Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Xi'an Jiaotong-Liverpooli ülikool ( XJTLU ) on rahvusvaheline ühisettevõtete ülikool, mille asutasid Hiinas asuv Xi'an Jiaotongi ülikool ja Ühendkuningriigis Liverpooli ülikool 2006. aastal.

Praegu pakub ülikool umbes 90 kraadist programmi teaduse, tehnika, äri, rahanduse, arhitektuuri, linnaplaneerimise, keele, kultuuri alal ja kõiki neid õpetatakse inglise keeles, välja arvatud üld- ja põhikursused.

Bakalaureuseõppe üliõpilased teenivad kaks kraadi: XJTLU kraadi Hiina haridusministeeriumilt ja ülemaailmselt tunnustatud kraadi Liverpooli ülikoolilt. Aspirandid saavad Liverpooli ülikooli kraadi, mida tunnistab haridusministeerium.

XJTLU asub kohas Suzhou tööstuspark (SIP). See on üks Hiina kõige arenenumaid linnu. Suzhou tööstuspargis, mis on Silicon Valleys asuv Hiina ekvivalent ja globaalse innovatsiooni keskus, asub suur Fortune 500 ettevõtete klaster, riikidevahelised ettevõtted ning teadus- ja arenduskeskused, pakkudes mitte ainult soodsaid tingimusi XJTLU pidevaks arenguks, vaid ka arvukaid praktika- ja töövõimalusi XJTLU õpilased.

Rajatised

Meie silmatorkav, arhitektuuriliselt muljetavaldav ülikoolilinnak pakub kaasaegseid, kaasaegseid õppe-, laboratooriumi-, teadus- ja konverentsiruume, millest paljud on saadaval väliseks rentimiseks.

Ülikoolilinnak asub Suzhou tööstuspargis Suzhou ajaloolisest keskusest ida pool ja sinna pääseb hõlpsalt lennukiga, rongi ja bussiga. Ainult 24 minutit Shanghaist läänes asub kiireim kiirrong ja paljudele rahvusvahelistele lennujaamadele hõlpsasti ligipääsetav, muutes selle sündmuste jaoks ideaalseks asukohaks.

Teadusuuringud

XJTLU eesmärk on koondada oma XJTLU , Xi'an Jiaotongi ülikooli ja Liverpooli ülikooli parimad tavad ning pürgib olla juhtiv teadusuuringute juhitud ülikool, mis ühendab tugeva rahvusvahelise profiili ja vankumatu pühendumise rahvusvaheliste ettevõtete majanduslikule ja sotsiaalsele arengule. Suzhou, Jiangsu provints ja Hiina.

XJTLU keskendub rakendusuuringutele, mille eesmärk on parandada Suzhou tööstuspargi teadusuuringute infrastruktuuri ja saada kohalikelt omavalitsustelt otsustavat tuge. Ülikool on ka hea positsioon Sino-Briti teaduskoostöö sillana, toimides nii Hiinasse sisenevate talentide portaalina kui ka kogu maailmale suunatud kohaliku teaduspotentsiaali tutvustajana.

Meie ülikoolilinnak

Täis silmatorkavaid, arhitektuuriliselt muljetavaldavaid ehitisi pakub nii Põhja- kui ka Lõuna-ülikoolilinnak kaasaegseid õppe-, laboratooriumi-, uurimis- ja tugiteenuseid. See hõlmab auhinnatud ja ikoonilist Keskhoonet, kus asub meie raamatukogu.

Mõlemas ülikoolilinnakus on spordirajatised, maailmatasemel täielikult varustatud teadus- ja tehnikalaborid ning disainistuudiod, aga ka mitmesugused toitlustusasutused, sealhulgas Subway, Hungry Burger , Café Mersey ja paljud söökla stiilis kiirtoidukohad.

Maastikukujundusega aiad täiendavad moodsa kunsti teoseid, et luua ülikoolilinnakus keskkond, millest on saanud Suzhou tööstuspargi üks silmatorkavamaid jooni.

Miks õppida XJTLU ?

XJTLU leiate rahvusvahelise õppijate kogukonna Hiina käimasoleva majandusliku eduloo ja kusagil mujal maailmas leiduvate võimaluste südames.

Meie ülemaailmne kogukond, kuhu kuulub enam kui 13 000 bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilast (neist 2000 on registreeritud Liverpooli ülikoolis), ja 450 akadeemilist personali 50 riigist kasvab pidevalt, pakkudes teile võimalust luua sidemeid inimestega kogu maailmast.

Kõiki meie kraadiõppe programme õpetatakse sajaprotsendiliselt inglise keeles, keskendudes kriitilisele mõtlemisele ja iseseisvale õppimisele - töökohal vajaminevatele põhioskustele. XJTLU õpetatakse teile, kuidas omandada ja luua uusi teadmisi ning rakendada neid reaalses maailmas.

Lisateavet leiate aadressilt http: // www. XJTLU .edu.cn / et / õppige koos meiega / miks - XJTLU / miks- XJTLU ? Utm_source = Keystone & utm_medium = Profiil & utm_campaign = õpilane% 20 värbamine

Elu XJTLU

XJTLU s XJTLU võib olla tasuv viis Hiinas Suurbritannia kraadi saamiseks. Loodame, et teile meeldib tutvuda meie ülikoolilinnaku, lähiümbruse ja kauni linna Suzhouga, mis on järjekindlalt hääletatud üheks Hiina elatavaimaks linnaks.

Lisaks kaunitele turismipunktidele on Suzhous palju suurepäraseid õpperessursse ja sportimisvõimalusi, suur valik kaubanduskeskusi, kinoid ja restorane ning erinevaid baare ja ööklubisid.

Suzhou linnas ringi liikuda on lihtne tänu tõhusale ühistranspordisüsteemile, mis sisaldab busse, taksosid, jalgrattalaenutust ja metroo. Hiina kiirraudteevõrgustik annab teile võimaluse seda valdavat ja põnevat riiki hõlpsamini kui kunagi varem uurida.

Lisateavet leiate aadressilt http: // www. XJTLU .edu.cn / et / elu-at- XJTLU ? Utm_source = Keystone & utm_medium = Profiil & utm_campaign = õpilane% 20 värbamine

Võta meiega ühendust

Aadress: Xi'an Jiaotong-Liverpool University 111 Ren Ai Road, Dushu järve kõrghariduslinn, Suzhou tööstuspark
215123 Suzhou, Jiangsu, Hiina

E-post: rahvusvaheline @ XJTLU .edu.cn

Asukohad

Suzhou

Xi'an Jiaotong-Liverpool University

Address
Xi'an Jiaotong-Liverpool University
111 Ren Ai Road,
Dushu Lake Higher Education Town,
Suzhou Industrial Park

215123 Suzhou, Jiangsu, Hiina
Telefon
+86 512 8816 1000

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid