Southwestern University of Finance and Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1925, asub Chengdu
Ainus äri orienteeritud ülikool Lääne-Hiinas, mis on loetletud mõlemas projektis 211

Riiklike või rahvusvaheliste asutuste akrediteerimine või tunnustamine

- Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (2010) liige - Haridusministeerium (MSE) "Riigi väljapaistev ärijuhtimise õpitava meeskond" (2010) - Riigikontrolli rakendusökonoomika asetäitja nr 7 riigi rahvuslikul edetabelil ja nr 1 Lääne-Hiina (2009) - Rahvusarhiivi arvestuses MOE riigi rahvuslikus järjestuses ja läänemaailmas nr 1 (2010) - Rahvusliku edetabeli rahvuslikul positsioonil (2003) - tunnustatud ühe Hiina kümne kõige Hiina MBA Assotsiatsiooni konkurentsivõimelised ärikoolid MBA programmide jaoks (2010)

- Hiina MBA Assotsiatsiooni poolt välja antud "20-aastane MBA haridus-parim ärikool" (2011)

Chengdu kohta

Lääne-Hiina üks tähtsamaid majandus-, transpordi- ja kommunikatsioonikeskusi. Hiina Daily nimetas seda 2006. aastal Hiina neljandaks elamispinnaks.

Rahvusvaheline metropol, mis on tuntud oma jõuka äri, kultuurilise / ajaloolise olemuse, uhke maalilise koha ja soodsa elukeskkonna tõttu.

Chengdu asetab end Lääne-Hiina finantskeskusesse ja on edukalt meelitanud suuri rahvusvahelisi finantsasutusi
st Citigroup, HSBC, Standard Chartered Bank, ABN AMRO, BNP Paribas, JPMorgan Chase ja Tokyo-Mitsubishi Pank UFJ, ANZ Bank jne

Üle 250 Fortune 500 ettevõtte olid asutatud filiaalid Chengdu, olles esikohal suurusjärgus Fortune 500 ettevõtete hulgas Kesk-ja Lääne-Hiinas:
st JP Morgan Chase, Henkel ja GE, Intel, Cisco, Sony, Toyota, Motorola, Ericsson ja Microsoft jne

Panda kodulinn: hiina pandade tõuaretus- ja uurimiskeskus asutati Chengdu põhjapoolsetel aladel. See on ainus selline maailm, mis asetseb suurlinnapiirkonnas, mis meelitab ligi 100 000 külastajat igal aastal.

Chengdu lennujaam asub 20 km kaugusel Chengdu keskusest ja on üks Hiina peamistest õhukeskustest, mis hiljuti on reisijates maht 4 kohal. See teenindab lende peamiselt Hiinasse ja teistesse rahvusvahelistesse sihtkohtadesse, sealhulgas Amsterdamist, Bangkoki, Hongkongi, Katmandu, Osaka, Phnom Penhi, Kuala Lumpuri, Seoul, Abu Dhabi, Melbourne'i, Frankfurti, Londoni, San Francisco ja Singapuri ida suunda.

Asukohad

Chengdu

Address
Guanghua Campus
Chengdu, Sichuan, Hiina

Chengdu

Address
Liulin Campus
Chengdu, Sichuan, Hiina

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega