Loe ametlikku kirjeldust

STList

Pekingi ülikoolide rahvusvahelise humanitaarõiguse kool ("STL") on Hiina ainulaadne ja ainulaadne kogu maailmas, pakkudes Ameerika Ühendriikide stiilis JD kraadi täiesti inglise keeles koos Hiina JM kraadiga. Mõlemad õppekavad on rikas kursustel, mis rõhutavad riikidevahelist õigust ja praktikat, Hiina õigust ja õiguslikke traditsioone ning muid tipptasemel kursusi, mille eesmärk on varustada STLi lõpetanute kõigi rahvuste juhte 21. sajandil.

Pekingi Ülikool

Pekingi Ülikool ("PKU") on üks maailma silmapaistvamaid teadustegevuse ülikoole. Kõrghariduse ajad on nimetanud PKU number 1 ülikooli Hiinas, number 1 ülikool kõigis BRICS riikides, number 2 ülikool kogu Aasia ja 27. maailma kõige akadeemiliselt tuntud ülikool.

Õpilased, teaduskond ja karjäär

STL-i riiki lubamise eest võistlevad juhtivad üliõpilased üle maailma. Õigusteaduste kooli rahvusvahelised teaduskonnad hõlmavad maailma tuntud teadlasi ja praktikuid Hiinast, USAst, EList ja mujalt. STLi lõpetanutele on väga huvitatud positsioonid juhtivate rahvusvaheliste advokaadibüroode ja -ettevõtetega, juhtivad Hiina advokaadibürood ja -ettevõtted, suurettevõtted ja juhtivad rahvusvahelised valitsusvälised organisatsioonid.

Haripunkti õppekava

STLi allkiri JD / JM kaheastmeline programm on neli aastat pikk. JD õppekava, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, on sisuliselt sarnane USA parimad õigusteaduste koolide JD õppekavadega, millel on täiendav sügavus Hiina õigusstatistikas ja seadustes. JM õppekava pakub põhilisi Hiina õiguse kursusi ja õpetatakse suures osas hiina keeles. Enamik Hiina õpilasi registreerub STLi kahesuguses aste JD / JM programmis; enamik rahvusvahelisi üliõpilasi registreeruda STLi kolmeaastases JD programmis. Mõlemad õppekavad rõhutavad 21. sajandi jurisdiktsiooni oskusi ja teadmisi: (i) riikidevaheline õigus ja praktika, (ii) kultuuridevaheline pädevus ja (iii) advokaatide ametialased kohustused nendes tingimustes. Ükski õigusteaduskond ei paku kunagi paremini erasektori, avaliku sektori või üldist huvi pakkuva juriidilise töö lõpetamist Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis või Briti Rahvaste Ühenduse riikides.

Programm koosneb vähemalt kolmveerandist täiskoormusega õpingust elukohas ja teine ​​aasta praktikakohtade, jätkuvate õpingute või uurimisprojektide jaoks õpilase äranägemisel. Kuigi kraad on antud kahe aasta lõpus, on elukoha täitmine võimalik pärast ühe.

Rahvusvahelised haridusvõimalused

STLi kogemus on oma olemuselt rahvusvaheline ja kultuuridevaheline, ilma et kunagi lahkub PKU ilusast Shenzhen Graduate School Campusist. Samal ajal on STLi üliõpilastel mitmekülgsed võimalused õppida välismaal maailma juhtivates jurisdiktsioonides, kus PKU ja STL saavad vahetussuhteid.

Globaalsed juhid

STL-i lõpetajad tulevad oma õppeaasta jooksul välja advokaatidena, kellel on ainulaadsed võimalused juhtida tänapäeva vastastikku ühendatud maailma, kellel on sügavad teadmised ja arusaam Hiina ja Lääne õigusest ja õiguslikest traditsioonidest ning praktilistest oskustest, mis on vajalikud kultuuridevaheliseks eduks. Pekingi ülikoolikursus rahvusvaheliste seaduste (STL) pakub Juris doktori (JD) kraadi, vastavalt kolmeaastase täiskoormusega programm põhineb JD õppekava võrreldav, mida pakub Ameerika Ühendriikides. Õppekeel on inglise keel. Programm hõlmab ka valikainete nelja-aastast kursust, mis on pühendatud Hiina õiguse uurimisele, kus õpetatakse mandariini hiina keelt. Hiina õiguse alased kursused on peamiselt avatud Mandri-Hiina õpilastele või kellel on Mandariini võimekus. Mõlemad õppekavad rõhutavad 21. sajandi jurisdiktsiooni oskusi ja teadmisi: (i) riikidevaheline õigus ja praktika, (ii) kultuuridevaheline pädevus ja (iii) advokaatide ametialased kohustused nendes tingimustes. Ükski õigusteaduskond ei paku kunagi paremini erasektori, avaliku sektori või üldist huvi pakkuva juriidilise töö lõpetamist Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis või Briti Rahvaste Ühenduse riikides.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Peking University School of Transnational Law
Address
Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District
518055 Shenzhen, Guangdong, Hiina
Koduleht
Telefon
86 (755) 2603 2287