Loe ametlikku kirjeldust

haridus

Lanzhou ülikool on üks top ülikoolide Hiinas ajaloo üle saja aasta.

Ülikool asub Lanzhou, graafiline kesk-Hiina üks kuulsusrikas linn "Üks Belt One Road".

Sissejuhatus

  • Linn Lanzhou
  • Aeg asutamisvabaduse 1909
  • Kool School of International Cultural Exchange, Lanzhou ülikool
  • Student number 449 praegu
  • Stipendium Hiina valitsus stipendium Konfutsiuse Instituut stipendium President stipendium (ootab ametliku vastuse ülikooli)
  • Vedu Alates raudteejaama: bussiga No.1 / No.110 / 3No.131 raudteejaama et Lanzhou ülikool stop, siis tagasi kõndima (lõuna) umbes 50 meetrit. Lennujaamast: võtta lennujaama transporditeenust terminal ja ülikooli värav on õige vastupidine terminali
  • Aadress, rida 1 No.222 South Tianshui Road

Kuidas taotleda

  • Host pool Student asjade büroo School of International Cultural Exchange
  • Kandideerimistähtaeg Kevadsemestril: November ~ iga aasta jaanuaris (mitte tunnistama kraadiõppurid); Sügissemestril: mai ~ iga aasta (isemajandamine) / jaanuaris ~ Iga aasta märtsis (stipendium üliõpilastele)
  • Vaata programmi informatsiooni

umbes SICE

School of International Cultural Exchange asutati aastal 2002, esialgu samad kontoris välisasjade büroo Lanzhou ülikool, siis pärast seda omandanud sõltumatu sissepääs kvalifikatsiooni välisüliõpilased 2008. aastal alustasid oma kontorid.

Aastal 2009, International Õpilased asjade büroo loodi selleks, et juhtida õppe- ja halduse siseasjadesse välisüliõpilaste Lanzhou ülikool; 2012. aastal, Konfutsiuse Instituut Office loodi selleks, et juhtida ja koordineerida sellega seotud asjade 3 Konfutsiuse instituudid välismaal; 2014. aastal, The Silk Road Majandus- Belt Research Center asutati et soodustada vahetusi ja koostööd ülikoolide ja teadusasutuste mööda Silk Road Majandus-Belt ja olema pühendunud ehitamise uue spetsialiseeritud "mõttekoda" vaja meie riigis edendada siiditee majandusliku vöö.

Välisüliõpilased asjade büroo, Konfutsiuse Instituut Office ja Silk Road Majandus- Belt Research Center on kõik liitunud School of International Cultural Exchange.

Aastal 2015, Lanzhou ülikool õnnistatud meie kooli uus funktsionaalne otstarve --- arendada koostööd hariduse välisülikoolidega. Praegu on meie koolis on sai funktsionaalne osakond, kes vastutab rahvusvahelise õpilast haridus, co-ehitus Konfutsiuse instituudid, uute "mõttekoda" One Belt ja üks Road ja koostöö edendamine välisriikides.

Haridus välisüliõpilaste Lanzhou ülikool hakkas 1983. aastal ja isemajandav programmi hakanud registreeruda välisüliõpilaste 1989.. Vastavalt haridus ajaloo Lanzhou ülikool üle 100 aasta ja põhineb selle sügava õppe- võime, meie kooli tõsimeelselt rakendanud riigi suunis rahvusvahelistele üliõpilastele haridus ja läbi uuendusliku uurimise, nüüd oleme teinud suuri edusamme laieneva skaala, optimeerides struktuur, mis tagab kvaliteedi ja juhtimise parandamiseks. Viimase 30 aasta jooksul on meie ülikool on tööle üle 4000 rahvusvahelise õpilast, praegu; on umbes 500 registreeritud välisüliõpilased ülikoolilinnakus 64 riikide ja piirkondade 5 kontinendil.

Arvestades riigi suunis "laieneva skaala, optimeerides struktuuri, mis tagab kvaliteedi ja juhtimise parandamisel" valdkonnas rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni haridus arv rahvusvahelistele üliõpilastele ja rahvustest on aasta-aastalt suurenenud, üliõpilane suhtes nihkunud Hiina keele õppijaid üliõpilastele, magistrandi ja magistrikraadi ja doktorikraadi.

Nüüd on meil teaduskonna 28 õpetajat, mille hulgas mitmeid hiina keele õpetajate 17 ja juhtkonna on 11. Meil on moodustatud mehhanism rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni haridus, mis on sarnased rõhku õpetamise, teadus-ja juhtimise ning moodustanud soodne keskkond, kus me jagame samu aspiratsiooni ja teha oma panuse meie kooli, sel viisil me ka loonud platvormi vahetuse ja koostöö Lanzhou ülikool välisõhuga.

Meie koolis on alati rõhutab kultuuri- kasvatamise rahvusvaheliste üliõpilaste ja sissetoomist ja levikut Hiina kultuuri. Lisaks erinevatel tasanditel hiina keele õpetamist, avasime mitmekesine kursused alates Hiina kultuuri, võitluskunstid, kalligraafia ja maalimine, Hiina klassikalise luuletusi tunnustust, keraamiline kogemus, Peking Opera sissejuhatus ja paber lõigatud kunst, vahepeal oleme organiseeritud ja käivitatud erinevaid tegevusi rahvusvahelistele üliõpilastele, näiteks Hiina Bridge Contest, Hiinas viibimise kogemus Hiina, kultuurifestivalidele rahvusvaheliste üliõpilaste ja nii edasi. Praegu meil on haritud palju suurepäraseid rahvusvahelistele üliõpilastele.

Vastu uus aeg tõusulaine, strateegilise kontseptsiooni Üks Belt ja üks Road, meie kooli jätkavad vastutuse edendamiseks hariduse avamine kuulekuses meie kooli moto "neelavad ja mitmekesisus; Exchange ja Integratsiooni", et edendada Iseloomulik Konfutsiuse Instituut Ehitus ja haridusalase koostöö välisriikide ja moodustada platvorm Konfutsiuse Instituut arengu ja rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni haridus. Jätkame teha suurem panus suurendada rahvusvahelistumise tase meie ülikooli ja välismaiste teabevahetus ja koostöö Lääne Hiinas. (Märkus: Kõik andmed juuli 2016)

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Lanzhou University

Lanzhou ülikool on seas Hiina juhtiv ülikoolid nii kvantiteedi ja kvaliteedi oma magistrikraadi programmid. Morethan kakssada akadeemilise suurtootjate on asutatud 28 kol ... [+]

Magistrikraadi programmid Lanzhou ülikool on seas Hiina juhtiv ülikoolid nii kvantiteedi ja kvaliteedi oma magistrikraadi programmid. Morethan kakssada akadeemilise suurtootjate on asutatud 28 kolledžid. Mis programmi pikkus 2-3 õppeaastatel magistrikraadi programmid on offeredin Hiina üldiselt, samas kui mõned inglise õpetas programmi on ka available.Graduates vastab kõikidele määral nõuetele, siis antakse magistrikraadi.

Kliki siia leida magistriõpingud Loetelu 2017. Taotlejatel soovitatakse võtta ühendust oma potentsiaalsetele järelevalveasutuste enne taotluse. (Vajuta siia, et leida veebisaite kolledžid / instituudid) ning on oodata pange oma taotluse pakendis koos Vorm esialgne vastuvõtmine International Student poolt LZU professor (kliki siia veebilehel). ... [-]

Hiina Lanzhou
September 2019
Päevane õpe
2 - 3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles