Zhejiang University International Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ideede ühendamine, tuleviku kujundamine

Zhejiang University International Business School (ZIBS) asutati ZJU rahvusvahelisel ülikoolilinnakul Hainingus novembris 2018, et hõlbustada akadeemiliste ja ettevõtete vahetust lääne ja ida vahel.

Meie äsja asutatud ärikool on kiirendanud ZJU ülemaailmseid algatusi ja uue majanduse ajastul on temast saama juhtiv ülemaailmne ärikool. ZIBSi peakontor asub Jangtse jõe delta - innovatsiooni keskpunkt ja üks maailma dünaamilisemaid piirkondi. Meie visioon on saada juhtivaks globaalseks ökosüsteemiks, mille üks alustalasid on ettevõtlusalane haridus, pöörates erilist tähelepanu uutele tehnoloogiatele, uuele majandusele ja uutele rahandustele. Usume, et täites oma kohustusi globaalsete koolitajatena, täidavad uue põlvkonna ärijuhid ja ettevõtjad omakorda oma sotsiaalseid kohustusi ning aitavad kaasa kogu ettevõtte ja kogu ühiskonna heaolule.

Koostöös Interneti-rahanduse Akadeemia ja Hiina Uuringute Instituudiga pakub ZIBS praegu rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõppe (iMBA) programmi, millel on kaks formaati: osalise tööajaga ja täistööajaga ning Hiina magistrantuur, mis on loodud spetsiaalselt rahvusvahelised üliõpilased. Meie Executive Education Center pakub programme paljudel teemadel, nii avatud registreerimisega kui ka kohandatud ettevõtete vajadustega Hiinas ja väljaspool Hiinat.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

2020. aasta septembris on ZIBS käivitanud kolm uut kraadiõppe programmi, et rahuldada õppijate ja ettevõtete värbajate vajadusi. Rahvusvaheline rahanduse magister (iMF), rahvusvaheline magistriõpe kommunikatsioonis ja äris (iMCB) ning bakalaureusekraad globaalses kommunikatsioonis ja juhtimises (GCM). Kõik need programmid on avatud nii Hiina kui ka rahvusvahelistele tudengitele.

Hiinast pärit akadeemilise tipptaseme, innovatsiooni ja ettevõtluse pärandiga võtab ZIBS omaks ja kehastab tulevikku. Ärikool valmistab ette vastutustundlikke ja püüdlikke juhte ning ökosüsteemi, mida see teenib, et tulla toime üha keerukama globaalse ettevõtluskeskkonna väljakutsetega. Inimeste ja ideede ühendamise kaudu kujundab ZIBS ettevõtte tulevikku uuel globaalsel majandusajal.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Verstapostid

11.15. 2018

  • Rahvusvahelise ärikooli avamine
  • Sõlmiti partnerlus Cambridge'i ülikooli kohtunike ärikooliga

01.16. 2019

  • ZIBSi tegevjuhi programmisarja avamine - Fintech

01. 20. 2019

  • ZIBS Shanghai foorum
  • Avas ZIBS Shanghai kontor

03. 2019

  • Käivitatud on programm ZIBS iMBA

05. 07. 2019

  • ZIBSi tegevjuhi klass: Suurbritannia moodul

09. 2019

  • IMBA ja Hiina ettevõtlusõppe avakõrgkool

12. 2019

  • Käivitatud on ZIBS GCM / imcb / iMF programm

04. 2020

  • ZIBSi tegevjuhi klass: USA moodul

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Meie ülikoolilinnak

Zhejiangi ülikooli rahvusvaheline ülikoolilinnak asub Hainingis asuvas Juanhu pargist põhja pool, hõlmates 200 aakrit. See on erakordne rahvusvaheline kogukond, mis on täis loovust, energiat ja ettevõtlikkust. Õpilased naudivad mitte ainult rahvusvahelisi vabade kunstide ja erialase hariduse omandamise võimalusi, vaid neil on ka võimalus teha koostööd partneritega kogu maailmas, rikas ja värvikas elukeskkonnas.

Toitlusteenused

Meie ülikoolilinnas on kolm söökla: suur söökla, restoran Halal ja meie kohvik Fusion. Söökla pakub suures koguses lääne- ja hiina stiilis toite, mida pakutakse iga päev. Halali restoran pakub erinevaid halal-toite ja selle hiline lahtiolekuaeg. Üliõpilased, õppejõud ja töötajad tulevad kokku, et nautida nii ida kui lääne kulinaarseid pakkumisi.

Majutus

Kõik ülikoolilinnaku õpilased elavad ühes meie neljast kolledžist. Tubades on privaatne ühene tuba, kus on panipaik, kirjutuslaud ja voodi ning ühiskasutatav vannituba ja köök. Elamukolledžid pakuvad oma elanikele ka rohkesti õppe- ja kommunaalruume.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Raamatukogu

ZIBSi õpilastel on juurdepääs laiale raamatukoguressursile, alates raamatutest ja ajakirjadest kuni elektrooniliste andmebaaside ja artikliteni. Kellatorni kõrval on raamatukogu üks rahvusvahelise ülikoolilinnaku vaatamisväärsusi. Keskjärve kirdepoolsel küljel seistes on see 9606 ruutmeetri suurune kolmekorruseline kaheksanurkne hoone, kus on kuussada istekohta ja tuhandeid raamatuid.

Gümnaasium

Jõusaal pakub erinevaid kvaliteetseid seadmeid ja on avatud iga päev kella 9–21. Olümpia suurune bassein on avatud iga aasta maist septembrini. Ülikoolilinnas on palju sportimisvõimalusi, sealhulgas sulgpall, tennis, squash, korvpall, jalgpall ja palju muud. Rajatised on igal ajal avatud isiklikuks kasutamiseks.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Elu Hainingus

Rahvusvaheline ülikoolilinnak asub Hainingis Zhejiangi provintsis ja Jiaxingi jurisdiktsiooni all. Shanghaist on vaid 35 minutit kiiret rongi ja kaunist Hangzhoust 20 minutit. Linnas elab enam kui 800 000 elanikku ja see on tuntud peamiselt oma nahatööstuse, teaduspargi, värviliste laternate ja Qiantangi jõe suurejoonelise boreaalse loode poolest.

Haining hääletati Mandri-Hiina suurimate maakondade linnade Forbesi uuringu esikümnes ja ta oli Hiina 100 suurima linna edetabelis 18. kohal. See on kiiresti kasvav linn, kus iga päev ehitatakse uusi poode ja hotelle. Uued tippklassi kauplused, nagu Prada ja Gucci, on jõudmas linna koos kasvava rahvusvahelise kogukonnaga. Hangzhou metroo laiendatakse Hainingi, peatusega, mis asub rahvusvahelise ülikoolilinnakuga külje all, muutes juurdepääsu Hangzhoule ja ZJU peamisele ülikoolilinnakule veelgi ligipääsetavamaks.

Kauni vanalinna kõrval on Hainingas ka mitmesuguseid turismipunkte, sealhulgas suured kaubanduskeskused, nahaturud, kinod, muuseumid, uhked pargid ning mitmesugused baarid ja ööklubid.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

Asukohad

Jiaxing

Address
718 East Haizhou Road, Haining
314400 Jiaxing, Zhejiang, Hiina

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega