Peking University School of Transnational Law

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

STList

Peking University School of Transnational Law (STL) on Hiinas ainulaadne ja maailmas ainulaadne, pakkudes Hiina JM kraadi kõrval Ameerika stiilis JD kraadi täielikult inglise keeles. Mõlemad õppekavad on rikas kursuste vahel, mis rõhutavad riikidevahelist seadust ja praktikat, Hiina seadusi ja õigustraditsioone, ning muid tipptasemel kursusi, mille eesmärk on varustada kõigi rahvuste STL-i lõpetajaid 21. sajandi juhtpositsiooniks.119053_DJI_0182.JPG

Pekingi Ülikool

Pekingi Ülikool ("PKU") on üks maailma silmapaistvamaid teadustegevuse ülikoole. Kõrghariduse ajad on nimetanud PKU number 1 ülikooli Hiinas, number 1 ülikool kõigis BRICS riikides, number 2 ülikool kogu Aasia ja 27. maailma kõige akadeemiliselt tuntud ülikool.

Õpilased, teaduskond ja karjäär

STL-i riiki lubamise eest võistlevad juhtivad üliõpilased üle maailma. Õigusteaduste kooli rahvusvahelised teaduskonnad hõlmavad maailma tuntud teadlasi ja praktikuid Hiinast, USAst, EList ja mujalt. STLi lõpetanutele on väga huvitatud positsioonid juhtivate rahvusvaheliste advokaadibüroode ja -ettevõtetega, juhtivad Hiina advokaadibürood ja -ettevõtted, suurettevõtted ja juhtivad rahvusvahelised valitsusvälised organisatsioonid.

Haripunkti õppekava

STLi allkiri JD / JM kaheastmeline programm on neli aastat pikk. JD õppekava, mida õpetatakse täielikult inglise keeles, on sisuliselt sarnane USA parimad õigusteaduste koolide JD õppekavadega, millel on täiendav sügavus Hiina õigusstatistikas ja seadustes. JM õppekava pakub põhilisi Hiina õiguse kursusi ja õpetatakse suures osas hiina keeles. Enamik Hiina õpilasi registreerub STLi kahesuguses aste JD / JM programmis; enamik rahvusvahelisi üliõpilasi registreeruda STLi kolmeaastases JD programmis. Mõlemad õppekavad rõhutavad 21. sajandi jurisdiktsiooni oskusi ja teadmisi: (i) riikidevaheline õigus ja praktika, (ii) kultuuridevaheline pädevus ja (iii) advokaatide ametialased kohustused nendes tingimustes. Ükski õigusteaduskond ei paku kunagi paremini erasektori, avaliku sektori või üldist huvi pakkuva juriidilise töö lõpetamist Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Ühendkuningriigis või Briti Rahvaste Ühenduse riikides.

Programm koosneb vähemalt kolmveerandist täiskoormusega õpingust elukohas ja teine ​​aasta praktikakohtade, jätkuvate õpingute või uurimisprojektide jaoks õpilase äranägemisel. Kuigi kraad on antud kahe aasta lõpus, on elukoha täitmine võimalik pärast ühe.119054_DJI_0118.JPG

Rahvusvahelised haridusvõimalused

STLi kogemus on oma olemuselt rahvusvaheline ja kultuuridevaheline, ilma et kunagi lahkub PKU ilusast Shenzhen Graduate School Campusist. Samal ajal on STLi üliõpilastel mitmekülgsed võimalused õppida välismaal maailma juhtivates jurisdiktsioonides, kus PKU ja STL saavad vahetussuhteid.

Globaalsed juhid

STL-i lõpetanud noored on õpinguaastatest alates saanud advokaatideks, kellel on ainulaadsed võimalused juhtimiseks tänapäeva omavahel ühendatud maailmas, omades põhjalikke teadmisi ja mõistmist Hiina ja Lääne seaduste ning juriidiliste traditsioonide kohta ning kultuuridevahelise edu saavutamiseks vajalikke praktilisi oskusi. Peking University School of Transnational Law (STL) pakub juristidoktori kraadi (JD) vastavalt kolmeaastasele täistööajaga programmile, mis põhineb JD õppekaval, mis on võrreldav Ameerika Ühendriikides pakutavaga. Õppekeel on inglise keel. Programm hõlmab ka valikainete neljanda kursuse kursust, mis on pühendatud Hiina seaduste uurimisele ja mandariini keeles. Hiina õiguse kursused on avatud peamiselt Mandri-Hiina üliõpilastele või neile, kellel on vajalik mandariini oskus. Mõlemad õppekavad rõhutavad 21. sajandi advokaadioskusi ja -teadmisi: (i) riikidevaheline õigus ja tava, (ii) kultuuridevaheline pädevus ja (iii) advokaatide ametialased kohustused selles kontekstis. Ükski õigusteaduskond ei valmista Hiinas, Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias ega Briti Rahvaste Ühenduse riikides erasektoris, avalikus sektoris või avalikes huvides juriidilise töö lõpetajaid paremini.

119052_DJI_0048-1.jpg

Asukohad

Shenzhen

Peking University School of Transnational Law

Address
Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town
Xili, Nanshan District

518055 Shenzhen, Guangdong, Hiina
Telefon
86 (755) 2603 2287

Programmid

See ülikool pakub ka: