Fudan University School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Fudan University Business School on pikk ajalugu läbi sajandil on Hiina esimene ülikooli luua ärijuhtimine haridussüsteem, varajase 1917 ettevõtete loomist ja 1929. aastal ametlikult asutatud ärikool. 1952 riigi kolledži korrektor, äri juhtimise erialadel häireid hariduse. Pärast reformi ja avamine, Fudan Ülikooli läks taastamise juhtimise koolitus, juhtimise distsipliini 1977. hakkas tööle õpilast, asutati aastal 1979, Department of Management Science, School of Management, mis loodi aastal 1985, et taastada.

Täielik distsipliini süsteemi pärast 20 aastat arengut ja kasvu, kolledži praegu on 8 osakonnad, 18 interdistsiplinaarne uurimiskeskuste (poolt). College enne doktoriõppe tasandil 1, kaheksa erialade doktoriõppe (sh oma doktoritöö), taseme kapten 16 (master sealhulgas oma). 7 bakalaureuse, doktorantuurijärgsed station 3 (sealhulgas üks luua koos School of Economics). Master projektid on: Fudan University Master of Business Administration (MBA) / Senior MBA (EMBA), Master of Raamatupidamine (MPAcc) Õppekava.

Aastal 2010 on instituut järjest loodud finantsjuhtimise ja inseneri juhtimine kahe magistri programmides ja City University of Hong Kong koostöö pakkumisi juhtimise Doctor of Business Studies (DBA) programmi, samuti Fudan Ülikool - National Taiwan University EMBA programmi Koostöö.

Tugev õpetajate 2010. aasta juuli seisuga haigla kokku 147 õpetajat, sealhulgas 48 professorit (sh doktoriõppe juhendaja 41 inimest), dotsent 53 inimest. 91% õpetajatest doktorikraadi, mis doktorikraad välismaal 30% 45 inimest koguarv.

Tõstke tugevust teaduslik uurimisinstituut on moodustatud mitmed professionaalsed ja akadeemilised kodus ja välismaal on mõju, on kogunenud mitmeid lahendamata teaduslike monograafiate, paberid ja patentide, koolitus rühma silmapaistva akadeemilise juhid, moodustatud tosin kvaliteetne akadeemilised meeskond.

Andekus Akadeemia range stipendiumi ja hea õppimise keskkonnas, igal aastal meelitab palju kandidaate tulla õppima, kasvatada partii juhtimise eliit. Aasta lõpuks 2009 Kõrgkoolil on bakalaureuse 945 inimest, lõpetanud 490 inimest (sh DDIM kirje 190) Ph.D. 238 inimest; in MBA üliõpilane 1158 inimest, EMBA õpilased 697 inimest, MPAcc õpilast 151 inimest; vanemohvitseride Development Center Management ja fudan juhtimise konsultatsioonifirma avatud kokku 66 erinevat tippjuhtide koolitusi, üle 3000 ettevõtete tippjuhtide koolitusel osales tippjuhtkond. Kõrgkoolil on rohkem kui 23000 vilistlased.

International Institute for Management põhjalikku restaureerimist Jianyuanyilai levinud rakendamine "läheb läbi, tuues" rahvusvahelistumise strateegia, aktiivselt laiendada rahvusvahelist vahetust, ja rohkem Ameerika Ühendriigid, Itaalia, Norra, Suurbritannia, Prantsusmaa, Singapur, Austraalia, Korea, Hong Kongis ja teistes 20 rohkem kui 60 kuulsa ülikoolide ja teadusasutuste riikides ja piirkondades on kehtestatud erinevaid vahetusi ja koostööd. Rahvusvaheline strateegia peab hõlmama kõiki üliõpilased, õppejõud, teadus, õppekava, äri sidemed, rahvusvahelise teaduskoostöö.

Selleks, et laiendada rahvusvahelist sertifitseerimisasutus rikkamaks koguvahendite, tugevdada vahetusi ja teadusliku koostöö riikide suurepärase Business School, ta on ka aktiivselt liituda paljud top rahvusvahelise partnerorganisatsioonidega. 2007. aastal Kooli sai PIM (Partnership in International Management) Akadeemia liikmed. 2009. aastal kolledži sai GMAC (Graduate Management Sissepääs nõukogu American Association of School) 173 täisliikmed kogu maailmas. Samal ajal, edukalt sooritanud EQUIS (European Quality Improvement System) rahvusvahelise sertifitseerimise. Ja aastal 2010, uuesti maailma kiireim kiirus AACSB (AACSB International) rahvusvahelise sertifitseerimise.

Enterprise põhjalik koostöö juba 1992. aasta kooli asutamist Fudan juhtimise konsultatsioonifirma, et professor kogukondlikke, rahvusvahelised korporatsioonid, suurte kodumaiste ettevõtete, valitsusasutuste kõikidel tasanditel pakkuda kõiki nõustamisteenused. Ettevõtete kaudu ülikooli esitlus, Töölaatadel karjääriinfo platvorm näidata ettevõtte brändi ja kultuur, andekaid inimesi. College käivitas Industrial palus kooli auditoorium, Fudan Standard Chartered polü Jin foorum ja muud foorumid loenguid, saada link haigla ettevõtete koostöö. Kõrgkoolil ka loodud meeskond, kõiki kooli ja ettevõtete koostöö tõhusa ja korrektse juhtimise. Paljud tuntud ettevõtete kodus ja välismaal teha äri koos kolledži külastus, õpilased harjutada koostöö foorum, personali koolitus orientatsiooni, juhtumiuuringud, finants- ja materiaalse panuse ja muude koostöövormide ja kindlat toetust kolledži arengut.

Asukohad

Shanghai

Address
Fudan University School of Management
670 Guoshun Road,

200433 Shanghai, Shanghai, Hiina

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited

Programmid

See ülikool pakub ka: