Loe ametlikku kirjeldust

Wang Yanani majandusuuringute instituut (WISE) on teadusuuringutele orienteeritud instituut, mis asutati 2005. aastal Xiameni ülikoolis kui algatusel majanduse moderniseerimiseks ning teaduse ja hariduse rahastamiseks Hiinas. WISE keskendub eesliiniuuringutele, kõrgekvaliteedilisele õpetamisele ning naudib intensiivset rahvusvahelist akadeemilist vahetust ja koostööd. WISE-le on järgmised konkreetsed eesmärgid:

  • Avaldada teadustööd peamistes rahvusvahelistes ja kohalikes akadeemilistes ajakirjades;
  • Õppekava kujundamise tõhustamine kõikides majandus- ja rahandusvaldkondades;
  • Koolitada noorte majandusteadlaste akadeemilise juhtkonna kvaliteeti Hiina;
  • Aktiivselt osalema keskvalitsuste ja kohalike omavalitsuste poliitika kujundamisel;
  • Kutsuda rahvusvahelise akadeemilise majandus- ja rahandusvahetuse keskusesse, eriti Lõuna-Hiinas ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas.
rawpixel / Unsplash

WISE tegutseb tunnustatud teadlaste moodustatud rahvusvahelise nõuandekogu juhtimisel. Nende hulka kuuluvad auväärne dekaan, professor Luolin Wang, eriline Hiina majandusteadlane, Princetoni Ülikooli emeriitprofessor Professor Jerry A. Hausman, professor Jerry A. Hausman, 1985. aastal John Bates Clarki auhinna võitja professor Cheng Hsiao Lõuna-California ülikoolist ja professor Lawrence Klein, 1980 Pennsylvania ülikooli Nobeli preemia laureaat.

Seni on WISE- l umbes 40 täisajaga õppejõudu, kes said oma doktorikraadi tuntud välismaal asuvatest ülikoolidest ja viis eristavat professorit Põhja-Ameerika ülikoolidest, kes külastasid ja õpetasid WISE-is regulaarselt igal aastal.

WISE-is on teadustöö tugevus ökonomeetria, statistika, rahanduse, eksperimentaalmajanduse, õiguse ja majanduse ning teiste majandusvaldkondade osas. WISE õppejõud võivad avaldada mõned juhtivad rahvusvahelised akadeemilised ajakirjad nagu Quarterly Journal of Economics, Journal of Econometrics, Journal of Labor Economics, Annals of Statistics, Journal of the American Statistical Association, Journal of the Royal Statistical Society, Series B, Biometrica, Econometric Theory , Äri- ja Majandusstandard, ja muu hulgas. Tilburgi ülikooli ülemaailmsete majanduskoolide teadustöö edetabeli järgi on Economics Schooliga seotud WISE üks Aasia top 20-sse ning viimastel aastatel on Hiina välja valitud viimaste rahvusvaheliste ajakirjade väljaandeid käsitlevas 4. väljaandes.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Xiamen University - Wang Yanan Institute for Studies in Economics

WISE-i rahvusvahelised magistriprogrammid majanduse ja rahanduse valdkonnas ... [+]

WISE-i rahvusvahelised magistriprogrammid majanduse ja rahanduse valdkonnas

WISE keskendub kvaliteetsele majandus- ja rahandusalasele haridusele, eesliiniuuringutele ning intensiivsetele rahvusvahelistele akadeemilistele vahetustele ja koostööle. Suurepäraste õppejõudude poolt värvatud top ülemeremaade ülikoolide, kõik kraadi programmid viiakse läbi inglise keeles põhineb rahvusvaheline ühine standard.

WISE

RahandusFinantskorraldusJuhtimise ökonoomikaRahvusvaheline kaubandusKvantitatiivne majandusStatistikaPiirkondlik majandusAvaliku sektori rahandusRahvastik, ressursid ja keskkonnamajandusTööstuse majandusTööjõu majandusteadusGlobaliseerumise ja Euroopa integratsiooni majandusProgrammid DetailsKeeleõpetus: inglise keelProgrammi algus: sügissemesterÕppemaks: kokku 90 000 RBM (kaks aastat)Taotluse tasu: 400RMBSisenemise nõudedTaotlejad peavad taotlemise ajal olema mitte-Hiina kodanikud, kes on taotluse esitamise ajal üldiselt alla 45-aastased, olema tervislikud ja neil peab olema kehtiv pass.Taotlejad peaksid omama tunnustatud bakalaureusekraadi või kõrgemal tasemel.Taotlejad peavad esitama TOEFL-tunnistuse, mille tulemus on 80 või üle selle, või IELTS-sertifikaat, mille skoor on 6,0 või kõrgem, või muu akrediteeritud testiga inglise keele oskuse sertifikaat. Native inglise keelt kõnelejad on sellest kohustusest vabastatud. Kandidaadid, kes on bakalaureusekraadi omandanud inglise keele kursused, peaksid pakkuma keskmist õpetustõendit.Võimalust näidata asjakohast töökogemust antakse individuaalselt.Stipendiumid... [-]
Hiina Xiamen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles