Loe ametlikku kirjeldust

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), mis asub Ningbo's, katab 95 hektarit ja koosneb Qianhu ülikoolist, Huilongi ülikoolist ja Zhashan Base'ist. ZWU on kõige ilusamad inimkesksed ülikoolilinnakud, rohelised ja hästi varustatud, haridusringkondades tunnustatud inimesed. ZWU pakub 47 4-aastast bakalaureuseõppe programmi, mis hõlmab nii majandus-, õigusteaduse, kirjanduse, teaduse, inseneriteaduse, põllumajanduse kui ka juhtimise erialasid.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


Praegu on ZWU -s rohkem kui 20 000 täistööajaga üliõpilast, kelle töötajad on üle 1000 inimese. ZWU omab paljusid maakonna ja kohaliku omavalitsuse erialasid ja erialasid. Ülikooli raamatukogu kogub rohkem kui 1 200 000 raamatut; umbes 2500 ajakirja nii hiina kui võõrkeeles; ja on varustatud „suletud peeglijaamaga Hiina akadeemilisele ajakirjandusvõrgule”, „Wanfangi andmehoolekeskusele” ja veel 6000 digitaalsele perioodikale, mis on kättesaadavad ülikooli võrgus.


470_zhejiang2.jpg


Viimastel aastatel on ülikool aktiivselt osalenud rahvusvahelistes vahetustes ja koostöös teiste ülikoolidega, moodustades järjest rohkem suhteid enam kui 20 ülikooliga Suurbritannias, Prantsusmaal, USAs, Kanadas, Austraalias, Uus-Meremaal, Jaapanis, Koreas, Ukrainas ja mujal. teised. Lisaks on ZWU loonud tiheda koostöö Nottinghami ülikooliga. Tänu ühistele jõupingutustele on loodud uus ühistuülikool, Nottinghami ülikool, Ningbo, Hiina (UNNC), mis järgib Suurbritannia Nottinghami ülikooli haridussüsteemi.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Ülikooli juhtimisel põhimõtte „Õpilaste esitamine; kvaliteetse hariduse tagamine; majandusarengu tagamine; Pühendumine rahvusvahelistumisele on õpetamise kvaliteet alati meie tähelepanu keskmes. Lõpetanute tööhõive määr on väga positiivne ning tööandjad hindavad ülikooli lõpetajaid laialdaselt.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Zhejiang Wanli University

Üks vähestest sarnased programmid on tipptasemel ülikoole riigis, Master Logistics Engineering (MLE) eesmärk on võimaldada sisestada tööturul võrdselt rahul logistika str ... [+]

Üks vähestest sarnased programmid on tipptasemel ülikoole riigis, Master Logistics Engineering (MLE) eesmärk on võimaldada sisestada tööturul võrdselt rahul logistika strateegia, juhtimise logistikaga ja tehnilise ülesanded nagu rajatis kujundamisel ja rakendamisel logistika tehnoloogia. Sihilikult pidamine programmi (Master in Logistics ehitus) suurus väike ja valikuline me värvata parimaid üliõpilasi ja meelitada mõned kõige soovitud pärast karjäärivõimalusi maailma. Kõige tõenäolisem veamäär programmi saate minna väljaspool klassiruumi, pakkudes lahendusi logistikaga seotud programmid suurettevõtet.

Core Kursused

Logistics Management Logistics otsused ja juhtimine Warehouse & Facility Design Transportation Management Logistika Tehnoloogia ja kohaldamine Field Probleemid logistika Supply Chain Management Global allhange ... [-]
Hiina Ningbo
September 2020
Päevane õpe
2.5 - 2.5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

https://720yun.com/t/f1bjrOeazy2?from=timeline

Location address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

Ningbo, Zhejiang, 315100 CN