaste värbamise, kasvatamise ja juhtimise eest. Seejärel on rahvusvaheline üliõpilaste haridus arenenud hüppeliselt ja juba mitu aastat järjest on selle skaala kasv kogu riigi kõrgharidusasutuste seas kõrgeim. 2019. aastal õppis Donghua University 4907 rahvusvahelist tudengit 136 riigist.

Asukohad

Shanghai

Address
West Yan’An Road Campus, Donghua University
Shanghai Shanghai, Shanghai, Hiina

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega